Giro d’Italia 2019 – 1. szakasz (egyéni időfutam) indulási sorrend/startidők

Az első versenyző (Tom Dumoulin) 16:50-kor rajtol, az utolsó (Salvatore Pucchio) 19:55 körül ér majd célba.   

1 16:50 191 DUMOULIN Tom NED SUN
2 16:51 98 KANGERT Tanel EST EF1
3 16:52 181 ZAKARIN Ilnur RUS TKA
4 16:53 16 PETERS Nans FRA ALM
5 16:54 31 LOPEZ MORENO Miguel Angel COL AST
6 16:55 64 FORMOLO Davide ITA BOH
7 16:56 84 JUNGELS Bob LUX DQT
8 16:57 122 CAMPENAERTS Victor BEL LTS
9 16:58 41 NIBALI Vincenzo ITA TBM
10 16:59 101 DEMARE Arnaud FRA GFC
11 17:00 71 ANTUNES Amaro POR CCC
12 17:01 171 ROGLIC Primoz SLO TJV
13 17:02 1 LANDA MEANA Mikel ESP MOV
14 17:03 142 CIMA Damiano ITA NIP
15 17:04 26 MASNADA Fausto ITA ANS
16 17:05 203 CICCONE Giulio ITA TFS
17 17:06 52 CARBONI Giovanni ITA BRD
18 17:07 157 RENSHAW Mark AUS TDD
19 17:08 218 ULISSI Diego ITA UAD
20 17:09 138 NIEVE ITURRALDE Mikel ESP MTS
21 17:10 113 BOIVIN Guillaume CAN ICA
22 17:11 163 GEOGHEGAN HART Tao GBR INS
23 17:12 193 HAGA Chad USA SUN
24 17:13 96 CARTHY Hugh John GBR EF1
25 17:14 182 BATTAGLIN Enrico ITA TKA
26 17:15 11 GALLOPIN Tony FRA ALM
27 17:16 36 IZAGIRRE INSAUSTI Ion ESP AST
28 17:17 62 ACKERMANN Pascal GER BOH
29 17:18 85 KNOX James GBR DQT
30 17:19 124 DE GENDT Thomas BEL LTS
31 17:20 44 CARUSO Damiano ITA TBM
32 17:21 106 MADOUAS Valentin FRA GFC
33 17:22 73 DE LA PARTE Victor ESP CCC
34 17:23 173 DE PLUS Laurens BEL TJV
35 17:24 3 CARAPAZ Richard ECU MOV
36 17:25 146 NISHIMURA Hiroki JPN NIP
37 17:26 23 CATTANEO Mattia ITA ANS
38 17:27 202 BRAMBILLA Gianluca ITA TFS
39 17:28 51 BARBIN Enrico ITA BRD
40 17:29 158 WYSS Danilo SUI TDD
41 17:30 214 CONTI Valerio ITA UAD
42 17:31 137 JUUL JENSEN Christopher DEN MTS
43 17:32 111 CIMOLAI Davide ITA ICA
44 17:33 161 SIVAKOV Pavel RUS INS
45 17:34 196 OOMEN Sam NED SUN
46 17:35 97 DOMBROWSKI Joseph Lloyd USA EF1
47 17:36 188 STRAKHOV Dmitrii RUS TKA
48 17:37 18 VUILLERMOZ Alexis FRA ALM
49 17:38 38 ZEITS Andrey KAZ AST
50 17:39 68 SELIG Rüdiger GER BOH
51 17:40 88 SERRY Pieter BEL DQT
52 17:41 121 EWAN Caleb AUS LTS
53 17:42 48 POZZOVIVO Domenico ITA TBM
54 17:43 109 SINKELDAM Ramon NED GFC
55 17:44 77 TEN DAM Laurens NED CCC
56 17:45 178 VAN EMDEN Jos NED TJV
57 17:46 5 MAS BONET Luis Guillermo ESP MOV
58 17:47 141 CANOLA Marco ITA NIP
59 17:48 21 GAVAZZI Francesco ITA ANS
60 17:49 201 MOLLEMA Bauke NED TFS
61 17:50 56 ROTA Lorenzo ITA BRD
62 17:51 152 DAVIES Scott GBR TDD
