TOURázzunk együtt

Országúti kerékpársport bölcsész szemmel

A címvédő dán versenyző, Jonas Vingegaard vezeti a Tour de France összetettjét az utolsó hét előtt.

Tour de France 2023 összetett

1 1 VINGEGAARD Jonas TJV DEN 62h34'17" +00
2 11 *POGACAR Tadej UAD SLO 62h34'27" +10"
3 27 *RODRIGUEZ CANO Carlos IGD ESP 62h39'38" +5'21"
4 19 YATES Adam UAD GBR 62h39'57" +5'40"
5 71 HINDLEY Jai BOH AUS 62h40'55" +6'38"
6 4 KUSS Sepp TJV USA 62h43'33" +9'16"
7 65 BILBAO LOPEZ Pello TBV ESP 62h44'28" +10'11"
8 161 YATES Simon JAY GBR 62h45'05" +10'48"
9 31 GAUDU David GFC FRA 62h48'24" +14'07"
10 121 MARTIN Guillaume COF FRA 62h48'35" +14'18"
11 95 *GALL Felix ACT AUT 62h48'56" +14'39"
12 26 *PIDCOCK Thomas IGD GBR 62h51'10" +16'53"
13 37 PINOT Thibaut GFC FRA 62h54'29" +20'12"
14 62 LANDA Mikel TBV ESP 62h57'05" +22'48"
15 72 BUCHMANN Emanuel BOH GER 63h04'07" +29'50"
16 22 CASTROVIEJO Jonathan IGD ESP 63h08'38" +34'21"
17 16 MAJKA Rafal UAD POL 63h21'48" +47'31"
18 165 HARPER Chris JAY AUS 63h22'31" +48'14"
19 3 KELDERMAN Wilco TJV NED 63h30'00" +55'43"
20 92 BERTHET Clément ACT FRA 63h35'26" +1h01'09"
21 35 MADOUAS Valentin GFC FRA 63h35'33" +1h01'16"
22 91 O'CONNOR Ben ACT AUS 63h35'43" +1h01'26"
23 6 VAN AERT Wout TJV BEL 63h41'42" +1h07'25"
24 14 GROSSSCHARTNER Felix UAD AUT 63h48'27" +1h14'10"
25 171 BARGUIL Warren ARK FRA 63h50'22" +1h16'05"
26 213 *BURGAUDEAU Mathieu TEN FRA 63h55'35" +1h21'18"
27 83 *JENSEN Skjelmose Mattias LTK DEN 63h56'43" +1h22'26"
28 198 TEJADA CANACUE Harold Alfonso AST COL 64h06'53" +1h32'36"
29 74 JUNGELS Bob BOH LUX 64h07'42" +1h33'25"
30 2 BENOOT Tiesj TJV BEL 64h09'46" +1h35'29"
31 68 POELS Wout TBV NED 64h09'53" +1h35'36"
32 21 BERNAL Egan IGD COL 64h10'53" +1h36'36"
33 134 IZAGIRRE INSAUSTI Gorka MOV ESP 64h14'57" +1h40'40"
34 81 CICCONE Giulio LTK ITA 64h18'38" +1h44'21"
35 158 TEUNS Dylan IPT BEL 64h19'17" +1h45'00"
36 51 ALAPHILIPPE Julian SOQ FRA 64h19'37" +1h45'20"
37 66 HAIG Jack TBV AUS 64h20'17" +1h46'00"
38 151 WOODS Michael IPT CAN 64h22'48" +1h48'31"
39 146 HAMILTON Christopher DSM AUS 64h24'07" +1h49'50"
40 32 GENIETS Kévin GFC LUX 64h24'12" +1h49'55"
41 195 LUTSENKO Alexey AST KAZ 64h37'07" +2h02'50"
42 204 *JOHANNESSEN Tobias Halland UXT NOR 64h38'28" +2h04'11"
43 7 VAN BAARLE Dylan TJV NED 64h38'41" +2h04'24"
44 155 NEILANDS Krists IPT LAT 64h39'14" +2h04'57"
45 124 IZAGUIRRE INSAUSTI Ion COF ESP 64h39'33" +2h05'16"
46 154 HOULE Hugo IPT CAN 64h46'57" +2h12'40"
47 136 MÜHLBERGER Gregor MOV AUT 64h48'31" +2h14'14"
48 135 *JORGENSON Matteo MOV USA 64h49'17" +2h15'00"
49 133 ARANBURU DEBA Alex MOV ESP 64h50'43" +2h16'26"
50 24 KWIATKOWSKI Michal IGD POL 64h53'24" +2h19'07"
51 97 PARET PEINTRE Aurélien ACT FRA 64h54'50" +2h20'33"
