vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 6. szakasz

1 Gino Mäder (SUI) Bahrain Victorious 4:17:52
2 Egan Arley Bernal Gomez (Col) INEOS Grenadiers 0:00:12
3 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:12
4 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:00:12
5 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:14
6 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:00:25
7 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) INEOS Grenadiers 0:00:25
8 Marc Soler Gimènez (Esp) Movistar Team 0:00:27
9 Hugh Carthy (GBr) EF Education – Nippo 0:00:29
10 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana – Premier Tech 0:00:29
11 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:29
12 Attila Valter (Hun) Groupama – FDJ 0:00:29
13 Emanuel Buchmann (GER) BORA – hansgrohe 0:00:40
14 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:00:40
15 Tobias Svendsen Foss (Nor) Jumbo – Visma 0:00:40
16 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick-Step 0:00:40
17 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:40
18 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:00:57
19 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange 0:00:57
20 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:01:10
21 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:01:12
22 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:01:12
23 Rein Taaramäe (Est) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:14
24 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain Victorious 0:01:18
25 Ruben Guerreiro (Por) EF Education – Nippo 0:01:19
26 Antonio Pedrero López (Esp) Movistar Team 0:01:26
27 Gianni Moscon (Ita) INEOS Grenadiers 0:01:41
28 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick-Step 0:01:46
29 Matteo Fabbro (Ita) BORA – hansgrohe 0:01:46
30 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana – Premier Tech 0:01:46
31 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:02:02
32 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:02:07
33 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:02:15
34 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:02:38
35 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:02:38
36 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education – Nippo 0:02:38
37 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:04:21
38 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:05:12
39 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:05:55
40 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) INEOS Grenadiers 0:06:30
41 Koen Bouwman (Ned) Jumbo – Visma 0:07:12
42 George Bennett (NZl) Jumbo – Visma 0:07:14
43 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:08:45
44 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-Up Nation 0:10:27
45 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:10:27
46 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:12:57
47 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:14:37
48 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:14:37
49 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:14:37
50 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck – Quick-Step 0:14:37
51 Kilian Frankiny (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:14:37
52 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:14:37
53 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:14:37
54 Felix Großschartner (AUT) BORA – hansgrohe 0:14:37
55 Lawrence Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:14:37
56 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:14:37
57 Quinten Hermans (Bel) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:14:37
58 Edward Ravasi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:14:37
59 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick-Step 0:14:37
60 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:14:37
61 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:14:37
62 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana – Premier Tech 0:14:37
63 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team BikeExchange 0:14:37
64 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:14:37
65 Fabio Felline (Ita) Astana – Premier Tech 0:14:37
66 Simone Petilli (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:14:37
67 Jan Hirt (Cze) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:14:37
68 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:16:29
69 Jens Keukeleire (Bel) EF Education – Nippo 0:18:42
70 Christopher Jensen (Den) Team BikeExchange 0:18:42
71 Salvatore Puccio (Ita) INEOS Grenadiers 0:18:52
72 Alberto Bettiol (Ita) EF Education – Nippo 0:18:52
73 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) INEOS Grenadiers 0:18:52
74 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:18:52
75 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:19:18
76 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:19:18
77 Jos Van Emden (Ned) Jumbo – Visma 0:19:18
78 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:19:18
79 Filippo Ganna (Ita) INEOS Grenadiers 0:19:36
80 Matteo Sobrero (Ita) Astana – Premier Tech 0:19:36
81 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:20:20
82 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:20:20
83 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:20:20
84 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:20:20
85 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:20:20
86 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:20:20
87 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:20:20
88 Tejay Van Garderen (USA) EF Education – Nippo 0:20:20
89 Lars Van Den Berg (Ned) Groupama – FDJ 0:21:08
90 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:21:47
91 Edoardo Affini (Ita) Jumbo – Visma 0:21:47
92 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli – Sidermec 0:21:47
93 Nikias Arndt (GER) Team DSM 0:21:47
94 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli – Sidermec 0:21:47
95 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin – Fenix 0:22:06
96 Samuele Battistella (Ita) Astana – Premier Tech 0:22:06
97 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:22:06
98 Márton Dina (Hun) Eolo – Kometa Cycling Team 0:22:06
99 Peter Sagan (Svk) BORA – hansgrohe 0:24:49
100 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:24:49
101 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:24:49
102 Cesare Benedetti (Ita) BORA – hansgrohe 0:24:49
103 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:24:49
104 Giovanni Aleotti (Ita) BORA – hansgrohe 0:24:49
105 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:24:49
106 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:24:49
107 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:24:49
108 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain Victorious 0:24:49
109 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:24:49
110 Daniel Oss (Ita) BORA – hansgrohe 0:24:49
111 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana – Premier Tech 0:24:49
112 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka ASSOS 0:24:49
113 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:24:49
114 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:24:49
115 Paul Martens (GER) Jumbo – Visma 0:24:49
116 Taco Van Der Hoorn (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:24:49
117 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli – Sidermec 0:24:49
118 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:24:49
119 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:24:49
120 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:24:49
121 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 0:24:49
122 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin – Fenix 0:24:49
123 Wesley Kreder (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:24:49
124 Matteo Badilatti (SUI) Groupama – FDJ 0:24:49
125 Mark Christian (GBr) Eolo – Kometa Cycling Team 0:24:49
126 Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana – Premier Tech 0:24:49
127 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:24:49
128 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:24:49
129 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Trek – Segafredo 0:24:49
130 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka ASSOS 0:24:49
131 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick-Step 0:24:49
132 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:24:49
133 Simon Carr (GBr) EF Education – Nippo 0:24:49
134 Max Kanter (GER) Team DSM 0:24:49
135 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education – Nippo 0:24:49
136 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-Up Nation 0:24:49
137 Nico Denz (GER) Team DSM 0:26:04
138 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:26:04
139 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:27:32
140 Riccardo Minali (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:27:32
141 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 0:27:32
142 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:27:32
143 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:27:32
144 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:27:32
145 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli – Sidermec 0:27:32
146 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:27:32
147 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:27:32
148 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:27:32
149 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo – Visma 0:27:32
150 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:27:32
151 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:27:32
152 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:27:32
153 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:27:32
154 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:27:32
155 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:27:32
156 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka ASSOS 0:27:32
157 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:27:32
158 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:27:32
159 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:27:32
160 Mauro Schmid (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:27:32
161 Maximilian Walscheid (GER) Team Qhubeka ASSOS 0:27:32
162 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:27:32
163 Samuele Rivi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:27:32
164 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 0:27:32
165 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 0:27:32
166 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:27:32
167 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:27:32
168 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:27:32
169 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 0:27:32
170 Maciej Bodnar (Pol) BORA – hansgrohe 0:27:32
171 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 0:27:32
172 David Dekker (Ned) Jumbo – Visma 0:27:32
173 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:27:45
174 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:27:45
175 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:27:48
176 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:27:48
177 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:27:48
178 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 0:27:48
DNF Manuel Belletti (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team
DNS Pavel Sivakov (Rus) INEOS Grenadiers
DNS François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
DNS Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts