Vuelta a Espana 2019 – összetett állása a 18. szakasz után

1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 71:16:54
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:02:50
3 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:31
4 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:04:17
5 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:04:49
6 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:07:46
7 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:09:46
8 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:11:50
9 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:12:44
10 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:21:09
11 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:22:16
12 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:22:29
13 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:23:58
14 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:32:09
15 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:33:49
16 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:36:48
17 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:40:14
18 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:43:00
19 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:43:11
20 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:47:25
21 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:56:20
22 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 1:02:46
23 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 1:02:52
24 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 1:04:10
25 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 1:07:42
26 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 1:14:08
27 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 1:14:48
28 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 1:16:30
29 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 1:16:38
30 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 1:18:37
31 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 1:27:11
32 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 1:31:00
33 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 1:32:52
34 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 1:33:45
35 Wout Poels (Ned) Team Ineos 1:37:18
36 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:38:14
37 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 1:40:55
38 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 1:43:41
39 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 1:46:11
40 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 1:50:52
41 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 1:51:14
42 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 1:54:45
43 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 1:54:54
44 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 1:56:23
45 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 1:57:28
46 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 1:59:19
47 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 1:59:48
48 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 2:02:13
49 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 2:03:00
50 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:03:50
51 Lawson Craddock (USA) EF Education First 2:08:15
52 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 2:12:00
53 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 2:14:16
54 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 2:16:23
55 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 2:17:35
56 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 2:17:36
57 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 2:17:39
58 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 2:21:01
59 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 2:21:20
60 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 2:22:28
61 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 2:22:33
62 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 2:22:36
63 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 2:23:50
64 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 2:25:40
65 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 2:27:08
66 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 2:28:09
67 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 2:32:00
68 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 2:35:39
69 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:39:08
70 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 2:39:13
71 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 2:39:25
72 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 2:39:42
73 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 2:40:13
74 Jonas Koch (GER) CCC Team 2:40:30
75 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 2:42:18
76 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 2:44:57
77 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 2:45:37
78 Owain Doull (GBr) Team Ineos 2:46:56
79 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 2:48:10
80 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 2:48:12
81 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 2:49:03
82 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 2:50:23
83 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 2:52:32
84 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 2:53:25
85 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 2:54:15
86 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 2:54:31
87 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 2:54:33
88 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 2:56:35
89 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 2:58:36
90 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 2:59:05
91 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 3:00:24
92 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:02:37
93 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 3:03:04
94 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 3:03:13
95 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 3:05:08
96 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 3:05:32
97 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:06:44
98 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 3:11:39
99 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 3:13:40
100 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 3:14:17
101 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 3:16:55
102 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:18:00
103 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 3:21:30
104 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 3:21:39
105 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 3:22:44
106 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 3:24:13
107 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 3:26:20
108 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 3:27:44
109 Rob Power (Aus) Team Sunweb 3:28:18
110 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 3:29:27
111 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:31:10
112 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 3:31:27
113 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 3:33:11
114 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 3:34:26
115 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 3:35:33
116 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 3:36:11
117 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 3:36:33
118 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:38:42
119 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 3:38:46
120 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 3:40:48
121 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 3:41:12
122 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 3:41:16
123 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 3:41:51
124 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:44:49
125 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 3:46:19
126 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 3:46:24
127 William Barta (USA) CCC Team 3:46:35
128 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 3:48:53
129 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 3:49:25
130 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 3:50:11
131 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 3:51:29
132 Logan Owen (USA) EF Education First 3:52:03
133 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 3:55:07
134 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 3:55:22
135 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 3:56:56
136 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 3:59:15
137 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 4:01:55
138 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 4:03:10
139 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 4:04:53
140 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 4:07:16
141 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 4:10:07
142 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 4:11:26
143 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 4:13:28
144 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 4:13:56
145 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 4:14:52
146 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 4:20:07
147 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 4:20:17
148 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 4:20:41
149 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 4:20:43
150 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 4:24:16
151 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 4:25:07
152 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 4:33:03
153 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 4:42:49
154 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 4:47:37
155 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 5:00:21
156 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 5:04:53

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2