Tour of Romandie 2019 – Rajtlista

2019. április 30-május 5.

(előzetes, tájékoztató jellegű – végleges lista a verseny első napján)

UAE-Team Emirates
.. BOHLI Tom
.. CONSONNI Simone
.. COSTA Rui
.. MORI Manuele
.. PETILLI Simone
.. POGAČAR Tadej
.. RAVASI Edward

Lotto Soudal
.. ARMÉE Sander
.. BLYTHE Adam
.. CAMPENAERTS Victor
.. DE GENDT Thomas
.. HAGEN Carl Fredrik
.. VANHOUCKE Harm
.. WALLAYS Jelle

AG2R La Mondiale
.. BAGDONAS Gediminas
.. DENZ Nico
.. DILLIER Silvan
.. DUMOULIN Samuel
.. FRANK Mathias
.. GOUGEARD Alexis
.. PETERS Nans

Astana Pro Team
.. BOHÓRQUEZ Hernando
.. CONTRERAS Rodrigo
.. GREGAARD Jonas
.. HIRT Jan
.. KUDUS Merhawi
.. SÁNCHEZ Luis León
.. VILLELLA Davide

Bahrain Merida
.. COLBRELLI Sonny
.. GAROSIO Andrea
.. NOVAK Domen
.. PADUN Mark
.. TRATNIK Jan
.. WILLIAMS Stephen

BORA – hansgrohe
.. ARCHBOLD Shane
.. BAŠKA Erik
.. BENNETT Sam
.. BODNAR Maciej
.. BUCHMANN Emanuel
.. GROßSCHARTNER Felix
.. PFINGSTEN Christoph

CCC Team
.. BARTA Will
.. BEVIN Patrick
.. MARECZKO Jakub
.. OWSIAN Łukasz
.. ROSSKOPF Joey
.. VENTOSO Francisco José
.. ZOIDL Riccardo

Deceuninck – Quick Step
.. CAPECCHI Eros
.. EVENEPOEL Remco
.. HONORÉ Mikkel Frølich
.. KNOX James
.. MARTINELLI Davide
.. SABATINI Fabio
.. VIVIANI Elia

Groupama – FDJ
.. FRANKINY Kilian
.. GAUDU David
.. KÜNG Stefan
.. MORABITO Steve
.. REICHENBACH Sébastien
.. THOMAS Benjamin
.. VINCENT Léo

Mitchelton-Scott
.. ALBASINI Michael
.. BEWLEY Sam
.. GRMAY Tsgabu
.. HOWSON Damien
.. MEYER Cameron
.. SCOTSON Callum
.. SMITH Dion

Movistar Team
.. AMADOR Andrey
.. ANACONA Winner

Team Dimension Data
.. DE BOD Stefan
.. MEINTJES Louis
.. MÄDER Gino
.. NIZZOLO Giacomo
.. THOMSON Jay Robert
.. VENTER Jaco
.. WYSS Danilo

EF Education First
.. BROWN Nathan
.. CAICEDO Jonathan Klever
.. CARTHY Hugh
.. DOMBROWSKI Joe
.. KANGERT Tanel
.. MARTÍNEZ Daniel Felipe
.. WOODS Michael

Team Jumbo-Visma
.. HOFSTEDE Lennard
.. KRUIJSWIJK Steven
.. MARTIN Tony
.. POWLESS Neilson
.. ROGLIČ Primož
.. VAN EMDEN Jos
.. VINGEGAARD Jonas

Team Katusha – Alpecin
.. BOSWELL Ian
.. DOWSETT Alex
.. FABBRO Matteo
.. KOCHETKOV Pavel
.. ŠPILAK Simon
.. STRAKHOV Dmitry
.. ZAKARIN Ilnur

Team Sky
.. CASTROVIEJO Jonathan
.. ELISSONDE Kenny
.. GANNA Filippo
.. ROSA Diego
.. SWIFT Ben
.. THOMAS Geraint
.. VAN BAARLE Dylan

Team Sunweb
.. FRÖHLINGER Johannes
.. HAGA Chad
.. KRAGH ANDERSEN Asbjørn
.. KÄMNA Lennard
.. ROCHE Nicolas
.. STORER Michael
.. STORK Florian

Trek – Segafredo
.. BEPPU Fumiyuki
.. BERNARD Julien
.. CICCONE Giulio
.. CLARKE Will
.. IRIZAR Markel
.. MULLEN Ryan
.. STETINA Peter

Swiss Cycling Team
.. FLUCKIGER Mathias
.. MÜLLER Patrick
.. PELLAUD Simon
.. SCHELLING Patrick
.. BADILATTI Matteo
.. IMHOF Claudio
.. THALMANN Roland

Wanty – Gobert Cycling Team
.. DE CLERCQ Bart
.. DEGAND Thomas
.. EIKING Odd Christian
.. MARTIN Guillaume
.. MEURISSE Xandro
.. MINNAARD Marco
.. PASQUALON Andrea

Kapcsolódó bejegyzések
A verseny első szakasza magában foglalja majd az őszi megmérettetés programját.  2020-ban Svájcban rendezik majd
Legutóbbi frissítés: 2019. július 6. 05:15 Team INEOS 1 THOMAS Geraint 2 BERNAL Egan 3
2019.június 9. (még nem 100%-osan végleges) Bahrain Merida 1 NIBALI Vincenzo 2 MOHORIČ Matej 3
 AG2R La Mondiale FRANK Mathias LATOUR Pierre Astana Pro Team FRAILE Omar HOULE Hugo Bahrain
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 15:25:11 2 Rui Costa (Por) UAE Team

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.