vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 – Összetett állása a 6. szakasz után

1 Attila Valter (Hun) Groupama – FDJ 22:17:06
2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:00:11
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) INEOS Grenadiers 0:00:16
4 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana – Premier Tech 0:00:24
5 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:25
6 Hugh Carthy (GBr) EF Education – Nippo 0:00:38
7 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:00:39
8 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:41
9 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:47
10 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:49
11 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:55
12 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) INEOS Grenadiers 0:01:06
13 Marc Soler Gimènez (Esp) Movistar Team 0:01:14
14 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:01:14
15 Rein Taaramäe (Est) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:32
16 Emanuel Buchmann (GER) BORA – hansgrohe 0:01:40
17 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:01:43
18 Tobias Svendsen Foss (Nor) Jumbo – Visma 0:01:53
19 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain Victorious 0:02:01
20 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange 0:02:01
21 Gianni Moscon (Ita) INEOS Grenadiers 0:02:03
22 Gino Mäder (SUI) Bahrain Victorious 0:02:17
23 Ruben Guerreiro (Por) EF Education – Nippo 0:03:06
24 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick-Step 0:03:09
25 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:03:29
26 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana – Premier Tech 0:04:13
27 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:04:44
28 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick-Step 0:04:49
29 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:06:50
30 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:07:06
31 George Bennett (NZl) Jumbo – Visma 0:08:55
32 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education – Nippo 0:10:17
33 Koen Bouwman (Ned) Jumbo – Visma 0:10:55
34 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:12:49
35 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:12:52
36 Matteo Fabbro (Ita) BORA – hansgrohe 0:13:08
37 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:13:56
38 Antonio Pedrero López (Esp) Movistar Team 0:14:30
39 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:14:32
40 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:15:45
41 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-Up Nation 0:16:04
42 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:16:34
43 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) INEOS Grenadiers 0:17:18
44 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:17:49
45 Jan Hirt (Cze) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:18:57
46 Alberto Bettiol (Ita) EF Education – Nippo 0:19:00
47 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick-Step 0:19:31
48 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:19:44
49 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:20:06
50 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:20:15
51 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:20:56
52 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team BikeExchange 0:20:56
53 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:21:46
54 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck – Quick-Step 0:21:56
55 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana – Premier Tech 0:22:03
56 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:22:46
57 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:22:58
58 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-Up Nation 0:23:20
59 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:23:24
60 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:24:52
61 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:25:47
62 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:26:24
63 Felix Großschartner (AUT) BORA – hansgrohe 0:26:49
64 Matteo Sobrero (Ita) Astana – Premier Tech 0:26:55
65 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:27:09
66 Kilian Frankiny (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:27:15
67 Lawrence Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:27:16
68 Edward Ravasi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:27:50
69 Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana – Premier Tech 0:30:18
70 Christopher Jensen (Den) Team BikeExchange 0:31:01
71 Quinten Hermans (Bel) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:31:28
72 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:31:42
73 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:31:57
74 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:32:11
75 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:33:29
76 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:34:50
77 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:35:08
78 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:35:32
79 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) INEOS Grenadiers 0:35:46
80 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:36:05
81 Fabio Felline (Ita) Astana – Premier Tech 0:36:28
82 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli – Sidermec 0:36:48
83 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick-Step 0:36:56
84 Simone Petilli (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:37:08
85 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka ASSOS 0:37:10
86 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin – Fenix 0:37:39
87 Márton Dina (Hun) Eolo – Kometa Cycling Team 0:39:22
88 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:39:31
89 Salvatore Puccio (Ita) INEOS Grenadiers 0:39:41
90 Lars Van Den Berg (Ned) Groupama – FDJ 0:40:27
91 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:41:04
92 Filippo Ganna (Ita) INEOS Grenadiers 0:41:38
93 Jens Keukeleire (Bel) EF Education – Nippo 0:41:46
94 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:42:25
95 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:42:45
96 Matteo Badilatti (SUI) Groupama – FDJ 0:42:57
97 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:42:59
98 Nikias Arndt (GER) Team DSM 0:43:29
99 Tejay Van Garderen (USA) EF Education – Nippo 0:43:29
100 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli – Sidermec 0:44:02
101 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:44:39
102 Giovanni Aleotti (Ita) BORA – hansgrohe 0:45:42
103 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:45:49
104 Daniel Oss (Ita) BORA – hansgrohe 0:46:07
105 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:46:25
106 Peter Sagan (Svk) BORA – hansgrohe 0:46:26
107 Mark Christian (GBr) Eolo – Kometa Cycling Team 0:46:50
108 Taco Van Der Hoorn (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:46:54
109 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:47:00
110 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana – Premier Tech 0:47:09
111 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:47:19
112 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli – Sidermec 0:47:21
113 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:47:25
114 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:47:38
115 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Trek – Segafredo 0:48:19
116 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:48:35
117 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:49:09
118 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:49:29
119 Mauro Schmid (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:49:36
120 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:49:36
121 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:49:49
122 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:49:59
123 Jos Van Emden (Ned) Jumbo – Visma 0:50:08
124 Edoardo Affini (Ita) Jumbo – Visma 0:51:28
125 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:51:40
126 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:51:43
127 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:51:47
128 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:51:52
129 Nico Denz (GER) Team DSM 0:52:40
130 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain Victorious 0:53:29
131 Paul Martens (GER) Jumbo – Visma 0:56:11
132 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli – Sidermec 0:56:23
133 Max Kanter (GER) Team DSM 0:56:27
134 Samuele Battistella (Ita) Astana – Premier Tech 0:56:40
135 Cesare Benedetti (Ita) BORA – hansgrohe 0:56:53
136 Simon Carr (GBr) EF Education – Nippo 0:57:04
137 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:57:05
138 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:57:15
139 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:57:24
140 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:57:33
141 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:57:55
142 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin – Fenix 0:58:26
143 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:58:40
144 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka ASSOS 0:58:41
145 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:58:49
146 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:59:04
147 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:59:18
148 Maximilian Walscheid (GER) Team Qhubeka ASSOS 0:59:21
149 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:59:47
150 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 0:59:48
151 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:59:59
152 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:00:08
153 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 1:00:10
154 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 1:00:27
155 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 1:00:34
156 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 1:00:45
157 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:01:00
158 Wesley Kreder (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:01:13
159 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education – Nippo 1:01:47
160 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 1:01:55
161 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 1:02:00
162 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka ASSOS 1:02:23
163 Maciej Bodnar (Pol) BORA – hansgrohe 1:03:02
164 David Dekker (Ned) Jumbo – Visma 1:03:06
165 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 1:03:07
166 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 1:03:22
167 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo – Visma 1:03:47
168 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:03:57
169 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 1:04:17
170 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:04:49
171 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 1:04:57
172 Samuele Rivi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 1:05:12
173 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 1:05:13
174 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 1:05:54
175 Riccardo Minali (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:07:37
176 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 1:11:17
177 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:11:57
178 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 1:13:48

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts