Eredmények: Tour de France 2019 – 8. szakasz

8. szakasz
2019. július 13. szombat
Mâcon – Saint-Étienne
(200,0 km)

1 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 5:00:17
2 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:00:06
3 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:06
4 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:00:26
5 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:26
6 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:00:26
7 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:26
8 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:26
9 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:26
10 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:00:26
11 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:26
12 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:00:26
13 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:26
14 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:00:26
15 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:26
16 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:26
17 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:00:26
18 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:26
19 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:26
20 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:26
21 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:26
22 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:00:26
23 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:26
24 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:26
25 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:00:26
26 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:26
27 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:00:26
28 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:26
29 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:26
30 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:26
31 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:26
32 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:00:26
33 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:26
34 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:00:26
35 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:00:26
36 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:00:32
37 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:56
38 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:01:46
39 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:02:38
40 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:03:27
41 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:03:42
42 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:04:11
43 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:04:25
44 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:04:25
45 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:04:25
46 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:42
47 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:05:01
48 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:05:37
49 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:05:37
50 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:05:45
51 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:05:45
52 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:05:45
53 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:05:45
54 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:05:45
55 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:05:45
56 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:05:45
57 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:08:02
58 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:08:12
59 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:08:12
60 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:08:12
61 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:08:12
62 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:08:12
63 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:08:12
64 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:08:12
65 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:09:46
66 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:13:46
67 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:13:46
68 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:13:46
69 Michael Woods (Can) EF Education First 0:14:22
70 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:14:22
71 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:22
72 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:16:57
73 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:16:57
74 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:16:57
75 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 0:17:13
76 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:17:13
77 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 0:17:13
78 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:17:13
79 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:17:13
80 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 0:17:13
81 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:17:13
82 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:17:13
83 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:17:13
84 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:19:43
85 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:19:43
86 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:19:43
87 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 0:19:43
88 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:19:43
89 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:19:43
90 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:19:43
91 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 0:19:43
92 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:19:43
93 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 0:19:43
94 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:19:43
95 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:19:43
96 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:19:43
97 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:19:43
98 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:19:43
99 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:19:43
100 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:19:43
101 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:19:43
102 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:19:43
103 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:19:43
104 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:19:43
105 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:19:43
106 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:19:43
107 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:19:43
108 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:19:43
109 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:19:43
110 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:19:43
111 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:19:43
112 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 0:19:43
113 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:23:47
114 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:23:47
115 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:23:47
116 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:23:47
117 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 0:23:47
118 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:23:47
119 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:23:47
120 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:23:47
121 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 0:23:47
122 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 0:23:47
123 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:23:47
124 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:23:47
125 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:23:47
126 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 0:23:47
127 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 0:23:47
128 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 0:23:47
129 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 0:23:47
130 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:23:55
131 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:26:32
132 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:26:32
133 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:26:32
134 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:26:32
135 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 0:26:32
136 Rick Zabel (GER) Team Katusha Alpecin 0:26:32
137 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:32
138 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 0:26:32
139 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:26:32
140 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 0:26:32
141 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:32
142 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 0:26:32
143 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:26:32
144 Tom Scully (NZl) EF Education First 0:26:32
145 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:26:32
146 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 0:26:32
147 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:26:32
148 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:26:32
149 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:26:32
150 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:26:32
151 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:32
152 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:26:32
153 Chad Haga (USA) Team Sunweb 0:26:32
154 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 0:26:32
155 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:26:32
156 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:26:32
157 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:26:32
158 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 0:26:32
159 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:26:32
160 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:26:32
161 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 0:26:32
162 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 0:26:32
163 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:26:32
164 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 0:26:32
165 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:26:32
166 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:26:32
167 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 0:26:32
168 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:26:32
169 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:32
170 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:32
171 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:29:44
172 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 0:29:44

Kapcsolódó bejegyzések
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de
Tavaly - Thibaut Pinot  távollétében - a csapat első számú embere, idén az egyik legfontosabb

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.