Volta a Comunitat Valenciana 2020 – összetett állása a 4. szakasz után

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 16:38:28
2 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:06
3 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:06


4 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:13
5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:23
6 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:25
7 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:32
8 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:49
9 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:01:11
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:01:14
11 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:01:19
12 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:01:22
13 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:01:22
14 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:01:36
15 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:01:43
16 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:01:46
17 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:01:47
18 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:01:49
19 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:01:53
20 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:01:55
21 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:02:11
22 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:58
23 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:03:09
24 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:03:23
25 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:27
26 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:03:36
27 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:03:39
28 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:04:08
29 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:04:44
30 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:04:49
31 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:05:04
32 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:05:40
33 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:05:57
34 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:10
35 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:06:22
36 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:06:23
37 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:06:43
38 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:47
39 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:07:04
40 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:07:25
41 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:07:48
42 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:07:50
43 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:08:06
44 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:08:21
45 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:08:41
46 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:08:59
47 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:26
48 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:10:20
49 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:10:34
50 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:11:01
51 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:11:09
52 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:11:39
53 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:11:40
54 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:11:46
55 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:12:19
56 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:12:34
57 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:13:04
58 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:13:29
59 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:13:33
60 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:14:16
61 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:28
62 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:14:37
63 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:14:39
64 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:14:41
65 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:14:51
66 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:15:34
67 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:15:42
68 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:15:45
69 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:13
70 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:16:20
71 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:16:29
72 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:16:49
73 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:16:53
74 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:17:08
75 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:17:35
76 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:17:40
77 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:17:42
78 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:17:44
79 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:17:48
80 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:18:03
81 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:31
82 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:53
83 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:19:26
84 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:19:30
85 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:19:35
86 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:19:56
87 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:19:59
88 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:20:20
89 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:21:16
90 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:21:17
91 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:21:55
92 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:22:00
93 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:22:46
94 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:22:47
95 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:22:48
96 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:23
97 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:23:51
98 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:24:07
99 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:24:13
100 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:24:22
101 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:24:30
102 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:24:59
103 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:25:05
104 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:25:05
105 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:25:13
106 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:25:39
107 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:26:00
108 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:26:38
109 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:25
110 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:27:29
111 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:27:36
112 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:27:38
113 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:27:42
114 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:27:47
115 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:27:57
116 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:28:00
117 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:28:06
118 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:28:14
119 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:28:42
120 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:28:56
121 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:29:00
122 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:29:13
123 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:29:47
124 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:31:00
125 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:31:55
126 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:32:18
127 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:32:56
128 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:33:20
129 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:33:36
130 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:33:53
131 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:34:28
132 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:34:37
133 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:34:43
134 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:34:56
135 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:34:57
136 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:35:53
137 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:40:56

Kapcsolódó bejegyzések
5. szakasz 2020 február 9 vasárnap  Paterna - Valencia (97,7 km) 1 Fabio Jakobsen (Ned)
4. szakasz 2020. február 8. szombat Calp - Sierra de Bernia (170,0 km) 1 Tadej
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
3. szakasz 2020. február 7 péntek Orihuela - Torrevieja (174,6 km) 1 Dylan Groenewegen (Ned)
2. szakasz Milhaud - Poulx 2020. február 6. csütörtök (156,1 km) 1 Magnus Cort Nielsen

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.