Vuelta a Espana 2019  – összetett állása a 19. szakasz után

1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 75:00:33
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:02:50
3 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:31
4 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:04:17
5 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:04:49
6 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:07:46
7 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:09:46
8 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:11:50
9 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:13:23
10 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:21:09
11 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:22:16
12 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:23:26
13 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:23:58
14 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:32:09
15 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:33:49
16 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:39:14
17 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:40:14
18 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:43:00
19 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:43:36
20 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 1:02:26
21 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 1:02:52
22 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 1:04:10
23 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 1:07:42
24 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 1:11:47
25 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 1:14:44
26 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 1:16:26
27 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 1:16:38
28 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 1:17:06
29 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 1:18:13
30 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 1:23:00
31 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 1:31:42
32 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 1:32:52
33 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:38:14
34 Wout Poels (Ned) Team Ineos 1:40:30
35 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 1:42:38
36 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 1:48:46
37 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 1:50:52
38 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 1:51:49
39 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 1:55:42
40 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 1:55:56
41 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 1:58:42
42 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 2:00:16
43 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 2:00:41
44 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 2:02:10
45 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 2:02:37
46 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 2:02:55
47 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 2:06:35
48 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 2:08:35
49 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 2:08:41
50 Lawson Craddock (USA) EF Education First 2:12:25
51 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 2:16:23
52 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 2:17:24
53 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:18:51
54 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 2:19:27
55 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 2:20:51
56 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 2:21:40
57 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 2:22:29
58 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 2:23:22
59 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 2:26:48
60 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 2:28:03
61 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 2:28:11
62 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 2:28:23
63 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 2:33:31
64 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 2:36:41
65 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 2:37:25
66 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 2:37:28
67 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 2:39:35
68 Jonas Koch (GER) CCC Team 2:40:30
69 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 2:42:09
70 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 2:43:10
71 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 2:44:57
72 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 2:48:05
73 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 2:49:24
74 Owain Doull (GBr) Team Ineos 2:50:11
75 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 2:50:23
76 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:51:12
77 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 2:53:52
78 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:54:09
79 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 2:54:26
80 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 2:54:33
81 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 2:54:43
82 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 2:54:57
83 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 2:55:03
84 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 2:55:14
85 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 2:57:01
86 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 2:58:17
87 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 2:59:26
88 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 3:00:24
89 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 3:00:29
90 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 3:00:39
91 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:03:16
92 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 3:03:49
93 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 3:05:08
94 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 3:05:24
95 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:06:44
96 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 3:08:39
97 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 3:14:21
98 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:20:26
99 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 3:22:33
100 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 3:24:35
101 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 3:24:51
102 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 3:26:20
103 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 3:27:00
104 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 3:28:22
105 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 3:28:41
106 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:31:10
107 Rob Power (Aus) Team Sunweb 3:34:05
108 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 3:35:14
109 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 3:36:57
110 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 3:41:34
111 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 3:43:05
112 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:45:11
113 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 3:46:28
114 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 3:46:58
115 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 3:48:12
116 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 3:48:31
117 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 3:49:47
118 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 3:50:34
119 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 3:51:12
120 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 3:51:29
121 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 3:51:57
122 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 3:52:11
123 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 3:52:53
124 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:54:06
125 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 3:55:49
126 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 3:56:41
127 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 3:56:56
128 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 3:56:57
129 Logan Owen (USA) EF Education First 3:57:50
130 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 4:00:35
131 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 4:00:41
132 William Barta (USA) CCC Team 4:01:36
133 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 4:02:23
134 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 4:03:54
135 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 4:04:46
136 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 4:04:47
137 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 4:09:37
138 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 4:11:57
139 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 4:13:23
140 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 4:19:06
141 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 4:20:39
142 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 4:20:41
143 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 4:20:41
144 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 4:21:23
145 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 4:25:28
146 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 4:26:27
147 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 4:29:52
148 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 4:33:05
149 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 4:40:48
150 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 4:41:42
151 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 4:48:24
152 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 4:51:05
153 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 5:07:24
154 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 5:15:42

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2