vasárnap, október 24, 2021
Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 eredmények: 2 szakasz

1 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 4:21:09
2 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos
3 Elia Viviani (Ita) Cofidis
4 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma
5 Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe
6 Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo
7 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’
8 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team
9 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation
10 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
11 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates
12 Max Kanter (Ger) Team DSM
13 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
14 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal
15 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
16 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers
17 Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
18 David Dekker (Ned) Jumbo-Visma
19 Marc Soler (Spa) Movistar Team
20 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers
21 Simone Consonni (Ita) Cofidis
22 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
23 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates
24 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates
25 Nico Denz (Ger) Team DSM
26 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
27 Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo
28 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix
29 Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team
30 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates
31 Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix
32 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates
33 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis
34 Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo
35 Romain Bardet (Fra) Team DSM
36 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
37 Jai Hindley (Aus) Team DSM
38 Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo
39 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation
40 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’
41 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos
42 Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe
43 Nikias Arndt (Ger) Team DSM
44 Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix
45 Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers
46 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos
47 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech
48 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates
49 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep
50 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep
51 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe
52 Natnael Berhane (Eri) Cofidis
53 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech
54 Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo
55 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers
56 Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious
57 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers
58 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
59 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo
60 Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma
61 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal
62 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team
63 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo
64 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation
65 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
66 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation
67 Davide Villella (Ita) Movistar Team
68 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo
69 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates
70 Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech
71 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
72 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious
73 Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe
74 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal
75 Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ
76 Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe
77 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange
78 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious
79 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep
80 Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ
81 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal
82 Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos
83 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech
84 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange
85 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
86 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange
87 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange
88 Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos
89 Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma
90 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech
91 Attilio Viviani (Ita) Cofidis
92 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team
93 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal
94 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo
95 Nicolas Roche (Irl) Team DSM
96 Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo
97 Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo
98 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep
99 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec
100 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma
101 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma
102 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep
103 George Bennett (NZl) Jumbo-Visma
104 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep
105 Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team
106 Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation
107 Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ
108 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious
109 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation
110 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
111 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious
112 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech
113 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation
114 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team
115 Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe
116 Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec
117 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix
118 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
119 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team
120 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange
121 Rémy Rochas (Fra) Cofidis
122 Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ
123 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe
124 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’
125 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious
126 François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team
127 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious
128 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
129 Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
130 Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos
131 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec
132 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team
133 Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos
134 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’
135 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ
136 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
137 Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ
138 Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux
139 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’
140 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
141 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec
142 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team
143 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec
144 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
145 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec
146 Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange
147 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
148 Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech
149 Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech
150 Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange
151 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team
152 Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo
153 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
154 Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo
155 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
156 Nicolas Edet (Fra) Cofidis
157 Victor Lafay (Fra) Cofidis
158 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers
159 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’
160 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange
161 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team
162 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team
163 Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers
164 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM
165 Michael Storer (Aus) Team DSM
166 Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix
167 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team
168 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix
169 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers
170 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’
171 Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma
172 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix
173 Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team
174 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal
175 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team
176 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos
177 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo
178 Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious 0:00:35
179 Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe
180 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ
181 Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ
182 Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team 0:00:45
183 Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:02:33
DNS Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts