Vuelta a Burgos 2020 – 1. szakasz eredmények

1. szakasz
2020. július 28. kedd
Burgos – Burgos/Alto del Castillo
(157 km / 143 km + 14 km)


1 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 3:40:21
2 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick Step 0:00:08
3 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:08
4 Alex Aranburu Deba (Esp) Astana Pro Team 0:00:08
5 Mikel Landa Meana (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:10
6 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:00:10
7 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:10
8 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:10
9 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:00:10
10 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:10
11 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:10
12 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:10
13 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:10
14 Richard Carapaz (Ecu) Team Ineos 0:00:10
15 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos 0:00:10
16 Alessandro Fedeli (Ita) Nippo Delko Provence 0:00:10
17 Arjen Livyns (Bel) Bingoal – WB 0:00:10
18 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:10
19 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:00:16
20 Enric Mas Nicolau (Esp) Movistar Team 0:00:16
21 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:00:16
22 Ruben Fernandez (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:16
23 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:16
24 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:16
25 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:00:16
26 Lennard Kämna (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:16
27 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:16
28 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:16
29 Ben Hermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:16
30 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:16
31 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:16
32 Marco Canola (Ita) Gazprom – RusVelo 0:00:16
33 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:00:16
34 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:23
35 Sergei Chernetskii (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:23
36 Eliot Lietaer (Bel) Bingoal – WB 0:00:23
37 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:26
38 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:26
39 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:26
40 Louis Meintjes (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:28
41 Carlos Rodriguez Cano (Esp) Team Ineos 0:00:28
42 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:29
43 Julen Irizar Laskurain (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:00:29
44 Biniam Girmay Hailu (Eri) Nippo Delko Provence 0:00:31
45 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:31
46 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:00:31
47 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:38
48 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:00:48
49 Baptiste Planckaert (Bel) Bingoal – WB 0:00:53
50 Delio Fernandez Cruz (Esp) Nippo Delko Provence 0:00:59
51 Andrea Bagioli (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:59
52 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:08
53 Alessandro Fancellu (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:01:28
54 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:28
55 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:01:28
56 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Kern Pharma 0:01:28
57 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:01:28
58 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:28
59 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:01:28
60 Mauro Finetto (Ita) Nippo Delko Provence 0:01:28
61 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:28
62 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Trek – Segafredo 0:01:28
63 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:32
64 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 0:01:33
65 Eros Capecchi (Ita) Bahrain – McLaren 0:01:33
66 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:01:33
67 Filippo Ganna (Ita) Team Ineos 0:01:33
68 Marco Haller (AUT) Bahrain – McLaren 0:01:33
69 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:01:33
70 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:01:53
71 Alexander Edmondson (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:55
72 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:01:55
73 Angel Fuentes Paniego (Esp) Burgos – BH 0:01:55
74 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:01:55
75 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:02:08
76 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:02:15
77 Daniel Alejandro Mendez Noreña (Col) Equipo Kern Pharma 0:03:09
78 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:09
79 Yuriy Natarov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:09
80 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:12
81 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:03:12
82 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:03:12
83 Aleksei Rybalkin (Rus) Gazprom – RusVelo 0:03:12
84 Kamil Malecki (Pol) CCC Team 0:03:12
85 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:12
86 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 0:03:12
87 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:03:12
88 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:03:12
89 Cristian Camilo Muñoz Lancheros (Col) UAE Team Emirates 0:03:12
90 Danilo Wyss (SUI) NTT Pro Cycling Team 0:03:21
91 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:03:23
92 Maximilian Walscheid (GER) NTT Pro Cycling Team 0:03:23
93 Laurens Huys (Bel) Bingoal – WB 0:03:29
94 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:03:31
95 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:03:33
96 Jelle Vanendert (Bel) Bingoal – WB 0:03:33
97 Mikel Aristi Gardoki (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:03:45
98 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:03:47
99 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:03:53
100 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:53
101 Riccardo Minali (Ita) Nippo Delko Provence 0:03:54
102 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 0:04:03
103 Lionel Taminiaux (Bel) Bingoal – WB 0:04:09
104 Juan Felipe Osorio Arboleda (Col) Burgos – BH 0:04:59
105 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:05
106 Riccardo Verza (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:06:25
107 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:08:21
108 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:08:21
109 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:08:21
110 Joel Nicolau Beltran (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:08:21
111 Nicholas Dlamini (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:08:21
112 Alejandro Ropero Molina (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:08:21
113 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:08:21
114 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:08:21
115 Ludovic Robeet (Bel) Bingoal – WB 0:08:21
116 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:08:21
117 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 0:08:21
118 Attila Valter (Hun) CCC Team 0:08:24
119 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:08:24
120 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:08:52
121 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:08:57
122 Martin Laas (Est) Bora – Hansgrohe 0:08:57
123 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:11:15
124 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:11:15
125 Gotzon Martin Sanz (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:11:15
126 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:11:15
127 Damiano Cima (Ita) Gazprom – RusVelo 0:11:15
128 Charles Quarterman (GBr) Trek – Segafredo 0:11:15
129 Emils Liepins (Lat) Trek – Segafredo 0:11:15
130 Andres Camilo Ardila Ordoñez (Col) UAE Team Emirates 0:11:15
131 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:11:15
132 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:11:15
133 Mulu Kinfe Hailemichael (Eth) Nippo Delko Provence 0:11:15
134 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:11:15
135 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 0:11:15
136 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:11:15
137 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 0:11:15
138 Jose Antonio Garcia Martin (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:11:15
139 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskaltel – Euskadi 0:11:15
140 Jon Irisarri Ricon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:11:15
141 Zhandos Bizhigitov (Kaz) Astana Pro Team 0:11:15
142 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:11:15
143 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:11:15
144 Benjamin Dyball (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:11:15
145 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:11:15
146 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:11:15
147 Shane Archbold (NZl) Deceuninck – Quick Step 0:11:15
148 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:16:08
149 Mark Cavendish (GBr) Bahrain – McLaren 0:18:52
150 Finn Fisher-Black (NZl) Team Jumbo – Visma 0:18:32

Kapcsolódó bejegyzések
2. szakasz  2020. július 29. szerda Castrojeriz - Villadiego (168 km) 1 Fernando Gaviria Rendon
Elővigyázatossági okokból nem álltak rajthoz a Vuelta a Burgoson. Omar Goldstein, az Israel Start-Up Nation
Vuelta a Burgos  2020. július 28-augusztus 1. 1. szakasz 2020. július 28. kedd Burgos -
Vuelta a Burgos 2020. július 28-augusztus 1. TEAM INEOS (INS) 1 SOSA CUERVO Ivan Ramiro
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.