Vuelta a San Juan 2020 – az összetett állása a 6. szakasz után

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 20:15:56
2 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:33
3 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:01:01


4 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:01:21
5 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:02:11
6 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:02:27
7 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:02:28
8 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Team Medellin 0:02:36
9 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:02:53
10 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:05
11 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:03:14
12 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:03:27
13 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:03:41
14 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:04:00
15 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:04:24
16 Ricardo Escuela (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:04:36
17 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:04:42
18 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:04:53
19 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:04:54
20 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Movistar Team 0:04:56
21 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:05:02
22 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis 0:05:17
23 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Fundación – Orbea 0:05:18
24 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:05:18
25 Laureano Rosas (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:05:31
26 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:05:45
27 Roman Maikin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:05:47
28 Fernando Barceló Aragon (Esp) Cofidis 0:05:49
29 Marco Tizza (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:05:50
30 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:14
31 Matteo Busato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:06:40
32 Eduin Becerra (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:07:05
33 Frederico Figueiredo (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:07:29
34 Yeisson Ferney Casallas Rincon (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:07:42
35 Jorge Castel Blanco Morales (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:08:10
36 Oscar Bazan Claveles (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:08:31
37 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:09:20
38 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:09:26
39 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:09:30
40 Alejandro Marque Porto (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:10:05
41 Rubén Ramos (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:10:29
42 Andrea Garosio (Ita) Vini Zabù – KTM 0:11:11
43 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:11:40
44 Leonardo Henrique Finkler (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:11:50
45 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:12:02
46 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:12:14
47 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:12:37
48 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:12:44
49 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:13:29
50 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:14:08
51 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Team Medellin 0:14:30
52 Alexander Evtushenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:14:42
53 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:14:49
54 Magno Nazaret (Bra) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:15:15
55 Aleksandr Grigorev (Rus) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:15:31
56 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:15:39
57 Leandro Messineo (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:15:40
58 Sebastian Mora Vedri (Esp) Movistar Team 0:15:52
59 Alejandro Antonio Duran (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:15:53
60 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:16:13
61 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:16:16
62 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Fundación – Orbea 0:16:26
63 Daniel Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:16:33
64 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:16:42
65 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:16:43
66 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:17:27
67 Christofer Jurado Lopez (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:17:59
68 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:18:01
69 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:19:31
70 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:19:56
71 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:21:24
72 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:21:57
73 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:22:09
74 Johan Jacobs (SUI) Movistar Team 0:22:28
75 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:22:32
76 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:22:57
77 Clever Jose Martinez Moros (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:23:06
78 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:23:15
79 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:23:19
80 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:23:47
81 Mikel Alonso Flores (Esp) Fundación – Orbea 0:23:53
82 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:24:08
83 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:24:19
84 Leonardo Basso (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:24:28
85 Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation 0:24:55
86 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:24:59
87 Tomas Contte (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:25:08
88 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:25:14
89 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:25:21
90 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:26:08
91 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:26:11
92 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:26:19
93 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:26:31
94 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:26:40
95 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:26:42
96 César Martingil (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:27:02
97 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:27:15
98 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:27:20
99 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:27:28
100 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:27:29
101 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:27:34
102 Mamyr Stash (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:27:42
103 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:28:53
104 Nelson Soto Martinez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:29:19
105 Renzo Obando (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:29:38
106 Jonathan Milan (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:29:51
107 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:30:42
108 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:32:16
109 Andrea Di Renzo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:32:45
110 Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:33:11
111 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:33:14
112 Alvaro Trueba Diego (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:33:18
113 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:33:35
114 Franklin Archibold Castillo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:33:51
115 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:34:59
116 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:35:37
117 William David Muñoz Perez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:35:51
118 Emiliano Ibarra (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:35:52
119 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:36:19
120 Iker Ballarin Manso (Esp) Fundación – Orbea 0:36:52
121 Leonardo Franco Cobarrubia Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:37:25
122 Peio Goikoetxea Goiogana (Esp) Fundación – Orbea 0:37:38
123 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:37:46
124 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Team Medellin 0:38:37
125 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:40:37
126 Mauro Abel Richeze (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:41:26
127 Carlos Samudio Carrera (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:41:55
128 Matvey Mamykin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:41:59
129 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:42:04
130 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:44:03
131 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:44:10
132 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:46:04
133 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:46:15
134 Bolivar Espinosa Serrano (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:48:00
135 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:48:16
136 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:48:43
137 Vladimir Ilchenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:48:50
138 Máximo Eliecer Rojas Romero (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:50:14
139 Jokin Aranburu Arruti (Esp) Fundación – Orbea 0:50:56
140 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:51:06
141 Sebastián Cianci (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:51:49
142 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:51:54
143 Randish Abdul Lorenzo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:51:55
144 Agustín Fraysse (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:52:55
145 Emiliano Contreras (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:53:48
146 Robinson Steven Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:53:49
147 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:54:15
148 Efrain Enrique Toloza (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:55:11
149 Francisco Cesar Monte (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:55:22
150 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:56:04
151 Hugo Nestor Emiliano Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:57:33
152 Sergey Rostovtsev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:58:49
153 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 1:00:12
154 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 1:00:36
155 Gerardo Exequiel Atencio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 1:03:37
156 Juan Ignacio Curuchet (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 1:04:04
157 Andy Limaylla Zevallos (Per) Nationalmannschaft Peru 1:04:09
158 Alejandro Quilci (Arg) Municipalidad de Rawson 1:07:08
159 Rúben Simão (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 1:10:26
160 Matias Maggiora (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 1:22:10
161 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 1:29:09

Kapcsolódó bejegyzések
1. szakasz 2020. március 8.  Plaisir - Plaisir (154,0 km) 1 Maximilian Schachmann (GER) Bora
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:39:57 2 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling
5. szakasz 2020. február 9 vasárnap  Alès - Alès/Site de l'Ermitage (10,74 km, ITT) 1
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 18:43:00 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
5. szakasz 2020 február 9 vasárnap  Paterna - Valencia (97,7 km) 1 Fabio Jakobsen (Ned)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.