Tour de France 2019 – Egyéni időfutam (13. szakasz) indulási sorrend

1 196 14:00 OFFREDO Yoann WGG FRA
2 95 14:01 LANGEVELD Sebastian EF1 NED
3 182 14:02 DEBUSSCHERE Jens TKA BEL
4 86 14:03 MARTIN Tony TJV GER
5 144 14:04 HAGA Chad SUN USA
6 22 14:05 ASGREEN Kasper DQT DEN
7 193 14:06 DE GENDT Aime WGG BEL
8 167 14:07 MONFORT Maxime LTS BEL
9 96 14:08 SCULLY Tom EF1 NZL
10 183 14:09 DOWSETT Alex TKA GBR
11 215 14:10 GREIPEL André PCB GER
12 202 14:11 BAK YTTING Lars TDD DEN
13 185 14:12 HALLER Marco TKA AUT
14 192 14:13 BACKAERT Frederik WGG BEL
15 26 14:14 MØRKØV Michael DQT DEN
16 203 14:15 CUMMINGS Stephen TDD GBR
17 85 14:16 JANSEN Amund TJV NOR
18 84 14:17 GROENEWEGEN Dylan TJV NED
19 27 14:18 RICHEZE Maximiliano DQT ARG
20 198 14:19 VAN MELSEN Kevin WGG BEL
21 166 14:20 KLUGE Roger LTS GER
22 104 14:21 HEPBURN Michael MTS AUS
23 172 14:22 BONIFAZIO Niccolò TDE ITA
24 52 14:23 BONNET William GFC FRA
25 36 14:24 GOUGEARD Alexis ALM FRA
26 143 14:25 BOL Cees SUN NED
27 55 14:26 LADAGNOUS Matthieu GFC FRA
28 134 14:27 DE KORT Koen TFS NED
29 178 14:28 TURGIS Anthony TDE FRA
30 68 14:29 VERONA QUINTANILLA Carlos MOV ESP
31 106 14:30 JUUL JENSEN Christopher MTS DEN
32 17 14:31 PÖSTLBERGER Lukas BOH AUT
33 218 14:32 VACHON Florian PCB FRA
34 126 14:33 KRISTOFF Alexander UAD NOR
35 24 14:34 LAMPAERT Yves DQT BEL
36 13 14:35 BURGHARDT Marcus BOH GER
37 184 14:36 GONÇALVES José TKA POR
38 161 14:37 EWAN Caleb LTS AUS
39 127 14:38 LAENGEN Vegard Stake UAD NOR
40 118 14:39 WISNIOWSKI Lukasz CCC POL
41 28 14:40 VIVIANI Elia DQT ITA
42 77 14:41 NIELSEN Magnus Cort AST DEN
43 155 14:42 PEREZ Anthony COF FRA
44 204 14:43 JANSE VAN RENSBURG Reinardt TDD RSA
45 173 14:44 GRELLIER Fabien TDE FRA
46 33 14:45 COSNEFROY Benoit ALM FRA
47 123 14:46 BYSTRØM Sven Erik UAD NOR
48 157 14:47 ROSSETTO Stéphane COF FRA
49 174 14:48 OURSELIN Paul TDE FRA
50 163 14:49 DE BUYST Jasper LTS BEL
51 7 14:50 ROWE Luke INS GBR
52 54 14:51 KÜNG Stefan GFC SUI
53 194 14:52 EIKING Odd Christian WGG NOR
54 102 14:53 DURBRIDGE Luke MTS AUS
55 152 14:54 BERHANE Natnael COF ERI
56 16 14:55 OSS Daniel BOH ITA
57 171 14:56 CALMEJANE Lilian TDE FRA
58 46 14:57 MOHORIC Matej TBM SLO
59 142 14:58 ARNDT Nikias SUN GER
60 165 14:59 KEUKELEIRE Jens LTS BEL
61 117 15:00 SCHÄR Michael CCC SUI
62 45 15:01 GARCIA CORTINA Ivan TBM ESP
63 66 15:02 OLIVEIRA Nelson MOV POR
64 213 15:03 DELAPLACE Anthony PCB FRA
65 217 15:04 MOINARD Amael PCB FRA
66 216 15:05 LEDANOIS Kevin PCB FRA
67 58 15:06 ROUX Anthony GFC FRA
68 187 15:07 WÜRTZ Mads TKA DEN
69 64 15:08 ERVITI Imanol MOV ESP
70 214 15:09 GESBERT Elie PCB FRA
71 23 15:10 DEVENYNS Dries DQT BEL
72 74 15:11 HOULE Hugo AST CAN
73 205 15:12 KING Benjamin TDD USA
74 87 15:13 TEUNISSEN Mike TJV NED
75 42 15:14 CARUSO Damiano TBM ITA
76 158 15:15 SIMON Julien COF FRA
77 137 15:16 SKUJINS Toms TFS LAT
78 168 15:17 WELLENS Tim LTS BEL
79 116 15:18 ROSSKOPF Joseph CCC USA
80 197 15:19 PASQUALON Andrea WGG ITA
81 115 15:20 PAUWELS Serge CCC BEL
82 73 15:21 FRAILE MATARRANZ Omar AST ESP
83 108 15:22 YATES Simon MTS GBR
