vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 4. szakasz

1 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 4:58:38
2 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation 0:00:13
3 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:00:27
4 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:29
5 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
6 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 0:00:44
7 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:00:49
8 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:57
9 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:33
10 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange 0:01:36
11 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:01:37
12 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
13 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
14 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
15 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
16 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:01:48
17 Romain Bardet (Fra) Team DSM
18 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
19 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
20 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
21 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
22 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
23 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers 0:02:05
24 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
25 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:02:11
26 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
27 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
28 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
29 Jai Hindley (Aus) Team DSM
30 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers
31 Marc Soler (Spa) Movistar Team
32 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange
33 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
34 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep 0:02:51
35 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
36 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
37 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:03:06
38 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
39 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo
40 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:03:31
41 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech 0:03:52
42 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange
43 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe 0:04:07
44 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team
45 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma 0:05:02
46 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers
47 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:05:20
48 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep 0:05:58
49 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
50 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
51 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
52 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange
53 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep
54 Michael Storer (Aus) Team DSM
55 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
56 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:06:12
57 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation 0:06:59
58 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:07:56
59 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:08:24
60 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep 0:08:52
61 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
62 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
63 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
64 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
65 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
66 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
67 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team 0:09:16
68 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
69 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:12:22
70 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team
71 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
72 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’
73 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe 0:12:36
74 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
75 Nicolas Roche (Irl) Team DSM
76 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo 0:13:55
77 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
78 Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos
79 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
80 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
81 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team
82 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates
83 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
84 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
85 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
86 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
87 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
88 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
89 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
90 Nico Denz (Ger) Team DSM
91 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
92 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
93 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
94 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
95 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
96 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo
97 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
98 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec
99 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
100 Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious 0:15:08
101 Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:18:07
102 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ 0:18:29
103 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:20:36
104 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
105 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
106 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
107 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
108 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ
109 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
110 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
111 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
112 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
113 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo
114 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
115 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:21:08
116 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:21:25
117 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe 0:23:06
118 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
119 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
120 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
121 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
122 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec
123 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
124 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
125 Natnael Berhane (Eri) Cofidis
126 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
127 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
128 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
129 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
130 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
131 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos
132 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
133 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
134 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix
135 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
136 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’
137 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
138 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
139 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
140 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
141 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
142 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
143 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
144 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
145 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma
146 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team
147 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
148 Max Kanter (Ger) Team DSM
149 David Dekker (Ned) Jumbo-Visma
150 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
151 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
152 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo
153 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
154 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
155 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
156 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
157 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
158 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
159 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
160 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
161 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
162 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix
163 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
164 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
165 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
166 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix
167 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange
168 Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix 0:24:35
169 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:24:48
170 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:25:42
171 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
172 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:26:53
173 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
174 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
175 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:27:53
176 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix 0:28:10
177 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:29:00
178 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
179 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:30:48
180 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
181 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:30:56
182 Elia Viviani (Ita) Cofidis
183 Attilio Viviani (Ita) Cofidis

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts