Vuelta a Espana 2019 – összetett állása a 20. szakasz után

1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 80:18:54
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:02:33
3 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:02:55
4 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:46
5 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:04:48
6 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:07:33
7 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:10:04
8 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:12:54
9 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:22:27
10 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:22:34
11 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:22:55
12 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:24:06
13 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:26:11
14 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:32:17
15 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:33:40
16 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:42:00
17 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:42:05
18 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:45:46
19 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:53:03
20 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 1:03:43
21 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 1:11:42
22 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 1:13:14
23 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 1:17:09
24 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 1:25:44
25 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 1:25:53
26 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 1:27:32
27 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 1:29:07
28 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 1:32:25
29 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 1:35:33
30 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 1:44:02
31 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 1:47:43
32 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:49:24
33 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 1:55:19
34 Wout Poels (Ned) Team Ineos 1:57:32
35 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 1:58:26
36 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 2:03:33
37 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 2:04:41
38 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 2:10:03
39 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 2:11:51
40 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 2:12:22
41 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 2:13:20
42 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 2:15:39
43 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 2:19:33
44 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 2:20:23
45 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 2:20:29
46 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 2:21:16
47 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 2:25:49
48 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:28:05
49 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 2:28:54
50 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 2:28:55
51 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 2:33:02
52 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 2:35:04
53 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 2:37:30
54 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 2:37:58
55 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 2:38:11
56 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 2:39:31
57 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 2:43:28
58 Lawson Craddock (USA) EF Education First 2:45:40
59 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 2:49:02
60 Jonas Koch (GER) CCC Team 2:50:05
61 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 2:51:36
62 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 2:52:26
63 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 2:52:42
64 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 2:53:02
65 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 2:53:26
66 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 2:53:50
67 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 3:01:33
68 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 3:06:30
69 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 3:06:44
70 Owain Doull (GBr) Team Ineos 3:07:35
71 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 3:08:00
72 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 3:09:16
73 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 3:10:27
74 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 3:14:31
75 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 3:19:48
76 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 3:21:04
77 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 3:22:00
78 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 3:26:27
79 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 3:27:25
80 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 3:28:02
81 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 3:28:13
82 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:28:15
83 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 3:29:59
84 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 3:30:25
85 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 3:30:55
86 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:31:12
87 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 3:31:36
88 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:31:46
89 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 3:33:38
90 Rob Power (Aus) Team Sunweb 3:35:06
91 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 3:37:27
92 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 3:37:32
93 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 3:39:12
94 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:39:43
95 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:40:19
96 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 3:40:52
97 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 3:41:38
98 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 3:42:27
99 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 3:49:26
100 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 3:49:42
101 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:57:29
102 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 3:57:38
103 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 3:59:36
104 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 4:03:23
105 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 4:04:03
106 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 4:05:25
107 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 4:05:44
108 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 4:08:25
109 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 4:12:17
110 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 4:13:18
111 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 4:14:00
112 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 4:16:11
113 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 4:18:37
114 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 4:19:57
115 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 4:20:08
116 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 4:21:11
117 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 4:22:14
118 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 4:23:33
119 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 4:24:11
120 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 4:24:56
121 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 4:25:10
122 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 4:25:34
123 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 4:26:50
124 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 4:28:32
125 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 4:29:56
126 Logan Owen (USA) EF Education First 4:30:49
127 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 4:31:09
128 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 4:32:52
129 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 4:33:44
130 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 4:33:59
131 William Barta (USA) CCC Team 4:34:35
132 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 4:37:44
133 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 4:39:26
134 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 4:41:50
135 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 4:42:21
136 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 4:44:56
137 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 4:46:52
138 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 4:50:26
139 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 4:56:21
140 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 4:57:42
141 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 4:59:08
142 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 5:00:25
143 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 5:01:07
144 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 5:02:43
145 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 5:03:30
146 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 5:06:55
147 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 5:11:32
148 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 5:18:45
149 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 5:20:32
150 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 5:25:27
151 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 5:28:55
152 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 5:40:23
153 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 5:52:45

Kapcsolódó bejegyzések
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2