Végeredmény: Prudential RideLondon-Surrey 2019

2019. augusztus 4. vasárnap
London/Bushy Park – London/The Mall
(169,0 km)


1 Elia VIVIANI (ITA) DECEUNINCK-QUICK-STEP 3:46:15
2 Sam BENNETT (IRL) BORA-HANSGROHE 0:00:00
3 Michael MORKOV (DEN) DECEUNINCK-QUICK-STEP 0:00:00
4 Jasper STUYVEN (BEL) TREK-SEGAFREDO 0:00:00
5 Amund JANSEN (NOR) TEAM JUMBO – VISMA 0:00:00
6 Giacomo NIZZOLO (ITA) TEAM DIMENSION DATA 0:00:00
7 Alexander KRISTOFF (NOR) UAE TEAM EMIRATES 0:00:00
8 Oliver NAESEN (BEL) AG2R LA MONDIALE 0:00:00
9 Jasper DE BUYST (BEL) LOTTO SOUDAL 0:00:00
10 Ethan HAYTER (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:00
11 Moreno HOFLAND (NED) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:00:00
12 Daryl IMPEY (RSA) MITCHELTON-SCOTT 0:00:00
13 Matthew WALLS (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:00
14 Jonas KOCH (GER) CCC TEAM 0:00:00
15 Sonny COLBRELLI (ITA) BAHRAIN – MERIDA 0:00:00
16 Kristoffer HALVORSEN (NOR) TEAM INEOS 0:00:00
17 Davide CIMOLAI (ITA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:00:00
18 Ryan GIBBONS (RSA) TEAM DIMENSION DATA 0:00:00
19 Julien TRARIEUX (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:00:00
20 Julien DUVAL (FRA) AG2R LA MONDIALE 0:00:00
21 Nikolas MAES (BEL) LOTTO SOUDAL 0:00:00
22 Alessandro FEDELI (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:00:00
23 Romain CARDIS (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:00:00
24 Joris NIEUWENHUIS (NED) TEAM SUNWEB 0:00:00
25 Gerben THIJSSEN (BEL) LOTTO SOUDAL 0:00:00
26 Yukiya ARASHIRO (JPN) BAHRAIN – MERIDA 0:00:00
27 Zdenek STYBAR (CZE) DECEUNINCK-QUICK-STEP 0:00:00
28 Mike TEUNISSEN (NED) TEAM JUMBO – VISMA 0:00:00
29 Christian KNEES (GER) TEAM INEOS 0:00:10
30 Roberto FERRARI (ITA) UAE TEAM EMIRATES 0:00:14
31 Dennis VAN WINDEN (NED) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:00:22
32 Davide MARTINELLI (ITA) DECEUNINCK-QUICK-STEP 0:00:25
33 Marco MARCATO (ITA) UAE TEAM EMIRATES 0:00:35
34 Phil BAUHAUS (GER) BAHRAIN – MERIDA 0:00:35
35 Arnaud DEMARE (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:35
36 Sep VANMARCKE (BEL) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:00:35
37 Filippo GANNA (ITA) TEAM INEOS 0:00:35
38 Iljo KEISSE (BEL) DECEUNINCK-QUICK-STEP 0:00:35
39 Roy CURVERS (NED) TEAM SUNWEB 0:00:40
40 Stijn VANDENBERGH (BEL) AG2R LA MONDIALE 0:00:40
41 Tom VAN ASBROECK (BEL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:00:40
42 Alexis GUERIN (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:00:40
43 Casper PEDERSEN (DEN) TEAM SUNWEB 0:00:40
44 Nathan VAN HOOYDONCH (BEL) CCC TEAM 0:00:40
45 Bagdonas GEDIMINAS (LTU) AG2R LA MONDIALE 0:00:40
46 Michael SCHAER (SUI) CCC TEAM 0:00:40
47 Harry TANFIELD (GBR) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:40
48 Nico DENZ (GER) AG2R LA MONDIALE 0:00:40
49 Diego ROSA (ITA) TEAM INEOS 0:00:40
50 Lukasz WISNIOWSKI (POL) CCC TEAM 0:00:40
51 Marcel SIEBERG (GER) BAHRAIN – MERIDA 0:00:40
52 Jenthe BIERMANS (BEL) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:00:40
53 Guillaume VAN KEIRSBULCK (BEL) CCC TEAM 0:00:40
54 Leonardo BASSO (ITA) TEAM INEOS 0:00:40
55 James SHAW (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:40
56 Scott THWAITES (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:40
57 Julien EL FARES (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:00:40
58 Julien VERMOTE (BEL) TEAM DIMENSION DATA 0:00:40
59 Philippe GILBERT (BEL) DECEUNINCK-QUICK-STEP 0:00:40
60 Nikias ARNDT (GER) TEAM SUNWEB 0:00:40
61 Ben GASTAUER (LUX) AG2R LA MONDIALE 0:00:40
62 Olivier LE GAC (FRA) GROUPAMA-FDJ 0:00:40
63 Brian VAN GOETHEM (NED) LOTTO SOUDAL 0:00:40
64 Rasmus TILLER (NOR) TEAM DIMENSION DATA 0:00:40
