szerda, december 1, 2021
Giro d 'Italia 2021 Giro d'Italia 2021 eredmények

Giro d’Italia 2021- az összetett állása a 8. szakasz után

1 Attila Valter (Hun) Groupama – FDJ 31:10:53
2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:00:11
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) INEOS Grenadiers 0:00:16
4 Aleksandr Vlasov (Rus) Astana – Premier Tech 0:00:24
5 Hugh Carthy (GBr) EF Education – Nippo 0:00:38
6 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Victorious 0:00:39
7 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:41
8 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:47
9 Simon Yates (GBr) Team BikeExchange 0:00:49
10 Louis Vervaeke (Bel) Alpecin – Fenix 0:00:50
11 Davide Formolo (Ita) UAE Team Emirates 0:00:55
12 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) INEOS Grenadiers 0:01:06
13 Marc Soler Gimènez (Esp) Movistar Team 0:01:14
14 Romain Bardet (Fra) Team DSM 0:01:14
15 Emanuel Buchmann (GER) BORA – hansgrohe 0:01:40
16 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:01:43
17 Rein Taaramäe (Est) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:01:50
18 Tobias Svendsen Foss (Nor) Jumbo – Visma 0:01:53
19 Nicholas Schultz (Aus) Team BikeExchange 0:02:01
20 Gianni Moscon (Ita) INEOS Grenadiers 0:02:03
21 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain Victorious 0:02:31
22 Fausto Masnada (Ita) Deceuninck – Quick-Step 0:03:09
23 Jai Hindley (Aus) Team DSM 0:03:40
24 Gino Mäder (SUI) Bahrain Victorious 0:04:44
25 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick-Step 0:04:49
26 Harold Alfonso Tejada Canacue (Col) Astana – Premier Tech 0:05:13
27 Tanel Kangert (Est) Team BikeExchange 0:05:37
28 Ruben Guerreiro (Por) EF Education – Nippo 0:06:11
29 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:07:06
30 Lorenzo Fortunato (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:07:44
31 George Bennett (NZl) Jumbo – Visma 0:08:55
32 Koen Bouwman (Ned) Jumbo – Visma 0:10:55
33 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:11:02
34 Victor Lafay (Fra) Cofidis 0:13:45
35 Michael Storer (Aus) Team DSM 0:15:05
36 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education – Nippo 0:15:09
37 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:16:20
38 Antonio Pedrero López (Esp) Movistar Team 0:16:24
39 Matteo Fabbro (Ita) BORA – hansgrohe 0:16:47
40 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:16:56
41 Einer Augusto Rubio Reyes (Col) Movistar Team 0:18:01
42 Patrick Bevin (NZl) Israel Start-Up Nation 0:19:36
43 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:20:13
44 Jan Hirt (Cze) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:20:40
45 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:21:50
46 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Team BikeExchange 0:21:56
47 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:21:58
48 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana – Premier Tech 0:22:53
49 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Victorious 0:22:53
50 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:24:53
51 Alberto Bettiol (Ita) EF Education – Nippo 0:25:00
52 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) INEOS Grenadiers 0:25:09
53 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R Citroën Team 0:25:10
54 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick-Step 0:26:24
55 Andrea Vendrame (Ita) AG2R Citroën Team 0:26:54
56 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:27:32
57 Mikkel Honoré (Den) Deceuninck – Quick-Step 0:27:36
58 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:27:51
59 Lawrence Warbasse (USA) AG2R Citroën Team 0:29:26
60 Alessandro De Marchi (Ita) Israel Start-Up Nation 0:30:03
61 Luis León Sánchez Gil (Esp) Astana – Premier Tech 0:30:18
62 Felix Großschartner (AUT) BORA – hansgrohe 0:31:08
63 Tony Gallopin (Fra) AG2R Citroën Team 0:31:59
64 Kilian Frankiny (SUI) Team Qhubeka ASSOS 0:32:05
65 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:32:38
66 Quinten Hermans (Bel) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:32:40
67 Matteo Sobrero (Ita) Astana – Premier Tech 0:33:00
68 Nicolas Roche (Irl) Team DSM 0:33:51
69 Victor Campenaerts (Bel) Team Qhubeka ASSOS 0:33:54
70 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:34:23
71 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick-Step 0:35:02
72 Andrea Pasqualon (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:37:51
73 Callum Scotson (Aus) Team BikeExchange 0:38:50
74 Edward Ravasi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:39:28
75 Christopher Hamilton (Aus) Team DSM 0:39:30
76 Alessandro Covi (Ita) UAE Team Emirates 0:39:32
77 Jhonatan Manuel Narvaez Prado (Ecu) INEOS Grenadiers 0:39:48
78 Nikias Arndt (GER) Team DSM 0:40:08
79 Kobe Goossens (Bel) Lotto Soudal 0:40:44
80 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick-Step 0:41:03
81 Lars Van Den Berg (Ned) Groupama – FDJ 0:41:19
82 Fabio Felline (Ita) Astana – Premier Tech 0:41:20
83 Filippo Fiorelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:41:36
84 Jefferson Cepeda (Ecu) Androni Giocattoli – Sidermec 0:41:40
85 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:41:56
86 Christopher Jensen (Den) Team BikeExchange 0:42:58
87 Gianni Vermeersch (Bel) Alpecin – Fenix 0:43:19
88 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:44:23
89 Matteo Badilatti (SUI) Groupama – FDJ 0:45:15
90 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:46:08
91 Márton Dina (Hun) Eolo – Kometa Cycling Team 0:46:42
92 Jens Keukeleire (Bel) EF Education – Nippo 0:47:09