52 137 OLIVEIRA Nelson MOV POR 64h55'15" +2h20'58"
53 208 WILSLY Gregaard Jonas UXT DEN 64h56'28" +2h22'11"
54 33 KÜNG Stefan GFC SUI 64h57'15" +2h22'58"
55 187 *VAN GILS Maxim LTD BEL 64h57'23" +2h23'06"
56 182 CAMPENAERTS Victor LTD BEL 64h59'44" +2h25'27"
57 173 *CHAMPOUSSIN Clément ARK FRA 65h02'05" +2h27'48"
58 123 GESCHKE Simon COF GER 65h02'36" +2h28'19"
59 156 SCHULTZ Nicholas IPT AUS ' ' ' '
60 17 SOLER Marc UAD ESP 65h04'01" +2h29'44"
61 46 POWLESS Neilson EFE USA 65h04'37" +2h30'20"
62 101 VAN DER POEL Mathieu ADC NED 65h06'17" +2h32'00"
63 176 *LOUVEL Matis ARK FRA 65h09'04" +2h34'47"
64 118 ZIMMERMANN Georg ICW GER 65h10'28" +2h36'11"
65 23 FRAILE MATARRANZ Omar IGD ESP 65h12'27" +2h38'10"
66 77 POLITT Nils BOH GER 65h12'42" +2h38'25"
67 174 DELAPLACE Anthony ARK FRA 65h14'30" +2h40'13"
68 36 PACHER Quentin GFC FRA 65h15'09" +2h40'52"
69 85 LOPEZ PEREZ Juan Pedro LTK ESP 65h16'56" +2h42'39"
70 143 *DINHAM Matthew DSM AUS 65h17'36" +2h43'19"
71 67 MOHORIC Matej TBV SLO 65h24'35" +2h50'18"
72 147 *VERMAERKE Kevin DSM USA 65h25'05" +2h50'48"
73 88 STUYVEN Jasper LTK BEL 65h27'05" +2h52'48"
74 126 PEREZ Anthony COF FRA 65h27'42" +2h53'25"
75 38 *VAN DEN BERG Lars GFC NED 65h30'57" +2h56'40"
76 216 LATOUR Pierre TEN FRA 65h31'48" +2h57'31"
77 112 CALMEJANE Lilian ICW FRA 65h33'17" +2h59'00"
78 48 URAN Rigoberto EFE COL 65h34'09" +2h59'52"
79 75 KONRAD Patrick BOH AUT 65h34'47" +3h00'30"
80 162 CRADDOCK G Lawson JAY USA 65h35'14" +3h00'57"
81 82 GALLOPIN Tony LTK FRA 65h36'15" +3h01'58"
82 113 COSTA Rui ICW POR 65h39'46" +3h05'29"
83 96 NAESEN Oliver ACT BEL 65h41'25" +3h07'08"
84 184 EENKHOORN Pascal LTD NED 65h41'59" +3h07'42"
85 94 DEWULF Stan ACT BEL 65h43'22" +3h09'05"
86 202 ABRAHAMSEN Jonas UXT NOR 65h43'32" +3h09'15"
87 73 HALLER Marco BOH AUT 65h44'05" +3h09'48"
88 98 PETERS Nans ACT FRA 65h46'34" +3h12'17"
89 175 GUGLIELMI Simon ARK FRA 65h49'39" +3h15'22"
90 125 LAFAY Victor COF FRA 65h50'25" +3h16'08"
91 43 BETTIOL Alberto EFE ITA 65h50'30" +3h16'13"
92 215 *FERRON Valentin TEN FRA 65h52'07" +3h17'50"
93 8 VAN HOOYDONCK Nathan TJV BEL 65h53'02" +3h18'45"
94 5 LAPORTE Christophe TJV FRA 65h55'02" +3h20'45"
95 52 ASGREEN Kasper SOQ DEN 65h57'42" +3h23'25"
96 45 NIELSEN Magnus Cort EFE DEN 65h59'20" +3h25'03"
97 206 TRÆEN Torstein UXT NOR 66h00'16" +3h25'59"
98 217 OSS Daniel TEN ITA 66h00'25" +3h26'08"
99 157 *STRONG Corbin IPT NZL 66h01'42" +3h27'25"
100 212 BOASSON-HAGEN Edvald TEN NOR 66h01'58" +3h27'41"
101 117 TEUNISSEN Mike ICW NED 66h02'15" +3h27'58"
102 203 *CHARMIG Anthon UXT DEN 66h03'36" +3h29'19"
103 218 TURGIS Anthony TEN FRA 66h05'25" +3h31'08"
104 122 COQUARD Bryan COF FRA 66h06'27" +3h32'10"
