Volta a la Comunitat Valenciana 2020 – összetett állása a 3. szakasz után

1 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 12:16:25
2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:00
3 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:00
4 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:00
6 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:00
7 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:00
8 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:02
9 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:00:05
10 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:05
11 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:00:07
12 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:07
13 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:08
14 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:10
15 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:15
16 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:00:19
17 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:19
18 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:00:26
19 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:00:26
20 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:00:26
21 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:00:29
22 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:00:33
23 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:00:35
24 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:38
25 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:00:38
26 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:00:40
27 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:00:42
28 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:00:42
29 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:00:42
30 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:00:49
31 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:00:49
32 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:00:52
33 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:52
34 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:00:55
35 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:00:57
36 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:00:58
37 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:00:58
38 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:00:58
39 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:01:01
40 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:01
41 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:01:09
42 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:15
43 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:01:19
44 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:29
45 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:35
46 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:01:45
47 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:46
48 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:01:51
49 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:01:58
50 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:01:58
51 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:02:02
52 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:02:02
53 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:02:05
54 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:02:05
55 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:02:09
56 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:02:23
57 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:02:23
58 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:02:30
59 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:02:39
60 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:02:43
61 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:57
62 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:03:00
63 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:03:00
64 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:03:03
65 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:03:29
66 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:03:32
67 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:34
68 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:03:39
69 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:03:46
70 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:03:54
71 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:55
72 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:04:09
73 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:04:20
74 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:04:20
75 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:04:30
76 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:04:30
77 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:04:30
78 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:04:30
79 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:04:30
80 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:04:40
81 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:04:40
82 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:04:40
83 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:04:40
84 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:05:16
85 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:17
86 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:05:17
87 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:29
88 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:05:34
89 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:05:41
90 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:05:52
91 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:05:56
92 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:06:17
93 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:06:20
94 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:06:21
95 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:06:25
96 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:06:33
97 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:36
98 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:06:40
99 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:48
100 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:51
101 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:06:52
102 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:06:57
103 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:07:32
104 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:08:05
105 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:08:09
106 Florian Maitre (Fra) Total Direct Energie 0:08:15
107 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:08:52
108 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:09:40
109 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:09:44
110 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:09:52
111 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:09:53
112 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:10:17
113 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:10:19
114 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:10:21
115 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:10:31
116 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:10:40
117 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:10:40
118 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:10:40
119 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:10:40
120 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:10:51
121 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:11:32
122 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:12:03
123 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:12:09
124 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:12
125 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:26
126 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:12:40
127 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:13:00
128 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:13:02
129 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:13:15
130 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:13:37
131 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:13:49
132 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:14:13
133 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:14:28
134 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:14:42
135 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:14:48
136 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:15:20
137 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:17:24
138 Petr Rikunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:18:15
139 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:19:35
140 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:19:39
141 Manuel Peñalver Aniorte (Esp) Burgos – BH 0:19:50

Kapcsolódó bejegyzések
5. szakasz 2020. február 9 vasárnap  Alès - Alès/Site de l'Ermitage (10,74 km, ITT) 1
1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 18:43:00 2 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott
5. szakasz 2020 február 9 vasárnap  Paterna - Valencia (97,7 km) 1 Fabio Jakobsen (Ned)
1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17 2 Alexys Brunel (Fra) Groupama - FDJ
4. szakasz 2020. február 8. sombat Le Pont du Gard - Le Mont Bouquet (138,7

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.