Tour de France 2019 – összetett állása a 10. szakasz után

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 43:27:15
2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:12
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:01:16
4 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:27
5 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:45
6 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:46
7 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:47
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:04
9 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:02:09
10 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:02:32
11 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:02:33
12 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:46
13 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:03:18
14 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:03:18
15 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:20
16 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:22
17 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:26
18 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:03:28
19 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:42
20 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:03:59
21 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:04:15
22 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:04:25
23 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:04:32
24 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:04:34
25 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:05:57
26 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:59
27 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:11:01
28 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:11:56
29 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:12:47
30 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:14:00
31 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:14:19
32 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:14:25
33 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:16:42
34 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:17:40
35 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:20:01
36 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:21:17
37 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:22:38
38 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:06
39 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:23:08
40 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:19
41 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:24:22
42 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:25:04
43 Michael Woods (Can) EF Education First 0:25:13
44 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:26:19
45 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:26:43
46 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:27:17
47 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:27:26
48 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:27:27
49 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:27:46
50 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:30:31
51 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:31:01
52 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:31:55
53 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:33:48
54 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:33:59
55 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:34:11
56 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:35:49
57 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:36:30
58 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:36:42
59 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:37:34
60 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:38:13
61 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:38:48
62 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:39:06
63 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:39:54
64 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:40:06
65 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:40:06
66 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:41:28
67 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:42:18
68 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:42:22
69 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:42:25
70 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:42:54
71 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:43:09
72 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:44:49
73 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:45:11
74 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:45:31
75 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:46:01
76 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:46:30
77 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:48:19
78 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:49:05
79 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:49:18
80 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:53:08
81 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:56:06
82 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:56:29
83 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:57:32
84 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:58:50
85 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:59:46
86 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 1:01:27
87 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 1:01:38
88 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:02:28
89 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:02:32
90 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 1:02:49
91 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 1:03:46
92 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 1:04:11
93 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 1:04:48
94 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 1:04:55
95 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 1:05:05
96 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 1:05:27
97 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:06:02
98 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 1:06:54
99 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 1:07:01
100 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 1:07:05
101 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 1:07:34
102 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:09:02
103 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:09:10
104 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1:09:14
105 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 1:09:39
106 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 1:09:44
107 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 1:09:56
108 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 1:10:07
109 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:11:01
110 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 1:11:45
111 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:13:11
112 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:13:13
113 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 1:14:07
114 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 1:14:43
115 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 1:14:55
116 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 1:16:15
117 Michael Schär (SUI) CCC Team 1:17:05
118 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 1:17:20
119 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:17:51
120 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 1:18:11
121 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 1:18:29
122 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 1:18:57
123 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 1:19:32
124 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 1:20:06
125 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 1:20:20
126 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 1:20:59
127 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 1:21:44
128 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 1:22:00
129 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 1:22:45
130 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 1:22:45
131 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:24:26
132 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 1:24:37
133 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 1:24:37
134 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:25:29
135 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 1:25:53
136 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 1:27:51
137 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 1:28:08
138 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 1:28:53
139 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 1:29:00
140 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 1:29:20
141 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 1:29:37
142 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 1:29:51
143 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 1:29:57
144 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:30:32
145 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:30:37
146 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 1:31:02
147 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 1:31:05
148 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 1:31:17
149 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 1:31:29
150 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 1:31:36
151 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 1:32:08
152 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 1:32:15
153 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 1:32:37
154 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 1:33:04
155 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 1:33:23
156 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 1:33:32
157 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:33:40
158 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 1:34:03
159 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:34:17
160 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 1:34:44
161 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 1:35:52
162 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 1:36:29
163 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:37:46
164 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:39:43
165 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 1:39:58
166 Tom Scully (NZl) EF Education First 1:40:25
167 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 1:40:46
168 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 1:40:57
169 Chad Haga (USA) Team Sunweb 1:43:09
170 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 1:44:11
171 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 2:04:41


Kapcsolódó bejegyzések
Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 79:52:52 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
2019. július 27. szombat Albertville - Val Thorens (59 km) 1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain
FRISSÍTS 16.34 Alaphilippe is célba ért. 16.31 Nomes est omen, Vincenzo Nibali megnyerte a szakaszt.
20. szakasz 2019. július 27. szombat Albertville-Val Thorens (59 km)Rendhagyó szakasz, így rendhagyó programismertetés. Az

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.