105 93 COSNEFROY Benoit ACT FRA 66h07'48" +3h33'31"
106 153 CLARKE Simon IPT AUS 66h08'14" +3h33'57"
107 106 *PHILIPSEN Jasper ADC BEL 66h08'28" +3h34'11"
108 104 HERMANS Quinten ADC BEL 66h09'05" +3h34'48"
109 69 *WRIGHT Fred TBV GBR 66h09'43" +3h35'26"
110 15 LAENGEN Vegard Stake UAD NOR 66h11'40" +3h37'23"
111 53 CAVAGNA Rémi SOQ FRA 66h12'07" +3h37'50"
112 57 LAMPAERT Yves SOQ BEL 66h14'54" +3h40'37"
113 84 KIRSCH Alex LTK LUX 66h15'08" +3h40'51"
114 107 RICKAERT Jonas ADC BEL 66h15'37" +3h41'20"
115 116 SMITH Dion ICW NZL 66h15'56" +3h41'39"
116 86 PEDERSEN Mads LTK DEN 66h16'11" +3h41'54"
117 42 AMADOR Andrey EFE CRC 66h19'31" +3h45'14"
118 18 TRENTIN Matteo UAD ITA 66h20'06" +3h45'49"
119 205 TILLER Rasmus UXT NOR 66h21'25" +3h47'08"
120 78 VAN POPPEL Danny BOH NED 66h21'55" +3h47'38"
121 167 MEZGEC Luka JAY SLO 66h23'12" +3h48'55"
122 102 DILLIER Silvan ADC SUI 66h24'39" +3h50'22"
123 166 JENSEN Juul Christopher JAY DEN 66h25'23" +3h51'06"
124 105 KRAGH ANDERSEN Søren ADC DEN 66h26'08" +3h51'51"
125 111 *GIRMAY Biniam ICW ERI 66h29'24" +3h55'07"
126 152 BOIVIN Guillaume IPT CAN 66h30'43" +3h56'26"
127 63 ARNDT Nikias TBV GER 66h30'55" +3h56'38"
128 103 GOGL Michael ADC AUT 66h33'29" +3h59'12"
129 163 DURBRIDGE Luke JAY AUS 66h33'48" +3h59'31"
130 172 BIERMANS Jenthe ARK BEL 66h34'30" +4h00'13"
131 34 LE GAC Olivier GFC FRA 66h36'18" +4h02'01"
132 54 DECLERCQ Tim SOQ BEL ' ' ' '
133 211 SAGAN Peter TEN SVK 66h36'24" +4h02'07"
134 12 *BJERG Mikkel UAD DEN 66h38'19" +4h04'02"
135 201 KRISTOFF Alexander UXT NOR 66h39'20" +4h05'03"
136 188 *VERMEERSCH Florian LTD BEL 66h40'04" +4h05'47"
137 177 *MOZZATO Luca ARK ITA 66h41'32" +4h07'15"
138 55 DEVENYNS Dries SOQ BEL 66h44'41" +4h10'24"
139 178 PICHON Laurent ARK FRA 66h47'24" +4h13'07"
140 168 REINDERS Elmar JAY NED 66h48'46" +4h14'29"
141 196 MOSCON Gianni AST ITA 66h49'19" +4h15'02"
142 183 DE BUYST Jasper LTD BEL 66h49'22" +4h15'05"
143 145 *EEKHOFF Nils DSM NED 66h50'03" +4h15'46"
144 207 *WÆRENSKJOLD Søren UXT NOR 66h50'18" +4h16'01"
145 115 PETIT Adrien ICW FRA 66h51'37" +4h17'20"
146 164 GROENEWEGEN Dylan JAY NED 66h51'56" +4h17'39"
147 127 *RENARD Alexis COF FRA 66h53'09" +4h18'52"
148 76 *MEEUS Jordi BOH BEL 66h58'07" +4h23'50"
149 142 DEGENKOLB John DSM GER 66h58'27" +4h24'10"
150 148 WELSFORD Sam DSM AUS 66h59'21" +4h25'04"
151 144 EDMONDSON Alexander DSM AUS 67h03'43" +4h29'26"
152 64 BAUHAUS Phil TBV GER 67h04'22" +4h30'05"
153 128 *ZINGLE Axel COF FRA 67h05'42" +4h31'25"
154 185 FRISON Frederik LTD BEL 67h07'16" +4h32'59"
155 194 *FEDOROV Yevgeniy AST KAZ 67h08'29" +4h34'12"
156 192 BOL Cees AST NED 67h09'22" +4h35'05"
157 58 MØRKØV Michael SOQ DEN 67h19'48" +4h45'31"

