Tirreno-Adriatico 2019 – Rajtlista

2019. március 13-19

TEAM SKY (SKY)
1 THOMAS Geraint (GBr)
2 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
3 MOSCON Gianni (Ita)
4 POELS Wouter (Ned)
5 PUCCIO Salvatore (Ita)
6 GANNA Filippo (Ita)
7 STANNARD Ian (GBr)

AG2R LA MONDIALE (ALM) 
11 DENZ Nico (GER)
12 DILLIER Silvan (SUI)
13 DUVAL Julien (Fra)
14 GODON Dorian (Fra)
15 PETERS Nans (Fra)
16 VENTURINI Clément (Fra)
17 VUILLERMOZ Alexis (Fra)

ASTANA PRO TEAM (AST) 
21 FUGLSANG Jakob (Den)
22 BIZHIGITOV Zhandos (Kaz)
23 BALLERINI Davide (Ita)
24 CATALDO Dario (Ita)
25 FRAILE MATARRANZ Omar (Esp)
26 GRUZDEV Dmitriy (Kaz)
27 LUTSENKO Alexey (Kaz)

BAHRAIN – MERIDA (TBM) 
31 NIBALI Vincenzo (Ita)
32 BAUHAUS Phil (GER)
33 CARUSO Damiano (Ita)
34 DENNIS Rohan (Aus)
35 MOHORIC Matej (Slo)
36 SIEBERG Marcel (GER)
37 TRATNIK Jan (Slo)

BARDIANI CSF (BRD) 
41 BARBIN Enrico (Ita)
42 BRESCIANI Michael (Ita)
43 MAESTRI Mirco (Ita)
44 MARONESE Marco (Ita)
45 SIMION Paolo (Ita)
46 TONELLI Alessandro (Ita)
47 WACKERMANN Luca (Ita)

BORA – HANSGROHE (BOH) 
51 SAGAN Peter (Svk)
52 BODNAR Maciej (Pol)
53 BURGHARDT Marcus (GER)
54 FORMOLO Davide (Ita)
55 GATTO Oscar (Ita)
56 MAJKA Rafal (Pol)
57 OSS Daniel (Ita)

CCC TEAM (CPT) 
61 VAN AVERMAET Greg (Bel)
62 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)
63 ROSSKOPF Joey (USA)
64 SCHÄR Michael (SUI)
65 VAN HOOYDONCK Nathan (Bel)
66 VAN HOECKE Gijs (Bel)
67 WISNIOWSKI Lukasz (Pol)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS (COF)
71 BOUHANNI Nacer (Fra)
72 BERHANE TEWELDEMEDHIN Natnael (Eri)
73 CLAEYS Dimitri (Bel)
74 PEREZ Anthony (Fra)
75 SIMON Julien (Fra)
76 VANBILSEN Kenneth (Bel)
77 LEMOINE Cyril (Fra)

DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT) 
81 ALAPHILIPPE Julian (Fra)
82 ASGREEN Kasper (Den)
83 LAMPAERT Yves (Bel)
84 MØRKØV Michael (Den)
85 RICHEZE Ariel Maximiliano (Arg)
86 STYBAR Zdenek (Cze)
87 VIVIANI Elia (Ita)

EF EDUCATION FIRST (EF1) 
91 VANMARCKE Sep (Bel)
92 BETTIOL Alberto (Ita)
93 DOCKER Mitchell (Aus)
94 KANGERT Tanel (Est)
95 LANGEVELD Sebastian (Ned)
96 MODOLO Sacha (Ita)
97 PHINNEY Taylor (USA)

GAZPROM – RUSVELO (GAZ) 
101 ARSLANOV Ildar (Rus)
102 KURIANOV Stepan (Rus)
103 NYCH Artem (Rus)
104 PORSEV Alexander (Rus)
105 ROVNY Ivan (Rus)
106 SHALUNOV Evgeny (Rus)
107 SHILOV Sergey (Rus)

GROUPAMA – FDJ (GFC) 
111 PINOT Thibaut (Fra)
112 KÜNG Stefan (SUI)
113 LADAGNOUS Matthieu (Fra)
114 MORABITO Steve (SUI)
115 SCOTSON Miles (Aus)
116 ROUX Anthony (Fra)
117 THOMAS Benjamin (Fra)

ISRAEL CYCLING ACADEMY (ICA) 
121 HERMANS Ben (Bel)
122 BRÄNDLE Matthias (AUT)
123 CIMOLAI Davide (Ita)
124 HOLST ENGER Sondre (Nor)
125 NEILANDS Krists (Lat)
126 SAGIV Guy (Isr)
127 VAN ASBROECK Tom (Bel)

