Eredmények: Tour de France 2019 – 14. szakasz

2019. július 20 szombat
Tarbes – Tourmalet
(117,5 km)

1 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 3:10:20
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:06
3 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:06
4 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:08
5 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:08
6 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:14
7 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:00:30
8 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:36
9 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:38
10 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:53
11 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:58
12 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:58
13 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:01:19
14 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:02:05
15 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:02:26
16 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:02:54
17 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:24
18 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:03:29
19 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:03:33
20 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:03:48
21 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:04:10
22 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:04:21
23 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:04:48
24 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:05:35
25 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:06:42
26 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:07:12
27 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:09:34
28 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:09:59
29 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:09:59
30 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:10:56
31 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:11:15
32 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:11:15
33 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:11:21
34 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:11:22
35 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:11:39
36 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:11:39
37 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:04
38 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:20
39 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:12:39
40 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:12:39
41 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:12:50
42 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:14:10
43 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:15:19
44 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:15:29
45 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:15:36
46 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:16:15
47 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:16:31
48 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:17:11
49 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:17:11
50 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:17:11
51 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:17:11
52 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:17:11
53 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:18:25
54 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:19
55 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:19
56 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:20:19
57 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:20:19
58 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:20:19
59 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:20:19
60 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:20:19
61 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:19
62 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:20:19
63 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:20:19
64 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:20:19
65 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:20:19
66 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:19
67 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:20:19
68 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:20:19
69 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:20:19
70 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:20:19
71 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:20:19
72 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:20:19
73 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:20:19
74 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:20:19
75 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:20:19
76 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:20:19
77 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:20:19
78 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:20:19
79 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:20:19
80 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:20:19
81 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:20:19
82 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:20:19
83 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:20:19
84 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:20:19
85 Michael Woods (Can) EF Education First 0:20:19
86 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:20:19
87 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:20:19
88 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:20:19
89 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:20:19
90 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:20:19
91 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:20:19
92 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:20:33
93 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:20:33
94 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:20:36
95 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:20:39
96 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:20:39
97 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:20:53
98 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:21:04
99 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:21:04
100 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:21:04
101 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:21:13
102 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:21:15
103 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:21:34
104 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:21:39
105 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:21:51
106 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:21:55
107 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:22:15
108 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:22:15
109 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:22:15
110 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:22:15
111 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:22:21
112 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:22:28
113 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:22:59
114 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:23:11
115 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:23:21
116 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:23:27
117 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:23:35
118 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:23:52
119 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:24:02
120 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:24:02
121 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:24:07
122 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:24:15
123 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:24:18
124 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:24:18
125 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:24:18
126 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:24:18
127 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:24:18
128 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:24:24
129 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:24:24
130 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:24
131 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:24:24
132 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:24:24
133 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:24:24
134 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:24:24
135 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:24:24
136 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:24:24
137 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:24:24
138 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:24:24
139 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:24:24
140 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:24:24
141 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:24:24
142 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:24:39
143 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:25:42
144 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:25:47
145 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:25:47
146 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:25:53
147 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:26:21
148 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:30
149 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:26:35
150 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:26:35
151 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:27:09
152 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:27:09
153 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:27:09
154 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:27:09
155 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:27:09
156 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:27:09
157 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:27:09
158 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:27:26
159 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:27:30
160 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:27:30
161 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:27:46
162 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:27:56
163 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:29:11
164 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:29:57

Kapcsolódó bejegyzések
1 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 32:16:24 2 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:02:21
2019. augusztus 4. vasárnap London/Bushy Park - London/The Mall (169,0 km) 1 Elia VIVIANI (ITA)
19. szakasz 2019. július 26. péntek Saint-Jean-de-Maurienne – Tignes  (126,5 km) Térkép: Profil: Montée de
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck - Quick Step 56:11:29 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
13. szakasz  2019. július 19. péntek Pau – Pau  (27,2 km, egyéni időfutam) Térkép: Profil:

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.