Giro dell’Emilia 2019 – Rajtlista

2019. október 5. szombat

TREK – SEGAFREDO (TFS) WorldTeam
1 MOLLEMA Bauke (Ned)
2 BRAMBILLA Gianluca (Ita)
3 CICCONE Giulio (Ita)
4 CONCI Nicola (Ita)
5 EG Niklas (Den)
6 PORTE Richie (Aus)
7 STETINA Peter (USA)

TEAM JUMBO – VISMA (TJV) WorldTeam
11 ROGLIC Primoz (Slo)
12 DE PLUS Laurens (Bel)
13 GESINK Robert (Ned)
14 KUSS Sepp (USA)
15 BENNETT George (NZl)
16 TOLHOEK Antwan (Ned)
17 VINGEGAARD RASMUSSEN Jonas (Den)

MITCHELTON – SCOTT (MTS) WorldTeam
21 ALBASINI Michael (SUI)
22 BOOKWALTER Brent (USA)
23 CHAVES RUBIO Johan Esteban (Col)
24 HAIG Jack (Aus)
25 HEPBURN Michael (Aus)
26 NIEVE ITURALDE Mikel (Esp)
27 STANNARD Robert (Aus)

MOVISTAR TEAM (MOV) WorldTeam
31 BETANCUR GOMEZ Carlos Alberto (Col)
32 BARBERO CUESTA Carlos (Esp)
33 CASTRILLO Jaime (Esp)
34 LANDA MEANA Mikel (Esp)
35 PRADES REVERTE Eduard (Esp)
36 ROELANDTS Jürgen (Bel)
37 SÜTTERLIN Jasha (GER)

UAE TEAM EMIRATES (UAD) WorldTeam
41 MARCATO Marco (Ita)
42 CONTI Valerio (Ita)
43 MORI Manuele (Ita)
44 MARTIN Daniel (Irl)
45 POLANC Jan (Slo)
46 RIABUSHENKO Aliaksandr (Blr)
47 ULISSI Diego (Ita)

GROUPAMA – FDJ (GFC) WorldTeam
51 BONNET William (Fra)
52 GAUDU David (Fra)
53 MADOUAS Valentin (Fra)
54 MOLARD Rudy (Fra)
55 FRANKINY Kilian (SUI)
56 REICHENBACH Sébastien (SUI)
57 ROUX Anthony (Fra)

EF EDUCATION FIRST (EF1) WorldTeam
61 CLARKE Simon (Aus)
62 BROWN Nathan (USA)
63 CAICEDO CEPEDA Jonathan Klever (Ecu)
64 DOMBROWSKI Joseph Lloyd (USA)
65 HIGUITA GARCIA Sergio Andres (Col)
66 HOWES Alex (USA)
67 KANGERT Tanel (Est)

ASTANA PRO TEAM (AST) WorldTeam
71 FUGLSANG Jakob (Den)
72 BOARO Manuele (Ita)
73 CONTRERAS PINZON Rodrigo (Col)
74 GREGAARD WILSLY Jonas (Den)
75 HOULE Hugo (Can)
76 LÓPEZ MORENO Miguel Ángel (Col)
77 NATAROV Yuriy (Kaz)

AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam
81 CHEREL Mickaël (Fra)
82 CHEVRIER Clement (Fra)
83 DOMONT Axel (Fra)
84 DUPONT Hubert (Fra)
85 FRANK Mathias (SUI)
86 HÄNNINEN Jaakko (Fin)
87 LATOUR Pierre (Fra)

BAHRAIN – MERIDA (TBM) WorldTeam
91 NIBALI Vincenzo (Ita)
92 CARUSO Damiano (Ita)
93 ARASHIRO Yukiya (Jpn)
94 NIBALI Antonio (Ita)
95 PERNSTEINER Hermann (AUT)
96 TEUNS Dylan (Bel)
97 ?

TEAM INEOS (INS) WorldTeam
101 BERNAL GOMEZ Egan Arley (Col)
102 CASTROVIEJO NICOLAS Jonathan (Esp)
103 GEOGHEGAN HART Tao (GBr)
104 MOSCON Gianni (Ita)
105 NARVAEZ PRADO Jhonnatan (Ecu)
106 ROSA Diego (Ita)
107 SOSA CUERVO Ivan Ramiro (Col)

TEAM ARKÉA – SAMSIC (PCB) Professional Team
111 BARGUIL Warren (Fra)
112 BOUET Maxime (Fra)
113 FEILLU Brice (Fra)
114 GESBERT Elie (Fra)
115 HARDY Romain (Fra)
116 LE ROUX Romain (Kor)
117 MAISON Jérémy (Fra)

NERI SOTTOLI SELLE ITALIA KTM (NSK) Professional Team
121 VISCONTI Giovanni (Ita)
122 QUINTANA ROJAS Dayer Uberney (Col)
123 RAGGIO Luca (Ita)
124 SCHÖNBERGER Sebastian (AUT)
125 VELASCO Simone (Ita)
126 BONGIORNO Francesco Manuel (Ita)
127 ZARDINI Edoardo (Ita)

WANTY – GOBERT CYCLING TEAM (WGG) Professional Team
131 DE CLERCQ Bart (Bel)
132 DEGAND Thomas (Bel)
133 DOUBEY Fabien (Fra)
134 MARTIN Guillaume (Fra)
135 MINNAARD Marco (Ned)
136 OFFREDO Yoann (Fra)
137 PASQUALON Andrea (Ita)