KÖVETKEZŐ SZAKASZOK

Tour de France egyéni időfuts! programja.

Időfutam a Tour de France -on (TDF 2023 16.szakasz)

TOUR DE FRANCE EGYÉNI IDŐFUTAM Tour de France 2023 16. szakasz 2023. július 18. Passy – Combloux 22,4 km   Az utolsó […]

Kuurne-Brussel-Kuurne 2024 rajtlista

76. Kuurne-Brussel-Kuurne 2024 február 25 Rajtlista Team Visma | Lease a Bike (WT) 1 BENOOT Tiesj 2 VAN AERT Wout 3 VAN […]

Strade Bianche 2024 rajtlista

18. Strade Bianche (2024. március 2.) straststr előzetes rajtlista Soudal – Quick Step (WT) MOSCON Gianni ASGREEN Kasper ALAPHILIPPE Julian MAGNIER Paul […]

Tour de France 1905 első szakasz rajtja.

5 érdekesség az 1905-ös Tour de France-ról 

Az előző évi botrányokból tanulva a szervezők egy sor új szabályt hoztak 1905-ben. Ezek közül a legfontosabb a pontrendszer bevezetése volt (lecserélve […]

Eddy Merckx sárga trikóban a szakaszgyőzrle! felé az 1970-es Tour de France-on

8 szakaszgyőzelem egyetlen egy Tour de France-on

Mindössze három olyan versenyző akad a Tour de France 120 éves történetében, akinek sikerült egyetlen egy verseny alatt nyolc szakaszt is nyernie. […]

HARMADIK HÉT ÁTTEKINTŐ BEJEGYZÉS

Áttekintő térkép Tour de France 2023

Tour de France 2023 harmadik hét programja

Tour de France 2023 július 1-23. Az utolsó hét programja. Szakaszok 16-21. (2023. július 18 – 23.) 16. szakasz 2023. július 18. […]