63 17:52 217 POLANC Jan SLO UAD
64 17:53 136 HAMILTON Lucas AUS MTS
65 17:54 118 SBARAGLI Kristian ITA ICA
66 17:55 166 NARVAEZ PRADO Jhonnatan Manuel ECU INS
67 17:56 192 BAKELANTS Jan BEL SUN
68 17:57 94 BROWN Nathan USA EF1
69 17:58 183 BIERMANS Jenthe BEL TKA
70 17:59 15 GASTAUER Ben LUX ALM
71 18:00 35 HIRT Jan CZE AST
72 18:01 61 MAJKA Rafal POL BOH
73 18:02 86 SABATINI Fabio ITA DQT
74 18:03 127 VANENDERT Jelle BEL LTS
75 18:04 46 KOREN Kristijan SLO TBM
76 18:05 107 SCOTSON Miles AUS GFC
77 18:06 78 VENTOSO ALBERDI Francisco Jose ESP CCC
78 18:07 172 BOUWMAN Koen NED TJV
79 18:08 4 CARRETERO Hector ESP MOV
80 18:09 145 LONARDI Giovanni ITA NIP
81 18:10 27 MONTAGUTI Matteo ITA ANS
82 18:11 208 MOSCHETTI Matteo ITA TFS
83 18:12 53 COVILI Luca ITA BRD
84 18:13 153 GASPAROTTO Enrico ITA TDD
85 18:14 212 BOHLI Tom SUI UAD
86 18:15 135 DURBRIDGE Luke AUS MTS
87 18:16 115 NEILANDS Krists LAT ICA
88 18:17 162 DUNBAR Edward IRL INS
89 18:18 198 VERVAEKE Louis BEL SUN
90 18:19 95 CAICEDO Jonathan ECU EF1
91 18:20 185 HOLLENSTEIN Reto SUI TKA
92 18:21 12 BIDARD François FRA ALM
93 18:22 32 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello ESP AST
94 18:23 67 SCHWARZMANN Michael GER BOH
95 18:24 83 HONORÉ Mikkel Frølich DEN DQT
96 18:25 123 DE BUYST Jasper BEL LTS
97 18:26 45 GAROSIO Andrea ITA TBM
98 18:27 104 LE GAC Olivier FRA GFC
99 18:28 75 MARECZKO Jakub ITA CCC
100 18:29 176 MARTENS Paul GER TJV
101 18:30 6 PEDRERO Antonio ESP MOV
102 18:31 144 LOBATO DEL VALLE Juan Jose ESP NIP
103 18:32 28 VENDRAME Andrea ITA ANS
104 18:33 206 GOGL Michael AUT TFS
105 18:34 54 MAESTRI Mirco ITA BRD
106 18:35 151 O’CONNOR Ben AUS TDD
107 18:36 215 MARCATO Marco ITA UAD
108 18:37 134 CHAVES RUBIO Jhoan Esteban COL MTS
109 18:38 116 PLAZA Ruben ESP ICA
110 18:39 164 HENAO GOMEZ Sebastian COL INS
111 18:40 194 HAMILTON Christopher AUS SUN
112 18:41 91 MODOLO Sacha ITA EF1
113 18:42 186 KUZNETSOV Viacheslav RUS TKA
114 18:43 13 DENZ Nico GER ALM
115 18:44 33 BOARO Manuele ITA AST
116 18:45 65 MC CARTHY Jay AUS BOH
117 18:46 87 SENECHAL Florian FRA DQT
118 18:47 126 KLUGE Roger GER LTS
119 18:48 43 BOLE Grega SLO TBM
120 18:49 103 KONOVALOVAS Ignatas LTU GFC
121 18:50 72 CERNÝ Josef CZE CCC
122 18:51 175 LEEZER Thomas NED TJV
123 18:52 7 ROJAS José ESP MOV
124 18:53 147 HATSUYAMA Sho JPN NIP
125 18:54 22 BELLETTI Manuel ITA ANS
126 18:55 207 IRIZAR ARAMBURU Markel ESP TFS
