vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 7. szakasz

1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12
2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
3 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
4 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
5 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:00:00
6 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
7 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo – Visma 0:00:00
8 Max Kanter (GER) Team DSM 0:00:00
9 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
10 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
11 Fabio Felline (Ita) Astana – Premier Tech 0:00:00
12 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:00:00
13 Gianni Moscon (Ita) INEOS Grenadiers 0:00:00
14 Peter Sagan (Svk) BORA – hansgrohe 0:00:00
15 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:00
16 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:00:00
17 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:00:00
18 Egan Arley Bernal Gomez (Col) INEOS Grenadiers 0:00:00
19 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
20 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:00:00
21 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
22 Tobias Svendsen Foss (Nor) Jumbo – Visma 0:00:00
23 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
24 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:00:00
25 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:00:00
26 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
27 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:00:00
28 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:00:00
29 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
30 Marc Soler Gimènez (Esp) Movistar Team 0:00:00
31 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
32 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
33 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) INEOS Grenadiers 0:00:00
34 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:00
35 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
36 Attila Valter (Hun) Groupama – FDJ 0:00:00
37 Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana – Premier Tech 0:00:00
38 Lars Van Den Berg (Ned) Groupama – FDJ 0:00:00
39 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:00
40 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana – Premier Tech 0:00:00
41 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:00
42 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana – Premier Tech 0:00:00
43 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange 0:00:00
44 Emanuel Buchmann (GER) BORA – hansgrohe 0:00:00
45 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
46 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:00:00
47 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana – Premier Tech 0:00:00
48 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain Victorious 0:00:00
49 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
50 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
51 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
52 Matteo Fabbro (Ita) BORA – hansgrohe 0:00:00
53 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick-Step 0:00:00
54 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:00
55 Rein Taaramäe (Est) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:00:00
56 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
57 Koen Bouwman (Ned) Jumbo – Visma 0:00:00
58 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana – Premier Tech 0:00:00
59 George Bennett (NZl) Jumbo – Visma 0:00:00
60 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:00:00
61 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
62 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:00:00
63 Lawrence Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:00:23
64 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Trek – Segafredo 0:00:23
65 Felix Großschartner (AUT) BORA – hansgrohe 0:00:23
66 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) INEOS Grenadiers 0:00:23
67 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:00:23
68 Daniel Oss (Ita) BORA – hansgrohe 0:00:23
69 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:00:35
70 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka ASSOS 0:00:35
71 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:39
72 Giovanni Aleotti (Ita) BORA – hansgrohe 0:00:39
73 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:39
74 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:39
75 Jens Keukeleire (Bel) EF Education – Nippo 0:00:39
76 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:39
77 Maximilian Walscheid (GER) Team Qhubeka ASSOS 0:00:54
78 Nikias Arndt (GER) Team DSM 0:00:54
79 Wesley Kreder (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:00:54
80 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 0:00:54
81 Filippo Ganna (Ita) INEOS Grenadiers 0:00:54
82 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:00:54
83 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:00:54
84 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:54
85 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:54
86 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team BikeExchange 0:00:54
87 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:00:54
88 Maciej Bodnar (Pol) BORA – hansgrohe 0:00:54
89 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:54
90 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:00:54
91 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:00:54
92 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:54
93 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:54
94 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:00:54
95 Kilian Frankiny (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:00:54
96 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:54
97 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:54
98 Quinten Hermans (Bel) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:00:54
99 Márton Dina (Hun) Eolo – Kometa Cycling Team 0:00:54
100 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:54
101 Jos Van Emden (Ned) Jumbo – Visma 0:00:54
102 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:54
103 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-Up Nation 0:00:54
104 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:54
105 Simone Petilli (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:00:54
106 Antonio Pedrero López (Esp) Movistar Team 0:00:54
107 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:13
108 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:01:13
109 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:01:13
110 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:01:13
111 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:01:13
112 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick-Step 0:01:13
113 Matteo Sobrero (Ita) Astana – Premier Tech 0:01:13
114 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:13
115 Jan Hirt (Cze) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:13
116 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:01:13
117 Nico Denz (GER) Team DSM 0:01:13
118 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:01:13
119 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education – Nippo 0:01:13
120 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:01:13
121 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:13
122 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:01:13
123 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin – Fenix 0:01:13
124 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:13
125 Cesare Benedetti (Ita) BORA – hansgrohe 0:01:13
126 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:13
127 Gino Mäder (SUI) Bahrain Victorious 0:01:13
128 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:01:13
129 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:01:13
130 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:01:13
131 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:42
132 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:42
133 Taco Van Der Hoorn (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:42
134 Riccardo Minali (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:42
135 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka ASSOS 0:01:48
136 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:01:48
137 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain Victorious 0:01:48
138 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:01:48
139 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:01:48
140 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:01:48
141 Matteo Badilatti (SUI) Groupama – FDJ 0:01:48
142 Samuele Battistella (Ita) Astana – Premier Tech 0:01:48
143 Mauro Schmid (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:01:48
144 Samuele Rivi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:01:48
145 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-Up Nation 0:01:48
146 Paul Martens (GER) Jumbo – Visma 0:01:48
147 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:01:48
148 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka ASSOS 0:01:48
149 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:01:48
150 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:01:48
151 Mark Christian (GBr) Eolo – Kometa Cycling Team 0:01:48
152 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:02:05
153 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:02:09
154 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:02:09
155 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:02:09
156 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:02:09
157 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:02:09
158 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:02:14
159 David Dekker (Ned) Jumbo – Visma 0:02:14
160 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education – Nippo 0:02:21
161 Alberto Bettiol (Ita) EF Education – Nippo 0:02:21
162 Hugh Carthy (GBr) EF Education – Nippo 0:00:00
163 Tejay Van Garderen (USA) EF Education – Nippo 0:02:21
164 Edward Ravasi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:02:37
165 Simon Carr (GBr) EF Education – Nippo 0:02:37
166 Ruben Guerreiro (Por) EF Education – Nippo 0:02:43
167 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:02:43
168 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:02:53
169 Christopher Jensen (Den) Team BikeExchange 0:02:56
170 Salvatore Puccio (Ita) INEOS Grenadiers 0:02:56
171 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) INEOS Grenadiers 0:02:56
172 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:03:12
173 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 0:03:12
174 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:03:12
175 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:03:12
176 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:03:27
177 Edoardo Affini (Ita) Jumbo – Visma 0:03:35
DNS Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka ASSOS

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 22:17:06 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step

Similar Posts