2019. április 7. vasárnap

DIRECT ENERGIE (TDE) 
1 TERPSTRA Niki (Ned)
2 CALMEJANE Lilian (Fra)
3 TURGIS Anthony (Fra)
4 GAUDIN Damien (Fra)
5 LIGTHART Pim (Ned)
6 PICHOT Alexandre (Fra)
7 PETIT Adrien (Fra)

MOVISTAR TEAM (MOV)
11 VALVERDE BELMONTE Alejandro (Esp)
12 ERVITI Imanol (Esp)
13 MAS BONET Lluis (Esp)
14 OLIVEIRA Nelson Filipe Santos Simoes (Por)
15 ROELANDTS Jürgen (Bel)
16 SÜTTERLIN Jasha (GER)
17 CASTRILLO Jaime (Esp)

DECEUNINCK – QUICK-STEP (DQT) 
21 LAMPAERT Yves (Bel)
22 GILBERT Philippe (Bel)
23 JUNGELS Bob (Lux)
24 KEISSE Iljo (Bel)
25 DECLERCQ Tim (Bel)
26 ASGREEN Kasper (Den)
27 STYBAR Zdenek (Cze)

LOTTO SOUDAL (LTS) 
31 BENOOT Tiesj (Bel)
32 FRISON Frederik (Bel)
33 KEUKELEIRE Jens (Bel)
34 MAES Nikolas (Bel)
35 NAESEN Lawrence (Bel)
36 VAN GOETHEM Brian (Ned)
37 WELLENS Tim (Bel)

BORA – HANSGROHE (BOH) 
41 SAGAN Peter (Svk)
42 BURGHARDT Marcus (GER)
43 SCHILLINGER Andreas (GER)
44 SAGAN Juraj (Svk)
45 OSS Daniel (Ita)
46 PÖSTLBERGER Lukas (AUT)
47 BODNAR Maciej (Pol)

AG2R LA MONDIALE (ALM) 
51 NAESEN Oliver (Bel)
52 DENZ Nico (GER)
53 DILLIER Silvan (SUI)
54 DUVAL Julien (Fra)
55 VANDENBERGH Stijn (Bel)
56 BAGDONAS Gediminas (Ltu)
57 GODON Dorian (Fra)

CCC TEAM (CPT) 
61 VAN AVERMAET Greg (Bel)
62 SCHÄR Michael (SUI)
63 VAN HOECKE Gijs (Bel)
64 VAN HOOYDONCK Nathan (Bel)
65 VAN KEIRSBULCK Guillaume (Bel)
66 GRADEK Kamil (Pol)
67 WISNIOWSKI Lukasz (Pol)

EF EDUCATION FIRST (EF1) 
71 VANMARCKE Sep (Bel)
72 BRESCHEL Matti (Den)
73 LANGEVELD Sebastian (Ned)
74 MODOLO Sacha (Ita)
75 PHINNEY Taylor (USA)
76 SCULLY Thomas (NZl)
77 BETTIOL Alberto (Ita)

MITCHELTON – SCOTT (MTS) 
81 TRENTIN Matteo (Ita)
82 AFFINI Edoardo (Ita)
83 STANNARD Robert (Aus)
84 HEPBURN Michael (Aus)
85 JUUL JENSEN Christopher (Den)
86 MEZGEC Luka (Slo)
87 BAUER Jack (NZl)

ASTANA PRO TEAM (AST) 
91 BALLERINI Davide (Ita)
92 BIZHIGITOV Zhandos (Kaz)
93 DE VREESE Laurens (Bel)
94 GIDICH Yevgeniy (Kaz)
95 FOMINYKH Daniil (Kaz)
96 HOULE Hugo (Can)
97 CORT NIELSEN Magnus (Den)

BAHRAIN – MERIDA (TBM) 
101 HAUSSLER Heinrich (Aus)
102 GARCIA CORTINA Ivan (Esp)
103 KOREN Kristjan (Slo)
104 MOHORIC Matej (Slo)
105 COLBRELLI Sonny (Ita)
106 SIEBERG Marcel (GER)
107 TRATNIK Jan (Slo)

GROUPAMA – FDJ (GFC) 
111 DEMARE Arnaud (Fra)
112 DUCHESNE Antoine (Can)
113 GUARNIERI Jacopo (Ita)
114 KONOVALOVAS Ignatas (Ltu)
115 KÜNG Stefan (SUI)
116 LE GAC Olivier (Fra)
117 SINKELDAM Ramon (Ned)

TEAM DIMENSION DATA (TDD) 
121 BOASSON HAGEN Edvald (Nor)
122 BAK Lars Ytting (Den)
123 EISEL Bernhard (AUT)
124 VALGREN ANDERSEN Michael (Den)
125 JANSE VAN RENSBURG Reinardt (RSA)
126 THOMSON Jay Robert (RSA)
127 VERMOTE Julien (Bel)

