Vuelta a Espana 2019 – Rajtlista

Legutóbbi frissítés: 2019. augusztus 24.03:14


MOVISTAR TEAM (MOV)
1 VALVERDE Alejandro ESP 25.04.1980
2 ARCAS Jorge ESP 08.07.1992
3 ROJAS José Joaquín ESP 08.06.1985
4 ERVITI Imanol ESP 15.11.1983
5 OLIVEIRA Nelson POR 06.03.1989
6 PEDRERO Antonio ESP 23.10.1991
7 QUINTANA Nairo COL 04.02.1990
8 SOLER Marc ESP 22.11.1993

AG2R LA MONDIALE (ALM)
11 LATOUR Pierre FRA 12.10.1993
12 BIDARD François FRA 19.03.1992
13 BOUCHARD Geoffrey FRA 01.04.1992
14 CHEVRIER Clément FRA 29.06.1992
15 DILLIER Silvan SUI 03.08.1990
16 GODON Dorian FRA 25.05.1996*
17 JAUREGUI Quentin FRA 22.04.1994*
18 VENTURINI Clément FRA 16.10.1993

ASTANA PRO TEAM (AST)
21 LÓPEZ Miguel Ángel COL 04.02.1994*
22 BOARO Manuele ITA 12.03.1987
23 CATALDO Dario ITA 17.03.1985
24 FRAILE Omar ESP 17.07.1990
25 FUGLSANG Jakob DEN 22.03.1985
26 IZAGIRRE Gorka ESP 07.10.1987
27 IZAGIRRE Ion ESP 04.02.1989
28 SÁNCHEZ Luis León ESP 24.11.1983

BAHRAIN – MERIDA (TBM)
31 PADUN Mark UKR 06.07.1996*
32 ARASHIRO Yukiya JPN 22.09.1984
33 BAUHAUS Phil GER 08.07.1994*
34 HAUSSLER Heinrich AUS 25.02.1984
35 NOVAK Domen SLO 12.07.1995*
36 PERNSTEINER Hermann AUT 07.08.1990
37 PIBERNIK Luka SLO 23.10.1993
38 TEUNS Dylan BEL 01.03.1992

BORA – HANSGROHE (BOH)
41 MAJKA Rafal POL 12.09.1989
42 ARCHBOLD Shane NZL 02.02.1989
43 BENNETT Sam IRL 16.10.1990
44 DRUCKER Jean-Pierre LUX 03.09.1986
45 GROSSSCHARTNER Felix AUT 23.12.1993
46 FORMOLO Davide ITA 25.10.1992
47 MÜHLBERGER Gregor AUT 04.04.1994*
48 POLJANSKI Pawel POL 06.05.1990

CCC TEAM (CPT)
51 DE LA PARTE Víctor ESP 22.06.1986
52 BARTA William USA 04.01.1996*
53 BERNAS Pawel POL 24.05.1990
54 BEVIN Patrick NZL 15.02.1991
55 KOCH Jonas GER 25.06.1993
56 SAJNOK Szymon POL 24.08.1997*
57 VAN HOOYDONCK Nathan BEL 12.10.1995*
58 VENTOSO Francisco José ESP 06.05.1982

DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT)
61 GILBERT Philippe BEL 05.07.1982
62 CAPECCHI Eros ITA 13.06.1986
63 CAVAGNA Rémi FRA 10.08.1995*
64 DECLERCQ Tim BEL 21.03.1989
65 JAKOBSEN Fabio NED 31.08.1996*
66 KNOX James GBR 04.11.1995*
67 RICHEZE Maximiliano ARG 07.03.1983
68 STYBAR Zdenek CZE 11.12.1985

EF EDUCATION FIRST (EF1)
71 URÁN Rigoberto COL 26.01.1987
72 CARTHY Hugh GBR 09.07.1994*
73 CRADDOCK Lawson USA 20.02.1992
74 DOCKER Mitchell AUS 02.10.1986
75 HIGUITA Sergio COL 01.08.1997*
76 MARTINEZ Daniel Felipe COL 25.04.1996*
77 OWEN Logan USA 25.03.1995*
78 VAN GARDEREN Tejay USA 12.08.1988

GROUPAMA – FDJ (GFC)
81 SARREAU Marc FRA 10.06.1993
82 ARMIRAIL Bruno FRA 11.04.1994*
83 DELAGE Mickaël FRA 06.08.1985
84 FRANKINY Kilian SUI 26.01.1994*
85 LUDVIGSSON Tobias SWE 22.02.1991
86 MORABITO Steve SUI 30.01.1983
87 SEIGLE Romain FRA 11.10.1994*
88 THOMAS Benjamin FRA 12.09.1995*

LOTTO SOUDAL (LTS)
91 DE GENDT Thomas BEL 06.11.1986
92 ARMÉE Sander BEL 10.12.1985
93 HAGEN Carl Fredrik NOR 26.09.1991
94 MARCZYNSKI Tomasz POL 06.03.1984
95 VAN DER SANDE Tosh BEL 28.11.1990
96 VAN GOETHEM Brian NED 16.04.1991
97 VANHOUCKE Harm BEL 17.06.1997*
98 WALLAYS Jelle BEL 11.05.1989

MITCHELTON – SCOTT (MTS)
101 CHAVES Esteban COL 17.01.1990
102 BEWLEY Sam NZL 22.07.1987
103 GRMAY Tsgabu ETH 25.08.1991
104 HOWSON Damien AUS 13.08.1992
105 MEZGEC Luka SLO 27.06.1988
106 NIEVE Mikel ESP 26.05.1984
107 SCHULTZ Nicholas AUS 13.09.1994*
108 SMITH Dion NZL 03.03.1993

