Eredmények: Vuelta a San Juan 2020 – 6. szakasz

6. szakasz
Circuito San Juan Villicúm – Circuito San Juan Villicúm
2020. február 1. szombat
(174,5 km) 

1 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 3:56:51
2 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
3 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
4 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
5 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
6 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
7 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
8 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
9 Nelson Soto Martinez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
10 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:00:00
11 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
12 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
13 Leonardo Basso (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
14 Mikel Alonso Flores (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
15 Sebastian Mora Vedri (Esp) Movistar Team 0:00:00
16 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
17 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
18 Roman Maikin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
19 César Martingil (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
20 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
21 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
22 Johan Jacobs (SUI) Movistar Team 0:00:00
23 Marco Tizza (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
24 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:00
25 Tomas Contte (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
26 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:00:00
27 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
28 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
29 Ricardo Escuela (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
30 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:00
31 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
32 Matteo Busato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
33 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:00:00
34 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis 0:00:00
35 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
36 Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
37 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
38 Yeisson Ferney Casallas Rincon (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
39 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
40 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
41 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
42 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:00:00
43 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
44 Alejandro Marque Porto (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
45 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
46 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:00:00
47 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
48 Aleksandr Grigorev (Rus) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
49 Frederico Figueiredo (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
50 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Team Medellin 0:00:00
51 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
52 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Movistar Team 0:00:00
53 Oscar Bazan Claveles (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
54 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
55 Eduin Becerra (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
56 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:00:00
57 Fernando Barceló Aragon (Esp) Cofidis 0:00:00
58 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
59 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
60 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
61 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
62 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
63 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
64 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
65 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
66 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
67 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
68 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
69 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
70 Christofer Jurado Lopez (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
71 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:00
72 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:15
73 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:15
74 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:15
75 Andrea Garosio (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:15
76 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:15
77 Laureano Rosas (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:15
78 Jorge Castel Blanco Morales (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:15
79 Franklin Archibold Castillo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:15
80 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:15
81 Leonardo Henrique Finkler (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:19
82 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Team Medellin 0:00:23
83 Randish Abdul Lorenzo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:23
84 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:23
85 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:23
86 Bolivar Espinosa Serrano (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:23
87 Renzo Obando (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:23
88 William David Muñoz Perez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:23
89 Rubén Ramos (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:23
90 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:00:23
91 Jokin Aranburu Arruti (Esp) Fundación – Orbea 0:00:23
92 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:23
93 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:28
94 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:00:30
95 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:32
96 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:35
97 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:37
98 Carlos Samudio Carrera (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:40
99 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:43
100 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
101 Clever Jose Martinez Moros (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:46
102 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:00:46
103 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:46
104 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:49
105 Hugo Nestor Emiliano Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:52
106 Sergey Rostovtsev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:52
107 Sebastián Cianci (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:01:08
108 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:01:08
109 Andy Limaylla Zevallos (Per) Nationalmannschaft Peru 0:01:11
110 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:01:11
111 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:01:11
112 Emiliano Ibarra (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:01:23
113 Leandro Messineo (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:01:23
114 Mamyr Stash (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:01:23
115 Rúben Simão (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:01:23
116 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:01:27
117 Iker Ballarin Manso (Esp) Fundación – Orbea 0:01:30
118 Mauro Abel Richeze (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:01:30
119 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:01:40
120 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:01:40
121 Efrain Enrique Toloza (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:58
122 Magno Nazaret (Bra) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:01:58
123 Jonathan Milan (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:01:58
124 Máximo Eliecer Rojas Romero (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:01:58
125 Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation 0:02:09
126 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:02:18
127 Alvaro Trueba Diego (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:02:44
128 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:09
129 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:03:09
130 Andrea Di Renzo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:03:09
131 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:03:26
132 Alejandro Antonio Duran (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:03:41
133 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:41
134 Robinson Steven Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:03:44
135 Filippo Zaccanti (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:03:44
136 Tom Bohli (SUI) UAE Team Emirates 0:04:04
137 Vladimir Ilchenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:04
138 Alexander Evtushenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:04:04
139 Agustín Fraysse (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:21
140 Francisco Cesar Monte (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:04:21
141 Daniel Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:04:21
142 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:04:21
143 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:04:21
144 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:04:21
145 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:04:21
146 Matvey Mamykin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:06:36
147 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:42
148 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:42
149 Veljko Stojnic (Srb) Vini Zabù – KTM 0:06:42
150 Davide Plebani (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:06:42
151 Juan Ignacio Curuchet (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:06:42
152 Emiliano Contreras (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:06:42
153 Peio Goikoetxea Goiogana (Esp) Fundación – Orbea 0:06:42
154 Gerardo Exequiel Atencio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:06:42
155 Leonardo Franco Cobarrubia Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:06:42
156 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:06:42
157 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:06:42
158 Weimar Alfonso Roldán Ortiz (Col) Team Medellin 0:15:31
159 Alejandro Quilci (Arg) Municipalidad de Rawson 0:18:09
160 Dario Raul Antonio Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:18:09
161 Matias Maggiora (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:18:09

Kapcsolódó bejegyzések
3. szakasz 2020. február 7 péntek Orihuela - Torrevieja (174,6 km) 1 Dylan Groenewegen (Ned)
2. szakasz Milhaud - Poulx 2020. február 6. csütörtök (156,1 km) 1 Magnus Cort Nielsen
1. szakasz Bellegarde - Bellegarde 2020. február 5. szerda (141,1 km / 51,9 km +
1. szakasz Castelló - Vila-Real 2020. február 5. szerda (180,0 km) 1 GROENEWEGEN Dylan (TEAM
1 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 8:24:35 2 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain - McLaren

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.