TEAM JUMBO – VISMA (TJV) 
131 VAN AERT Wout (Bel)
132 JANSEN Amund Grøndahl (Nor)
133 TEUNISSEN Mike (Ned)
134 EENKHOORN Pascal (Ned)
135 VAN DER HOORN Taco (Ned)
136 VAN POPPEL Danny (Ned)
137 WYNANTS Maarten (Bel)

TEAM KATUSHA ALPECIN (TKA) 
141 DEBUSSCHERE Jens (Bel)
142 BIERMANS Jenthe (Bel)
143 HALLER Marco (AUT)
144 HOLLENSTEIN Reto (SUI)
145 KUZNETSOV Vyacheslav (Rus)
146 POLITT Nils (GER)
147 ZABEL Rick (GER)

TEAM SKY (SKY) 
151 MOSCON Gianni (Ita)
152 DOULL Owain (GBr)
153 KNEES Christian (GER)
154 GANNA Filippo (Ita)
155 ROWE Luke (GBr)
156 STANNARD Ian (GBr)
157 VAN BAARLE Dylan (Ned)

TEAM SUNWEB (SUN) 
161 MATTHEWS Michael (Aus)
162 CURVERS Roy (Ned)
163 ARNDT Nikias (GER)
164 KRAGH ANDERSEN Asbjørn (Den)
165 KRAGH ANDERSEN Søren (Den)
166 PEDERSEN Casper Phillip (Den)
167 BOL Cees (Ned)

TREK – SEGAFREDO (TFS) 
171 STUYVEN Jasper (Bel)
172 DEGENKOLB John (GER)
173 KIRSCH Alex (Lux)
174 REIJNEN Kiel (USA)
175 PEDERSEN Mads (Den)
176 DE KORT Koen (Ned)
177 THEUNS Edward (Bel)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) 
181 KRISTOFF Alexander (Nor)
182 GAVIRIA RENDON Fernando (Col)
183 PHILIPSEN Jasper (Bel)
184 LAENGEN Vegard Stake (Nor)
185 MARCATO Marco (Ita)
186 BYSTROM Sven Erik (Nor)
187 TROIA Oliviero (Ita)

COFIDIS, SOLUTIONS CRÉDITS (COF)
191 FORTIN Filippo (Ita)
192 LAPORTE Christophe (Fra)
193 LEMOINE Cyril (Fra)
194 TOUZÉ Damien (Fra)
195 VAN LERBERGHE Bert (Bel)
196 VANBILSEN Kenneth (Bel)
197 WAEYTENS Zico (Bel)

CORENDON – CIRCUS (COC)
201 VAN DER POEL Mathieu (Ned)
202 DEVOLDER Stijn (Bel)
203 HANSEN Lasse Norman (Den)
204 JANS Roy (Bel)
205 VERMEERSCH Gianni (Bel)
206 DE BONDT Dries (Bel)
207 VERGAERDE Otto (Bel)

ROOMPOT – CHARLES (ROC)
211 BOOM Lars (Ned)
212 ASSELMAN Jesper (Ned)
213 STEELS Stijn (Bel)
214 VAN GINNEKEN Sjoerd (Ned)
215 VAN POPPEL Boy (Ned)
216 LEYSEN Senne (Bel)
217 WEENING Pieter (Ned)

SPORT VLAANDEREN – BALOISE (SVB) 
221 ALLEGAERT Piet (Bel)
222 SPRENGERS Thomas (Bel)
223 DECLERCQ Benjamin (Bel)
224 VAN GESTEL Dries (Bel)
225 PLANCKAERT Edward (Bel)
226 VAN ROOY Kenneth (Bel)
227 WARLOP Jordi (Bel)

VITAL CONCEPT – B&B HOTELS (VCB)
231 BOECKMANS Kris (Bel)
232 DE BACKER Bert (Bel)
233 GAREL Adrien (Fra)
234 MORICE Julien (Fra)
235 LECROQ Jérémy (Fra)
236 TURGIS Jimmy (Fra)
237 VAN GENECHTEN Jonas (Bel)

WANTY – GOBERT CYCLING TEAM (WGG) 
241 BACKAERT Frederik (Bel)
242 DE GENDT Aimé (Bel)
243 DEVRIENDT Tom (Bel)
244 PASQUALON Andrea (Ita)
245 MEURISSE Xandro (Bel)
246 DE WINTER Ludwig (Bel)
247 VLIEGEN Loïc (Bel)

Kapcsolódó bejegyzések
2019. május 12-18.   TEAM INEOS (INS)  1 MOSCON Gianni (Ita) 2 BASSO Leonardo (Ita)
2019. április 30-május 5. (előzetes, tájékoztató jellegű - végleges lista a verseny első napján) UAE-Team
2019. április 24. DECEUNINCK - QUICK-STEP (DQT)  1 ALAPHILIPPE Julian (Fra) 2 CAVAGNA Rémi (Fra)
2019. április 22-26. BAHRAIN - MERIDA (TBM)  1 NIBALI Vincenzo (Ita) 2 AGNOLI Valerio (Ita)
2019. április 21. végleges lista az indulás napján 1. Team Dimension Data 1 VALGREN Michael

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.