65 Mark RENSHAW (AUS) TEAM DIMENSION DATA 0:00:40
66 Alberto BETTIOL (ITA) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:00:40
67 Edward THEUNS (BEL) TREK-SEGAFREDO 0:00:40
68 Connor SWIFT (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:40
69 Ian STANNARD (GBR) TEAM INEOS 0:00:40
70 Michael HEPBURN (AUS) MITCHELTON-SCOTT 0:00:40
71 Jos VAN EMDEN (NED) TEAM JUMBO – VISMA 0:00:40
72 Fabien GRELLIER (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:00:40
73 Koen DE KORT (NED) TREK-SEGAFREDO 0:00:40
74 Timo ROOSEN (NED) TEAM JUMBO – VISMA 0:00:40
75 Gus VAN HOECKE (BEL) CCC TEAM 0:00:40
76 Cameron MEYER (AUS) MITCHELTON-SCOTT 0:00:40
77 Shane ARCHBOLD (NZL) BORA-HANSGROHE 0:00:40
78 Daniel MCLAY (GBR) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:00:40
79 Tom STEWART (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:00:40
80 Maarten WYNANTS (BEL) TEAM JUMBO – VISMA 0:00:40
81 Heinrich HAUSSLER (AUS) BAHRAIN – MERIDA 0:00:53
82 Christopher LAWLESS (GBR) TEAM INEOS 0:00:56
83 Michael MATTHEWS (AUS) TEAM SUNWEB 0:01:02
84 Jack BAUER (NZL) MITCHELTON-SCOTT 0:01:02
85 Fabien SCHMIDT (FRA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:01:02
86 Robert STANNARD (AUS) MITCHELTON-SCOTT 0:01:02
87 Alex FRAME (NZL) TREK-SEGAFREDO 0:01:02
88 Guy SAGIV (ISR) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:02
89 Tom-Jelte SLAGTER (NED) TEAM DIMENSION DATA 0:01:02
90 Krists NEILANDS (LAT) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:01:02
91 Francisco VENTOSO (ESP) CCC TEAM 0:01:02
92 Lennard KÄMNA (GER) TEAM SUNWEB 0:01:02
93 Sebastian LANGEVELD (NED) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:01:02
94 Iuri FILOSI (ITA) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:01:02
95 Daniel HOELGAARD (NOR) GROUPAMA-FDJ 0:01:02
96 Oliviero TROIA (ITA) UAE TEAM EMIRATES 0:01:02
97 Taylor PHINNEY (USA) TEAM EF EDUCATION FIRST 0:01:02
98 Tom LEEZER (NED) TEAM JUMBO – VISMA 0:01:02
99 Pascal EENKHOORN (NED) TEAM JUMBO – VISMA 0:01:02
100 Ramon SINKELDAM (NED) GROUPAMA-FDJ 0:01:18
101 Sven Erik BYSTROM (NOR) UAE TEAM EMIRATES 0:01:50
102 Tom BOHLI (SUI) UAE TEAM EMIRATES 0:01:50
103 Marco HALLER (AUT) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:02:04
104 Brian NAULEAU (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:02:10
105 Angelo TULIK (FRA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:02:10
106 Niccolo BONIFAZIO (ITA) TOTAL DIRECT ENERGIE 0:02:10
107 Conor DUNNE (IRL) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:02:13
108 Martijn TUSVELD (NED) TEAM SUNWEB 0:02:23
109 Alex Edward DOWSETT (GBR) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:02:46
110 Mads Wurtz SCHMIDT (DEN) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:02:55
111 Clement CARISEY (FRA) ISRAEL CYCLING ACADEMY 0:03:03
112 Alex KIRSCH (LUX) TREK-SEGAFREDO 0:03:03
113 Edoardo AFFINI (ITA) MITCHELTON-SCOTT 0:03:07
114 Rui OLIVEIRA (ESP) UAE TEAM EMIRATES 0:03:13
115 Stan DEWULF (BEL) LOTTO SOUDAL 0:03:20
116 Ramunas NAVARDAUSKAS (LTU) DELKO MARSEILLE PROVENCE 0:03:38
117 Michael ALBASINI (SUI) MITCHELTON-SCOTT 0:03:38
118 Jens DEBUSSCHERE (BEL) TEAM KATUSHA ALPECIN 0:03:55
119 Andreas SCHILLINGER (GER) BORA-HANSGROHE 0:04:13
120 Erik BASKA (SVK) BORA-HANSGROHE 0:04:13
121 Jean-Pierre DRUCKER (LUX) BORA-HANSGROHE 0:04:13
122 Gabriel CULLAIGH (GBR) GREAT BRITIAN CYCLING TEAM 0:04:13
123 Michael SCHWARZMANN (GER) BORA-HANSGROHE 0:04:42

Kapcsolódó bejegyzések
2019. szeptember 04. BORA - HANSGROHE (BOH) WorldTeam 1 DRUCKER Jean Pierre (Lux) 2 ARCHBOLD
További részletek később!
További részletek később!
Peter Sagan   hetedszerre is? Vagy Dylan Groenewegen mindenkit helyretesz?  Nagyjából 7-8 szakasz lehet az idei