vasárnap, október 24, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021 Eredmények: 1. szakasz

1 Filippo Ganna (Ita) Ineos Grenadiers 0:08:47

2 Edoardo Affini (Ita) Jumbo-Visma 0:00:10

3 Tobias Foss (Nor) Jumbo-Visma 0:00:13

4 João Almeida (Por) Deceuninck-QuickStep 0:00:17

5 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck-QuickStep 0:00:18

6Jos van Emden (Ned) Jumbo-Visma

7 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck-QuickStep 0:00:19

8Maximilian Walscheid (Ger) Team Qhubeka Assos

9 Matthias Brändle (Aut) Israel Start-up Nation 0:00:22

10 Gianni Moscon (Ita) Ineos Grenadiers 0:00:23

11 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana-Premier Tech 0:00:24

12 Alberto Bettiol (Ita) EF Education-Nippo 0:00:26

13 Jonathan Castroviejo Nicolas (Spa) Ineos Grenadiers 0:00:27

14Alex Dowsett (GBr) Israel Start-up Nation

15 Maciej Bodnar (Pol) Bora-Hansgrohe 0:00:28

16 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:29

16Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates

18 Roger Kluge (Ger) Lotto Soudal 0:00:30

19Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-up Nation

20 Fabio Felline (Ita) Astana-Premier Tech 0:00:31

21Domenico Pozzovivo (Ita) Team Qhubeka Assos

22Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates

23 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:00:32

23Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka Assos

25Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious

26David Dekker (Ned) Jumbo-Visma

27 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck-QuickStep 0:00:33

28Samuele Battistella (Ita) Astana-Premier Tech

29Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates

30Matteo Sobrero (Ita) Astana-Premier Tech

31 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 0:00:34

32Pavel Sivakov (Rus) Ineos Grenadiers

33 Daniel Martinez Poveda (Col) Ineos Grenadiers 0:00:36

34Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team

35 Hugh Carthy (GBr) EF Education-Nippo 0:00:38

36Pello Bilbao Lopez De Armentia (Spa) Bahrain Victorious

37Simon Yates (GBr) Team BikeExchange

38Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious

39Fausto Masnada (Ita) Deceuninck-QuickStep

40 Egan Bernal Gomez (Col) Ineos Grenadiers 0:00:39

41Romain Seigle (Fra) Groupama-FDJ

42Tejay van Garderen (USA) EF Education-Nippo

43Julius van den Berg (Ned) EF Education-Nippo

44Felix Grossschartner (Aut) Bora-Hansgrohe

45 Gorka Izagirre Insausti (Spa) Astana-Premier Tech 0:00:40

46Nicolas Roche (Irl) Team DSM

47Simon Carr (GBr) EF Education-Nippo

47Rudy Molard (Fra) Groupama-FDJ

49 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:41

50Vincenzo Nibali (Ita) Trek-Segafredo

51Peter Sagan (Svk) Bora-Hansgrohe

52George Bennett (NZl) Jumbo-Visma

53Harold Tejada Canacue (Col) Astana-Premier Tech

54Bauke Mollema (Ned) Trek-Segafredo

55Gino Mäder (Swi) Bahrain Victorious

56 Marc Soler (Spa) Movistar Team 0:00:42

57Nikias Arndt (Ger) Team DSM

58Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin-Fenix

59Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange

60 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:00:43

61Mauro Schmid (Swi) Team Qhubeka Assos

62Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team

63Senne Leysen (Bel) Alpecin-Fenix

64 Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:44

65Patrick Bevin (NZl) Israel Start-up Nation

66Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates

67 Sébastien Reichenbach (Swi) Groupama-FDJ 0:00:45

68Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal

68Christopher Juul-Jensen (Den) Team BikeExchange

70Nico Denz (Ger) Team DSM

71Jens Keukeleire (Bel) EF Education-Nippo

72 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:46

73Jai Hindley (Aus) Team DSM

74 Ruben Guerreiro (Por) EF Education-Nippo 0:00:47

75Koen Bouwman (Ned) Jumbo-Visma

76 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka Assos 0:00:48

77 Mikel Landa Meana (Spa) Bahrain Victorious 0:00:49

78Lars van den Berg (Ned) Groupama-FDJ

79Kilian Frankiny (Swi) Team Qhubeka Assos

80 Jhonatan Narvaez Prado (Ecu) Ineos Grenadiers 0:00:50

81Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal

82Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka Assos

83Quinten Hermans (Bel) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

84Salvatore Puccio (Ita) Ineos Grenadiers

85Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates

86Paul Martens (Ger) Jumbo-Visma

87Larry Warbasse (USA) AG2R Citroën Team

88Louis Vervaeke (Bel) Alpecin-Fenix

89 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:51

90Giovanni Aleotti (Ita) Bora-Hansgrohe

91 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:00:52

92Pieter Serry (Bel) Deceuninck-QuickStep

93Matteo Fabbro (Ita) Bora-Hansgrohe

94Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal

95 Attila Valter (Hun) Groupama-FDJ 0:00:53

96Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team

97Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious

98Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education-Nippo

99Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange

100Albert Torres Barcelo (Spa) Movistar Team

101 Rein Taaramäe (Est) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:00:54

102Vincenzo Albanese (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team

103 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:00:55

104Emanuel Buchmann (Ger) Bora-Hansgrohe

105Krists Neilands (Lat) Israel Start-up Nation

106 Daniel Oss (Ita) Bora-Hansgrohe 0:00:56

107Giulio Ciccone (Ita) Trek-Segafredo

108 Daniel Martin (Irl) Israel Start-up Nation 0:00:57

109Cesare Benedetti (Ita) Bora-Hansgrohe

110Antoine Duchesne (Can) Groupama-FDJ

111Iljo Keisse (Bel) Deceuninck-QuickStep

112 Tim Merlier (Bel) Alpecin-Fenix 0:00:58

113Michael Storer (Aus) Team DSM

114Jimmy Janssens (Bel) Alpecin-Fenix

115Simone Consonni (Ita) Cofidis

116 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:00:59

117Vadim Pronskiy (Kaz) Astana-Premier Tech

118Matteo Moschetti (Ita) Trek-Segafredo

119Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange

120 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin-Fenix 0:01:01

121Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec

122Mark Christian (GBr) Eolo-Kometa Cycling Team

123Rémy Rochas (Fra) Cofidis

124 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:02

125Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team

126James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep

127Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal

128 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:01:03

129Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal

130 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:01:04

131Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

132Victor Lafay (Fra) Cofidis

133 Koen de Kort (Ned) Trek-Segafredo 0:01:05

134 Max Kanter (Ger) Team DSM 0:01:06

135Jan Hirt (Cze) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

136Amanuel Gebreigzabhier (Eri) Trek-Segafredo

137Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizane’

138 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:01:08

139 Joe Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:01:09

140Dries De Bondt (Bel) Alpecin-Fenix

141François Bidard (Fra) AG2R Citroën Team

142 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:10

143Davide Cimolai (Ita) Israel Start-up Nation

144Simone Petilli (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux

145Matteo Badilatti (Swi) Groupama-FDJ

146Dario Cataldo (Ita) Movistar Team

147 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:01:11

148Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal

149 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo 0:01:12

150Alexander Krieger (Ger) Alpecin-Fenix

151 Márton Dina (Hun) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:13

152Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo-Visma

153Rafael Valls Ferri (Spa) Bahrain Victorious

154 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 0:01:14

155Simon Guglielmi (Fra) Groupama-FDJ

156 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:01:15

157Francesco Gavazzi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team

158Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli-Sidermec

159 Riccardo Minali (Ita) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:16

160Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka Assos

161 Samuele Rivi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:17

162 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo 0:01:18

163 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:19

164 Taco van der Hoorn (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:21

165Simon Pellaud (Swi) Androni Giocattoli-Sidermec

166 Wesley Kreder (Ned) Intermarché-Wanty-Gobert Matériaux 0:01:22

167 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 0:01:23

168Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizane’

169 Edward Ravasi (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:24

169Mikel Nieve Iturralde (Spa) Team BikeExchange

171 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:25

172 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:26

173Einer Rubio Reyes (Col) Movistar Team

174 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:27

175 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:28

176 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizane’ 0:01:30

177Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizane’

178 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:31

179 Manuel Belletti (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team 0:01:32

180Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo-Kometa Cycling Team

181 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 0:01:33

182 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli-Sidermec 0:01:34

183Guy Niv (Isr) Israel Start-up Nation

184 Luis Leon Sanchez (Spa) Astana-Premier Tech 0:01:37

Kapcsolódó bejegyzések
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 31:10:53 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00

Similar Posts