LOTTO SOUDAL (LTS) 
131 WELLENS Tim (Bel)
132 BENOOT Tiesj (Bel)
133 CAMPENAERTS Victor (Bel)
134 HAGEN Carl Fredrik (Nor)
135 KEUKELEIRE Jens (Bel)
136 MARCZYNSKI Tomasz (Pol)
137 VAN DER SANDE Tosh (Bel)

MITCHELTON – SCOTT (MTS) 
141 YATES Adam (GBr)
142 EDMONDSON Alexander (Aus)
143 BOOKWALTER Brent (USA)
144 DURBRIDGE Luke (Aus)
145 HEPBURN Michael (Aus)
146 JUUL JENSEN Christopher (Den)
147 HOWSON Damien (Aus)

MOVISTAR TEAM (MOV) 
151 ARCAS PEÑA Jorge (Esp)
152 PRADES REVERTE Eduard (Esp)
153 CARAPAZ Richard (Ecu)
154 MAS BONET Lluis (Esp)
155 OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (Por)
156 ROJAS GIL Jose Joaquin (Esp)
157 SÜTTERLIN Jasha (GER)

NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM (NSK) 
161 VISCONTI Giovanni (Ita)
162 BONGIORNO Francesco Manuel (Ita)
163 GABBURO Davide (Ita)
164 QUINTANA ROJAS Dayer Uberney (Col)
165 SCHÖNBERGER Sebastian (AUT)
166 VELASCO Simone (Ita)
167 ZARDINI Edoardo (Ita)

TEAM DIMENSION DATA (TDD) 
171 KREUZIGER Roman (Cze)
172 VALGREN ANDERSEN Michael (Den)
173 CUMMINGS Stephen (GBr)
174 JANSE VAN RENSBURG Reinardt (RSA)
175 KING Benjamin (USA)
176 NIZZOLO Giacomo (Ita)
177 SLAGTER Tom Jelte (Ned)

TEAM JUMBO – VISMA (TJV) 
181 ROGLIC Primoz (Slo)
182 BOUWMAN Koen (Ned)
183 DE PLUS Laurens (Bel)
184 GESINK Robert (Ned)
185 MARTIN Tony (GER)
186 MARTENS Paul (GER)
187 VAN EMDEN Jos (Ned)

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA) 
191 BATTAGLIN Enrico (Ita)
192 BOSWELL Ian (USA)
193 DOWSETT Alex (GBr)
194 GONCALVES Jose (Por)
195 GUERREIRO Ruben (Por)
196 KUZNETSOV Vyacheslav (Rus)
197 WÜRTZ SCHMIDT Mads (Den)

TEAM SUNWEB (SUN) 
201 DUMOULIN Tom (Ned)
202 KÄMNA Lennard (GER)
203 KRAGH ANDERSEN Søren (Den)
204 ARNDT Nikias (GER)
205 OOMEN Sam (Ned)
206 POWER Robert (Aus)
207 ROCHE Nicholas (Irl)

TREK – SEGAFREDO (TFS) 
211 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
212 CONCI Nicola (Ita)
213 FELLINE Fabio (Ita)
214 IRIZAR ARANBURU Markel (Esp)
215 PEDERSEN Mads (Den)
216 SKUJINS Toms (Lat)
217 STUYVEN Jasper (Bel)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) 
221 GAVIRIA RENDON Fernando (Col)
222 BOHLI Tom (SUI)
223 CONSONNI Simone (Ita)
224 CONTI Valerio (Ita)
225 FARIA DA COSTA Rui Alberto (Por)
226 POLANC Jan (Slo)
227 TROIA Oliviero (Ita)

Kapcsolódó bejegyzések
Az év végi visszatekintő sorozat egyik alrovata a legjobb többszakaszos versenyeket végigvevő összeállítás.  Az első
2019. április 7. vasárnap DIRECT ENERGIE (TDE)  1 TERPSTRA Niki (Ned) 2 CALMEJANE Lilian (Fra)
2019. április 8-13. MOVISTAR TEAM (MOV) 1 LANDA MEANA Mikel (Esp) 2 AMADOR BIKKAZAKOVA Andrey
2019. április 3. DECEUNINCK - QUICK-STEP (DQT) 1 LAMPAERT Yves (Bel) 2 GILBERT Philippe (Bel)
2019. április 3-6. UAE TEAM EMIRATES (UAD)  2 DURASEK Kristijan (Cro) 3 FERRARI Roberto (Ita)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.