93 Simone Petilli (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:47:25
94 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:47:45
95 Vadim Pronskiy (Kaz) Astana – Premier Tech 0:48:04
96 Salvatore Puccio (Ita) INEOS Grenadiers 0:48:35
97 Eduardo Sepulveda (Arg) Androni Giocattoli – Sidermec 0:48:35
98 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:48:50
99 Tejay Van Garderen (USA) EF Education – Nippo 0:49:29
100 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Trek – Segafredo 0:49:42
101 Clément Champoussin (Fra) AG2R Citroën Team 0:49:54
102 Giovanni Aleotti (Ita) BORA – hansgrohe 0:50:00
103 Enrico Battaglin (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:50:03
104 Vincenzo Albanese (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 0:50:45
105 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:51:41
106 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Victorious 0:51:53
107 Filippo Ganna (Ita) INEOS Grenadiers 0:51:55
108 Matteo Jorgenson (USA) Movistar Team 0:52:30
109 Rémy Rochas (Fra) Cofidis 0:53:01
110 Jos Van Emden (Ned) Jumbo – Visma 0:54:58
111 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:55:05
112 Daniel Oss (Ita) BORA – hansgrohe 0:55:31
113 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Victorious 0:55:43
114 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:55:49
115 Peter Sagan (Svk) BORA – hansgrohe 0:55:49
116 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:56:32
117 Natnael Tesfazion (Eri) Androni Giocattoli – Sidermec 0:57:16
118 Mark Christian (GBr) Eolo – Kometa Cycling Team 0:57:38
119 Taco Van Der Hoorn (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 0:57:59
120 Alexis Gougeard (Fra) AG2R Citroën Team 0:58:06
121 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:58:31
122 Andrii Ponomar (Ukr) Androni Giocattoli – Sidermec 0:58:32
123 Stefano Oldani (Ita) Lotto Soudal 0:58:32
124 Nicola Venchiarutti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:58:50
125 Edoardo Affini (Ita) Jumbo – Visma 0:59:55
126 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:59:56
127 Natnael Berhane (Eri) Cofidis 1:00:13
128 Nico Denz (GER) Team DSM 1:00:19
129 Mauro Schmid (SUI) Team Qhubeka ASSOS 1:00:47
130 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain Victorious 1:00:57
131 Davide Gabburo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:02:51
132 Paul Martens (GER) Jumbo – Visma 1:02:51
133 Simon Carr (GBr) EF Education – Nippo 1:03:20
134 Cesare Benedetti (Ita) BORA – hansgrohe 1:03:46
135 Cameron Meyer (Aus) Team BikeExchange 1:04:42
136 Michael Hepburn (Aus) Team BikeExchange 1:05:19
137 Max Kanter (GER) Team DSM 1:05:28
138 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick-Step 1:06:16
139 Elia Viviani (Ita) Cofidis 1:06:28
140 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 1:07:04
141 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 1:07:09
142 Samuele Battistella (Ita) Astana – Premier Tech 1:07:29
143 Samuele Zoccarato (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:07:38
144 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 1:07:43
145 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Qhubeka ASSOS 1:08:03
146 Lawrence Naesen (Bel) AG2R Citroën Team 1:08:19
147 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 1:08:27
148 Oscar Riesebeek (Ned) Alpecin – Fenix 1:08:40
149 Simone Consonni (Ita) Cofidis 1:08:44
150 Maximilian Walscheid (GER) Team Qhubeka ASSOS 1:09:16
151 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Qhubeka ASSOS 1:09:30
152 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 1:09:34
153 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 1:09:40
154 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 1:09:54
155 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 1:10:01
156 Julius Van Den Berg (Ned) EF Education – Nippo 1:10:56
157 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:10:57
158 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 1:11:02
159 Wesley Kreder (Ned) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:11:08
160 Giovanni Visconti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:11:43
161 Filippo Tagliani (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 1:12:08
162 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 1:12:38
163 Lukasz Wisniowski (Pol) Team Qhubeka ASSOS 1:13:12
164 Maciej Bodnar (Pol) BORA – hansgrohe 1:13:19
165 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 1:13:50
166 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 1:13:58
167 Umberto Marengo (Ita) Bardiani CSF Faizanè 1:14:37
168 Tim Merlier (Bel) Alpecin – Fenix 1:15:49
169 Dylan Groenewegen (Ned) Jumbo – Visma 1:16:18
170 Samuele Rivi (Ita) Eolo – Kometa Cycling Team 1:16:23
171 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 1:16:23
172 David Dekker (Ned) Jumbo – Visma 1:17:51
173 Riccardo Minali (Ita) Intermarché – Wanty – Gobert Matériaux 1:18:20
174 Albert Torres Barcelo (Esp) Movistar Team 1:18:29
175 Attilio Viviani (Ita) Cofidis 1:25:22
176 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 1:29:09

Kapcsolódó bejegyzések
1 Victor Lafay (Fra) Cofidis 4:06:47 2 Francesco Gavazzi (Ita) Eolo - Kometa Cycling Team
Mire számíthatunk a Giro d'Italia 8. és 9. szakasza (avagy az első hegyi hétvége) során
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 26:59:18 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step
1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 4:42:12 2 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:00:00
1 Attila Valter (Hun) Groupama - FDJ 22:17:06 2 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck - Quick-Step

Similar Posts