127 18:56 55 ORSINI Umberto ITA BRD
128 18:57 156 NIZZOLO Giacomo ITA TDD
129 18:58 216 MOLANO BENAVIDES Juan Sebastian COL UAD
130 18:59 133 BOOKWALTER Brent USA MTS
131 19:00 114 DUNNE Conor IRL ICA
132 19:01 168 SOSA CUERVO Ivan Ramiro COL INS
133 19:02 195 HINDLEY Jai AUS SUN
134 19:03 92 BENNETT Sean USA EF1
135 19:04 187 NAVARRO GARCIA Daniel ESP TKA
136 19:05 17 WARBASSE Lawrence USA ALM
137 19:06 37 VILLELLA Davide ITA AST
138 19:07 66 POLJANSKI Pawel POL BOH
139 19:08 82 CAPECCHI Eros ITA DQT
140 19:09 128 VAN DER SANDE Tosh BEL LTS
141 19:10 42 AGNOLI Valerio ITA TBM
142 19:11 102 GUARNIERI Jacopo ITA GFC
143 19:12 76 OWSIAN Lukasz POL CCC
144 19:13 177 TOLHOEK Antwan NED TJV
145 19:14 2 AMADOR Andrey CRC MOV
146 19:15 143 BAGIOLI Nicola ITA NIP
147 19:16 24 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo COL ANS
148 19:17 204 CLARKE William AUS TFS
149 19:18 58 SIMION Paolo ITA BRD
150 19:19 155 GIBBONS Ryan RSA TDD
151 19:20 213 CONSONNI Simone ITA UAD
152 19:21 132 BAUER Jack NZL MTS
153 19:22 112 GEBREMEDHIN ANDEMESKEL Awet SWE ICA
154 19:23 165 KNEES Christian GER INS
155 19:24 197 POWER Rob AUS SUN
156 19:25 93 BRESCHEL Matti DEN EF1
157 19:26 184 HALLER Marco AUT TKA
158 19:27 14 DUPONT Hubert FRA ALM
159 19:28 34 CATALDO Dario ITA AST
160 19:29 63 BENEDETTI Cesare ITA BOH
161 19:30 81 VIVIANI Elia ITA DQT
162 19:31 125 HANSEN Adam James AUS LTS
163 19:32 47 NIBALI Antonio ITA TBM
164 19:33 105 LUDVIGSSON Tobias SWE GFC
165 19:34 74 GRADEK Kamil POL CCC
166 19:35 174 KUSS Sepp USA TJV
167 19:36 8 SÜTTERLIN Jasha GER MOV
168 19:37 148 SANTAROMITA Ivan ITA NIP
169 19:38 25 FRAPPORTI Marco ITA ANS
170 19:39 205 CONCI Nicola ITA TFS
171 19:40 57 SENNI Manuel ITA BRD
172 19:41 154 GEHEREIGZABHER WERKILUL Amanuel ERI TDD
173 19:42 211 GAVIRIA RENDON Fernando COL UAD
174 19:43 131 YATES Simon Philip GBR MTS
175 19:44 117 NIV Guy ISR ICA
176 19:45 167 PUCCIO Salvatore ITA INS

Kapcsolódó bejegyzések
14:30 TEAM INEOS 14:35 TEAM ARKEA - SAMSIC 14:40 ASTANA PRO TEAM 14:45 GROUPAMA -
22.06.2019 1 14:31 145 WOUTERS Enzo LTS BEL 138. +1:27:20 2 14:32 73 EDMONDSON Alexander
2019. június 12. szerda Roanne - Roanne (26,1 km) 1 13:15 176 VENTER Jaco RSA
2019. május 31. péntek Treviso - San Martino di Castrozza (151,0 km) 1 CHAVES Esteban
Két hegyi szakasz és egy egyéni időfutam vár még a versenyzőkre az idei Giro d'Italiából. 

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.