TEAM DIMENSION DATA (TDD)
111 MEINTJES Louis RSA 21.02.1992
112 BOASSON HAGEN Edvald NOR 17.05.1987
113 DLAMINI Nicholas RSA 12.08.1995*
114 GHEBREIGZABHIER Amanuel ERI 17.08.1994*
115 KING Benjamin USA 22.03.1989
116 O’CONNOR Ben AUS 25.11.1995*
117 TILLER Rasmus NOR 28.07.1996*
118 VENTER Jaco RSA 13.02.1987

TEAM INEOS (INS)
121 POELS Wout NED 01.10.1987
122 DE LA CRUZ David ESP 06.05.1989
123 DOULL Owain GBR 02.05.1993
124 GEOGHEGAN HART Tao GBR 30.03.1995*
125 HENAO Sebastián COL 05.08.1993
126 KIRYIENKA Vasil BLR 28.06.1981
127 PUCCIO Salvatore ITA 31.08.1989
128 STANNARD Ian GBR 25.05.1987

TEAM JUMBO – VISMA (TJV)
131 ROGLIC Primoz SLO 29.10.1989
132 BENNETT George NZL 07.04.1990
133 GESINK Robert NED 31.05.1986
134 HOFSTEDE Lennard NED 29.12.1994*
135 KRUIJSWIJK Steven NED 07.06.1987
136 KUSS Sepp USA 13.09.1994*
137 MARTIN Tony GER 23.04.1985
138 POWLESS Neilson USA 03.09.1996*

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA)
141 NAVARRO Daniel ESP 18.07.1983
142 BATTAGLIN Enrico ITA 17.11.1989
143 CRAS Steff BEL 13.02.1996*
144 FABBRO Matteo ITA 10.04.1995*
145 GUERREIRO Ruben POR 06.07.1994*
146 KOCHETKOV Pavel RUS 07.03.1986
147 KUZNETSOV Viacheslav RUS 24.06.1989
148 SMIT Willie RSA 29.12.1992

TEAM SUNWEB (SUN)
151 KELDERMAN Wilco NED 25.03.1991
152 ARNDT Nikias GER 18.11.1991
153 PEDERSEN Casper DEN 15.03.1996*
154 POWER Robert AUS 11.05.1995*
155 ROCHE Nicolas IRL 03.07.1984
156 STORER Michael AUS 28.02.1997*
157 TUSVELD Martijn NED 09.09.1993
158 WALSCHEID Maximilian GER 13.06.1993

TREK – SEGAFREDO (TFS)
161 BRAMBILLA Gianluca ITA 22.08.1987
162 DEGENKOLB John GER 07.01.1989
163 EG Niklas DEN 06.01.1995*
164 KIRSCH Alex LUX 12.06.1992
165 MOSCA Jacopo ITA 29.08.1993
166 REIJNEN Kiel USA 01.06.1986
167 STETINA Peter USA 08.08.1987
168 THEUNS Edward BEL 30.04.1991

UAE TEAM EMIRATES (UAD)
171 ARU Fabio ITA 03.07.1990
172 CONTI Valerio ITA 30.03.1993
173 GAVIRIA Fernando COL 19.08.1994*
174 HENAO Sergio COL 10.12.1987
175 MARCATO Marco ITA 11.02.1984
176 MOLANO Juan Sebastián COL 04.11.1994*
177 POGACAR Tadej SLO 21.09.1998*
178 TROIA Oliviero ITA 01.09.1994*

BURGOS – BH (BBH)
181 MADRAZO Ángel ESP 30.07.1988
182 BOL Jetse NED 08.09.1989
183 CABEDO Óscar ESP 12.11.1994*
184 CUBERO Jorge ESP 06.11.1992
185 EZQUERRA Jesús ESP 30.11.1990
186 BICO Nuno POR 03.07.1994*
187 RUBIO Diego ESP 13.06.1991
188 VILELA Ricardo POR 18.12.1987

CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR)
191 CHERNETSKIY Sergey RUS 09.04.1990
192 ABERASTURI Jon ESP 28.03.1989
193 ARANBURU Alexander ESP 19.09.1995*
194 GONÇALVES Domingos POR 13.02.1989
195 LASTRA Jonathan ESP 03.06.1993
196 PARDILLA Sergio ESP 16.01.1984
197 RODRÍGUEZ Cristián ESP 03.03.1995*
198 SERRANO Gonzalo ESP 17.08.1994*

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS (COF)
201 HERRADA Jesús ESP 26.07.1990
202 ATAPUMA Darwin COL 15.01.1988
203 EDET Nicolas FRA 02.12.1987
204 HANSEN Jesper DEN 23.10.1990
205 HERRADA José ESP 01.10.1985
206 MATÉ Luis Ángel ESP 23.03.1984
207 ROSSETTO Stéphane FRA 06.04.1987
208 TOUZÉ Damien FRA 07.07.1996*

EUSKADI BASQUE COUNTRY – MURIAS (EUS)
211 RODRÍGUEZ Óscar ESP 06.05.1995*
212 BAGÜES Aritz ESP 19.08.1989
213 BARCELÓ Fernando ESP 06.01.1996*
214 BARTHE Cyril FRA 14.02.1996*
215 BIZKARRA Mikel ESP 21.08.1989
216 ITURRIA Mikel ESP 16.03.1992
217 SAMITIER Sergio ESP 31.08.1995*
218 SÁEZ Héctor ESP 06.11.1993

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2