szerda, december 1, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 8. szakasz

1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47
2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:00:36
3 Nikias Arndt (GER) Team DSM 0:00:37
4 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:41
5 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:44
6 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:00:58
7 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka ASSOS 0:01:00
8 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:54
9 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:03:04
10 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick-Step 0:04:48
11 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana – Premier Tech 0:04:48
12 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:04:48
13 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:04:48
14 Gianni Moscon (Ita) INEOS Grenadiers 0:04:48
15 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:04:48
16 Marc Soler Gimènez (Esp) Movistar Team 0:04:48
17 Egan Arley Bernal Gomez (Col) INEOS Grenadiers 0:04:48
18 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:04:48
19 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange 0:04:48
20 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:04:48
21 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:04:48
22 Emanuel Buchmann (GER) BORA – hansgrohe 0:04:48
23 Hugh Carthy (GBr) EF Education – Nippo 0:04:48
24 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:04:48
25 Tobias Svendsen Foss (Nor) Jumbo – Visma 0:04:48
26 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:04:48
27 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:04:48
28 George Bennett (NZl) Jumbo – Visma 0:04:48
29 Attila Valter (Hun) Groupama – FDJ 0:04:48
30 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:04:48
31 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) INEOS Grenadiers 0:04:48
32 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:04:48
33 Koen Bouwman (Ned) Jumbo – Visma 0:04:48
34 Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana – Premier Tech 0:04:48
35 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick-Step 0:04:48
36 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team BikeExchange 0:04:54
37 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:04:59
38 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:04:59
39 Quinten Hermans (Bel) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:05:06
40 Rein Taaramäe (Est) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:05:06
41 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:05:06
42 Ruben Guerreiro (Por) EF Education – Nippo 0:05:10
43 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:05:13
44 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:05:16
45 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain Victorious 0:05:18
46 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:05:18
47 Matteo Badilatti (SUI) Groupama – FDJ 0:05:18
48 Jan Hirt (Cze) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:05:18
49 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:05:27
50 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:05:38
51 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana – Premier Tech 0:05:38
52 Lars Van Den Berg (Ned) Groupama – FDJ 0:05:40
53 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana – Premier Tech 0:05:43
54 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Trek – Segafredo 0:05:48
55 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana – Premier Tech 0:05:48
56 Antonio Pedrero López (Esp) Movistar Team 0:05:48
57 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:05:58
58 Gino Mäder (SUI) Bahrain Victorious 0:06:02
59 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:06:05
60 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli – Sidermec 0:06:18
61 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:06:18
62 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:06:18
63 Lawrence Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:06:35
64 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:06:45
65 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:06:53
66 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:06:53
67 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:06:53
68 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:07:26
69 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-Up Nation 0:07:26
70 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:07:26
71 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:08:08
72 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:08:27
73 Alberto Bettiol (Ita) EF Education – Nippo 0:08:27
74 Tejay Van Garderen (USA) EF Education – Nippo 0:08:27
75 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:27
76 Simon Carr (GBr) EF Education – Nippo 0:08:27
77 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education – Nippo 0:08:27
78 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli – Sidermec 0:08:27
79 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) INEOS Grenadiers 0:08:27
80 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:08:27
81 Matteo Fabbro (Ita) BORA – hansgrohe 0:08:27
82 Giovanni Aleotti (Ita) BORA – hansgrohe 0:08:27
83 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:08:44
84 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:08:44
85 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:08:44
86 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:08:44
87 Jos Van Emden (Ned) Jumbo – Visma 0:08:44
88 Felix Großschartner (AUT) BORA – hansgrohe 0:08:44
89 Kilian Frankiny (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:08:44
90 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:08:44
91 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:08:44
92 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:08:50
93 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick-Step 0:08:55
94 Jens Keukeleire (Bel) EF Education – Nippo 0:09:32
95 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:09:40
96 Paul Martens (GER) Jumbo – Visma 0:09:40
97 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:09:40
98 Edoardo Affini (Ita) Jumbo – Visma 0:09:40
99 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:09:40
100 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:09:40
101 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:09:40
102 Fabio Felline (Ita) Astana – Premier Tech 0:09:40
103 Matteo Sobrero (Ita) Astana – Premier Tech 0:09:40
104 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-Up Nation 0:09:43
105 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) INEOS Grenadiers 0:09:43
106 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:10:14
107 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:10:16
108 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:10:16
109 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain Victorious 0:10:28
110 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck – Quick-Step 0:10:28
111 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin – Fenix 0:10:28
112 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:10:28
113 Cesare Benedetti (Ita) BORA – hansgrohe 0:10:28
114 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick-Step 0:10:28
115 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:10:40
116 Salvatore Puccio (Ita) INEOS Grenadiers 0:10:46
117 Nico Denz (GER) Team DSM 0:11:14
118 Márton Dina (Hun) Eolo – Kometa Cycling Team 0:11:14
119 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:11:29
120 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education – Nippo 0:11:36
121 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:12:12
122 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:13:00
123 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 0:13:00
124 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:13:49
125 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka ASSOS 0:13:49
126 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:13:49
127 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:13:49
128 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:13:49
129 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:13:49
130 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:13:49
131 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:13:49
132 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli – Sidermec 0:13:49
133 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:13:49
134 Samuele Battistella (Ita) Astana – Premier Tech 0:13:49
135 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:13:49
136 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:13:49
137 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:13:49
138 Wesley Kreder (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:13:49
139 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin – Fenix 0:13:49
140 Riccardo Minali (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:13:49
141 Max Kanter (GER) Team DSM 0:13:49
142 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:13:49
143 Edward Ravasi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:13:49
144 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:13:49
145 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka ASSOS 0:13:49
146 Daniel Oss (Ita) BORA – hansgrohe 0:13:49
147 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:13:49
148 Maximilian Walscheid (GER) Team Qhubeka ASSOS 0:13:49
149 Mark Christian (GBr) Eolo – Kometa Cycling Team 0:13:49
150 Christopher Jensen (Den) Team BikeExchange 0:13:49
151 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:13:49
152 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:13:49
153 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:13:49
154 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:13:49
155 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:13:49
156 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:14:11
157 Peter Sagan (Svk) BORA – hansgrohe 0:14:11
158 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:14:11
159 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:14:11
160 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:14:11
161 Maciej Bodnar (Pol) BORA – hansgrohe 0:14:11
162 Samuele Rivi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:14:11
163 Mauro Schmid (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:14:11
164 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:14:11
165 Taco Van Der Hoorn (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:14:11
166 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:14:11
167 Filippo Ganna (Ita) INEOS Grenadiers 0:14:11
168 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 0:14:11
169 Simone Petilli (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:14:11
170 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:14:11
171 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 0:14:11
172 David Dekker (Ned) Jumbo – Visma 0:17:19
173 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo – Visma 0:17:19
174 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:17:19
175 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 0:17:19
176 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:18:00
DNF Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 22:17:06 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step

Similar Posts