Tour de France 2019 – összetett állása a 7. szakasz után

1 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 29:17:39
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:06
3 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:32
4 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:47
5 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:49
6 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:53
7 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:58
8 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:04
9 Michael Woods (Can) EF Education First 0:01:13
10 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:01:15
11 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:19
12 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:22
13 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:23
14 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:24
15 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:01:39
16 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:41
17 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:01:43
18 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:01:46
19 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:01:52
20 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:01:56
21 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:01:56
22 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:02:22
23 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:23
24 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:02:31
25 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:02:55
26 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:57
27 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:03
28 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:03:05
29 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:03:25
30 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:27
31 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:05:25
32 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:47
33 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:59
34 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:09:49
35 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:10:03
36 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:10:26
37 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:12:29
38 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:14:02
39 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:14:31
40 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:14:40
41 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:14:49
42 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:15:00
43 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:15:19
44 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:15:21
45 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:16:16
46 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:16:40
47 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:16:53
48 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:17:25
49 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:17:53
50 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:18:12
51 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:18:18
52 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:18:45
53 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:18:50
54 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:19:02
55 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:19:18
56 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:19:24
57 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:19:36
58 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:19:37
59 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:19:41
60 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:19:44
61 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:20:58
62 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:21:28
63 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:21:31
64 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:22:41
65 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:22:50
66 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:23:23
67 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:23:25
68 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:23:51
69 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:24:32
70 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:24:35
71 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:24:37
72 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:25:33
73 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:25:48
74 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:27:16
75 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:28:30
76 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:28:39
77 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:29:38
78 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:29:39
79 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:30:20
80 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:30:22
81 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:30:51
82 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:31:07
83 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:31:15
84 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:32:03
85 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:32:28
86 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:32:37
87 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:32:54
88 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:33:42
89 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:34:04
90 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:35:36
91 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:35:51
92 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:36:30
93 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:37:03
94 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:37:55
95 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:38:04
96 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:38:05
97 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:38:25
98 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:39:12
99 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:39:25
100 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:39:41
101 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:39:45
102 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:39:46
103 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:40:12
104 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:41:23
105 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:41:29
106 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:42:01
107 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:42:06
108 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:42:08
109 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:42:10
110 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:42:41
111 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:42:56
112 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:43:22
113 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:44:17
114 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:44:25
115 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:44:46
116 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:45:17
117 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:45:30
118 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:45:46
119 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:45:49
120 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:46:05
121 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:46:20
122 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:48:06
123 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:48:47
124 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:49:03
125 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:49:05
126 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:49:21
127 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:50:06
128 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:50:20
129 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:50:24
130 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:50:49
131 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:51:05
132 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:51:15
133 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 0:51:43
134 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:51:49
135 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:52:22
136 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:52:27
137 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:52:27
138 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:52:31
139 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:52:41
140 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:53:27
141 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:53:30
142 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:53:54
143 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:54:29
144 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:54:35
145 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:54:44
146 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:54:45
147 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:54:52
148 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:55:22
149 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:55:27
150 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:55:29
151 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:55:41
152 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:56:06
153 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:56:16
154 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:56:32
155 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:57:01
156 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:57:27
157 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:57:50
158 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:58:01
159 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:58:36
160 Christophe Laporte (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:58:39
161 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:58:51
162 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:58:58
163 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:59:18
164 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:59:18
165 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:59:36
166 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:59:39
167 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:00:09
168 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 1:00:21
169 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 1:00:26
170 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 1:00:38
171 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 1:01:51
172 Chad Haga (USA) Team Sunweb 1:02:02
173 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 1:02:09
174 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 1:09:01

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.