vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 3. szakasz

1 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 4:21:29
2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation 0:00:04
3 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
4 Elia Viviani (Ita) Cofidis
5 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
6 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
7 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
8 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
9 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
10 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
11 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
12 Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
13 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
14 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers
15 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma
16 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’
17 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
18 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
19 Marc Soler (Spa) Movistar Team
20 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
21 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
22 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
23 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
24 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
25 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
26 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep
27 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
28 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
29 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
30 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
31 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
32 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
33 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep
34 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
35 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
36 Simone Consonni (Ita) Cofidis
37 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
38 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
39 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
40 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
41 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
42 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
43 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
44 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
45 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
46 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
47 Romain Bardet (Fra) Team DSM
48 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
49 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
50 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
51 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
52 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ
53 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
54 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
55 Jai Hindley (Aus) Team DSM
56 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
57 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
58 Davide Villella (Ita) Movistar Team
59 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
60 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates
61 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
62 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
63 Nicolas Roche (Irl) Team DSM
64 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
65 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
66 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
67 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
68 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
69 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team
70 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo
71 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
72 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange
73 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
74 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
75 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
76 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
77 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
78 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange
79 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
80 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers
81 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
82 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange
83 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec
84 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
85 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
86 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech
87 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
88 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
89 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team
90 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
91 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
92 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo
93 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
94 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
95 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
96 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ
97 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ
98 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
99 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
100 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
101 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
102 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
103 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
104 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
105 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers
106 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
107 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
108 Victor Lafay (Fra) Cofidis
109 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange
110 Michael Storer (Aus) Team DSM
111 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:00:46
112 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:59
113 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:01:36
114 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
115 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:01:56
116 Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious 0:08:49
117 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team
118 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:09:36
119 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
120 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
121 Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix
122 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
123 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
124 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’
125 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
126 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
127 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec
128 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
129 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
130 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
131 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
132 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo
133 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
134 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
135 Max Kanter (Ger) Team DSM
136 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
137 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
138 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
139 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
140 Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos
141 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
142 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
143 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
144 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
145 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:10:34
146 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
147 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo
148 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
149 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
150 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
151 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos
152 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
153 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:13:05
154 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
155 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
156 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
157 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
158 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
159 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
160 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
161 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
162 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
163 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
164 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
165 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:14:06
166 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
167 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
168 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
169 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
170 Nico Denz (Ger) Team DSM
171 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo
172 David Dekker (Ned) Jumbo-Visma
173 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix
174 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
175 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
176 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
177 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
178 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma
179 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
180 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team
181 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team
182 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
183 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts