Végeredmény: Yorkshire 2019 – Junior fiúk egyéni időfutam

1 TIBERI Antonio ITA 0:38:28,25 (43,046 km/h)
2 LEIJNSE Enzo NED + 0:07,79
3 BRENNER Marco GER + 0:12,62
4 SIMMONS Quinn USA + 0:19,94
5 HESSMANN Michel GER + 0:27,76
6 PICCOLO Andrea ITA + 0:29,93
7 BOVEN Lars NED + 0:44,03
8 HAYTER Leo GBR + 0:51,04
9 NILSSON-JULIEN Oscar GBR + 1:00,11
10 FISHER-BLACK Finn NZL + 1:05,50
11 STAUNE-MITTET Johannes NOR + 1:14,30
12 LEVY William Blume DEN + 1:19,01
13 PONOMAR Andrii UKR + 1:26,85
14 FINNESAND Fredrik Gjesteland NOR + 1:29,81
15 GOMEZ BECERRA German Dario COL + 1:33,53
16 TREIMUTH Henri EST + 1:41,72
17 GARRISON Michael USA + 1:54,66
18 PAGE Hugo FRA + 1:59,81
19 EDDY Patrick AUS + 2:02,15
20 McCAMBRIDGE Kevin IRL + 2:03,60
21 GUDNITZ Joshua Amos DEN + 2:14,92
22 MIRZOJEV Artjom EST + 2:15,96
23 PIRAS Andrea ITA + 2:17,99
24 MIHOLJEVIC Fran CRO + 2:25,73
25 RUBULIAK Jacob CAN + 2:26,74
26 KABAS Maximilian AUT + 2:28,05
27 CURRIE Logan NZL + 2:34,75
28 van RYCKEGHEM Lars BEL + 2:35,39
29 THOMPSON Reuben NZL + 2:49,34
30 VAUQUELIN Kevin FRA + 2:50,33
31 BILYI Maksim UKR + 2:50,41
32 MURN Bostjan SLO + 2:57,98
33 HUYS Branko BEL + 2:58,86
34 RODRIGUEZ CANO Carlos ESP + 3:04,06
35 NOSKOV Dmitriy KAZ + 3:08,95
36 CHRISTEN Fabio SUI + 3:17,45
37 GLIVAR Gal SLO + 3:19,72
38 POPUGAYEV Maxim KAZ + 3:28,41
39 FOUCHEE Damon RSA + 3:33,27
40 TERCERO LOPEZ Fernando ESP + 3:37,22
41 GUSEV Iakov RUS + 3:41,98
42 VACEK Mathias CZE + 3:42,03
43 BUTREKHIN Yurii RUS + 3:51,10
44 NEWMARK Finley IRL + 3:56,84
45 NORUTIS Zygimantas LTU + 3:57,32
46 YAMADA Takumi JPN + 4:11,51
47 BLUM Elia SUI + 4:18,04
48 SOSALAM Tullatorn THA + 4:20,91
49 BETTENDORFF Loic LUX + 4:30,25
50 VINOKUROV Nicolas KAZ + 4:31,20
51 JURISEVIC Carlo CRO + 4:31,64
52 MAJEWSKI Kacper POL + 4:41,22
53 BITTNER Pavel CZE + 4:50,07
54 MICHOTTE Joe LUX + 4:54,44
55 JUSSAUME Tristan CAN + 4:55,29
56 GALKA Michal POL + 4:55,56
57 SILVA Thomas URU + 5:02,72
58 KRAMARCIK Pavol SVK + 5:04,75
59 PIZARRO MANCILLA Felipe Benjamin CHI + 5:18,21
60 BELOHVOSCIKS Kristians LAT + 5:30,33
61 TSUDA Yugi JPN + 5:50,67
62 KOGUT Oded ISR + 6:56,95
63 RODVILAI Phurit THA + 7:02,54

Kapcsolódó bejegyzések
A világbajnokságon is folytatódott az egész szezonra jellemző trend: komoly léptékű, radikális őrségváltás zajlik az
1 PEDERSEN Mads DEN 6:27:28 (40,370 km/h) 2 TRENTIN Matteo ITA + 0:00 3 KUNG
  23,5 kilométerrel rövidül, 20 perccel később rajtol, viszont két körrel több lesz a világbajnokság
Kísérőkép: Amstel Gold Race 2019 befutó A kerékpár szakírók között ugyan nincsen közmegegyezés afelől, hogy
Northallerton - Harrogate (54,0 km) 1 DENNIS Rohan AUS 1:05:05,35 (49,778 km/h) 2 EVENEPOEL Remco