84 156 15:23 PERICHON Pierre Luc COF FRA
85 35 15:24 GALLOPIN Tony ALM FRA
86 114 15:25 GESCHKE Simon CCC GER
87 8 15:26 VAN BAARLE Dylan INS NED
88 186 15:27 POLITT Nils TKA GER
89 145 15:28 KÄMNA Lennard SUN GER
90 48 15:29 TRATNIK Jan TBM SLO
91 88 15:30 VAN AERT Wout TJV BEL
92 212 15:31 BOUET Maxime PCB FRA
93 175 15:32 SICARD Romain TDE FRA
94 164 15:33 DE GENDT Thomas LTS BEL
95 147 15:34 KRAGH ANDERSEN Søren SUN DEN
96 5 15:35 MOSCON Gianni INS ITA
97 43 15:36 COLBRELLI Sonny TBM ITA
98 6 15:37 POELS Wout INS NED
99 78 15:38 SANCHEZ Luis León AST ESP
100 208 15:39 VALGREN Michael TDD DEN
101 3 15:40 CASTROVIEJO Jonathan INS ESP
102 92 15:41 BETTIOL Alberto EF1 ITA
103 201 15:42 BOASSON HAGEN Edvald TDD NOR
104 181 15:43 ZAKARIN Ilnur TKA RUS
105 105 15:44 IMPEY Daryl MTS RSA
106 94 15:45 KANGERT Tanel EF1 EST
107 75 15:46 IZAGUIRRE INSAUSTI Gorka AST ESP
108 37 15:47 NAESEN Oliver ALM BEL
109 11 15:48 SAGAN Peter BOH SVK
110 72 15:49 BILBAO LOPEZ DE ARMENTIA Pello AST ESP
111 162 15:50 BENOOT Tiesj LTS BEL
112 63 15:51 AMADOR Andrey MOV CRC
113 93 15:52 CLARKE Simon EF1 AUS
114 4 15:53 KWIATKOWSKI Michal INS POL
115 135 15:54 FELLINE Fabio TFS ITA
116 98 15:55 WOODS Michael EF1 CAN
117 146 15:56 KELDERMAN Wilco SUN NED
118 124 15:57 COSTA Rui UAD POR
119 47 15:58 TEUNS Dylan TBM BEL
120 83 15:59 DE PLUS Laurens TJV BEL
121 132 16:00 BERNARD Julien TFS FRA
122 18 16:01 SCHACHMANN Maximilian BOH GER
123 41 16:02 NIBALI Vincenzo TBM ITA
124 38 16:03 VUILLERMOZ Alexis ALM FRA
125 15 16:04 MÜHLBERGER Gregor BOH AUT
126 67 16:05 SOLER Marc MOV ESP
127 141 16:06 MATTHEWS Michael SUN AUS
128 176 16:07 TAARAMÄE Rein TDE EST
129 32 16:08 CHEREL Mikael ALM FRA
130 154 16:09 HERRADA Jesus COF ESP
131 34 16:10 FRANK Mathias ALM SUI
132 125 16:11 HENAO MONTOYA Sergio Luis UAD COL
133 138 16:13 STUYVEN Jasper TFS BEL
134 103 16:15 HAIG Jack MTS AUS
135 107 16:17 TRENTIN Matteo MTS ITA
136 57 16:19 REICHENBACH Sébastien GFC SUI
137 133 16:21 CICCONE Giulio TFS ITA
138 56 16:23 MOLARD Rudy GFC FRA
139 82 16:25 BENNETT George TJV NZL
140 148 16:27 ROCHE Nicolas SUN IRL
141 111 16:29 VAN AVERMAET Greg CCC BEL
142 191 16:31 MARTIN Guillaume WGG FRA
143 122 16:33 ARU Fabio UAD ITA
144 76 16:35 LUTSENKO Alexey AST KAZ
145 53 16:37 GAUDU David GFC FRA
146 136 16:39 MOLLEMA Bauke TFS NED
147 65 16:41 LANDA MEANA Mikel MOV ESP
148 131 16:43 PORTE Richie TFS AUS
149 195 16:45 MEURISSE Xandro WGG BEL
150 206 16:47 KREUZIGER Roman TDD CZE
151 211 16:49 BARGUIL Warren PCB FRA
152 71 16:51 FUGLSANG Jakob AST DEN
153 31 16:53 BARDET Romain ALM FRA
154 62 16:55 VALVERDE Alejandro MOV ESP
155 91 16:57 URAN Rigoberto EF1 COL
156 14 16:59 KONRAD Patrick BOH AUT
157 51 17:01 PINOT Thibaut GFC FRA
158 121 17:03 MARTIN Daniel UAD IRL
159 61 17:05 QUINTANA Nairo MOV COL
160 101 17:07 YATES Adam MTS GBR
161 25 17:09 MAS Enric DQT ESP
162 12 17:11 BUCHMANN Emanuel BOH GER
163 81 17:13 KRUIJSWIJK Steven TJV NED
164 2 17:15 BERNAL Egan INS COL
165 1 17:17 THOMAS Geraint INS GBR
166 21 17:19 ALAPHILIPPE Julian DQT FRA

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.