NIPPO – VINI FANTINI – FAIZANÈ (NIP) Professional Team
141 ACOSTA OSPINA Ruben Dario (Col)
142 BOU Joan (Esp)
143 HATSUYAMA Sho (Jpn)
144 NAKANE Hideto (Jpn)
145 OSORIO CARVAJAL Alejandro (Col)
146 ZACCANTI Filippo (Ita)
147 BAGIOLI Nicola (Ita)

GAZPROM – RUSVELO (GAZ) Professional Team
151 KOBERNYAK Evgeny (Rus)
152 NYCH Artem (Rus)
153 CHERKASOV Nikolay (Rus)
154 RYBALKIN Aleksey (Rus)
155 ROVNY Ivan (Rus)
156 SHALUNOV Evgeny (Rus)
157 VLASOV Aleksander (Rus)

CAJA RURAL – SEGUROS RGA (CJR) Professional Team
161 ARANBURU DEBA Alex (Esp)
162 CHERNETSKY Sergey (Rus)
163 ABERASTURI IZAGA Jon (Esp)
164 LASTRA MARTINEZ Jonathan (Esp)
165 IRISARRI RINCON Jon (Esp)
166 RODRÍGUEZ MARTIN Cristian (Esp)
167 MALUCELLI Matteo (Ita)

BARDIANI CSF (BRD) Professional Team
171 ALBANESE Vincenzo (Ita)
172 BARBIN Enrico (Ita)
173 CARBONI Giovanni (Ita)
174 ORSINI Umberto (Ita)
175 ROMANO Francesco (Ita)
176 ROTA Lorenzo (Ita)
177 SAVINI Daniel (Ita)

ANDRONI GIOCATTOLI – SIDERMEC (ANS) Professional Team
181 BAIS Mattia (Ita)
182 BISOLTI Alessandro (Ita)
183 FRAPPORTI Marco (Ita)
184 CATTANEO Mattia (Ita)
185 FLOREZ LOPEZ Miguel Eduardo (Col)
186 MASNADA Fausto (Ita)
187 MUÑOZ GIRALDO Daniel (Col)

SANGEMINI – TREVIGIANI – MG.K VIS (SAN) Continental Team
191 DI SANTE Antonio (Ita)
192 GRAZIATO Nicola (Ita)
193 MAZZUCCO Fabio (Ita)
194 PUCCIONI Dario (Ita)
195 SALVIETTI Niccolò (Ita)
196 TOTÒ Paolo (Ita)
197 ZANA Filippo (Ita)

AMORE & VITA – PRODIR (AMO) Continental Team
201 APPOLLONIO Davide (Ita)
202 CELANO Danilo (Ita)
203 FICARA Pierpaolo (Ita)
204 HISHINUMA Yukinori (Jpn)
205 LUKSEVICS Viesturs (Lat)
206 ROSINI Rubens (Ita)
207 TIZZA Marco (Ita)

BELTRAMITSA HOPPLA’ PETROLI FIRENZE (BHP) Continental Team
211 BARONCINI Filippo (Ita)
212 CASTAÑO MUÑOZ Sebastian Alexander (Col)
213 DOMENICALI Matteo (Ita)
214 MONTOYA MONTOYA Javier Ignacio (Col)
215 PARASINI Nicolo (Ita)
216 PEÑA MOLANO Wilson Estiben (Col)
217 PESENTI Thomas (Ita)

TEAM COLPACK (CPK) Continental Team
221 COLNAGHI Luca (Ita)
222 DORIGONI Jakob (Ita)
223 DOUBLE Paul (GBr)
224 DURANTI Jalel (Ita)
225 GARAVAGLIA Giacomo (Ita)
226 ROCCHETTI Filippo (Ita)
227 TONIATTI Andrea (Ita)

GIOTTI VICTORIA (GTV) Continental Team
231 DIMA Emil (Rou)
232 KOBAYASHI Marino (Jpn)
233 ONESTI Emanuele (Ita)
234 STACCHIOTTI Riccardo (Ita)
235 STERBINI Simone (Ita)
236 VULCAN Denis-Marian (Rou)
237 ZURLO Federico (Ita)

BIESSE CARRERA (BIC) Continental Team
241 AMICI Alberto (Ita)
242 BERZI Andrea (Ita)
243 BOSINI Diego (Ita)
244 MENEGOTTO Jacopo (Ita)
245 CARBONI Matteo (Ita)
246 COLOMBO Raul (Ita)
247 RAVANELLI Simone (Ita)

Kapcsolódó bejegyzések
2019. október 12. szombat AG2R LA MONDIALE (ALM) WorldTeam 1 LATOUR Pierre (Fra) 2 CHEREL
2019. szeptember 04. BORA - HANSGROHE (BOH) WorldTeam 1 DRUCKER Jean Pierre (Lux) 2 ARCHBOLD
2019. augusztus 3-9.  Team INEOS 1 DOULL Owain 2 GEOGHEGAN HART Tao 3 GOŁAŚ Michał
2019. augusztus 3. szombat   Deceuninck - Quick Step 1 ALAPHILIPPE Julian 2 CAPECCHI Eros 3