Végeredmény: Volta a la Comunitat Valenciana 2020

1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 18:43:00
2 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:06
3 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:06
4 Daniel Martin (Irl) Israel Start-Up Nation 0:00:13
5 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:00:23
6 Wouter Poels (Ned) Bahrain – McLaren 0:00:25
7 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:32
8 Ruben Fernandez (Esp) Fundación – Orbea 0:00:49
9 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Astana Pro Team 0:01:11
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:01:14
11 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:01:19
12 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:01:22
13 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:01:22
14 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:01:36
15 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:01:43
16 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Fundación – Orbea 0:01:46
17 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:01:47
18 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:01:49
19 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:01:53
20 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:01:55
21 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 0:02:11
22 Jefferson Cepeda (Ecu) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:58
23 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:03:09
24 Matej Mohoric (Slo) Bahrain – McLaren 0:03:23
25 Márton Dina (Hun) Kometa – Xstra Cycling Team 0:03:27
26 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:03:36
27 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:03:39
28 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:04:08
29 Ben Swift (GBr) Team Ineos 0:04:44
30 Rodrigo Contreras Pinzon (Col) Astana Pro Team 0:05:04
31 Jon Agirre Egaña (Esp) Equipo Kern Pharma 0:05:40
32 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:05:51
33 Joan Bou Company (Esp) Fundación – Orbea 0:05:57
34 Kevin Deltombe (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:10
35 Davide Villella (Ita) Movistar Team 0:06:22
36 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:06:23
37 Dmitrii Strakhov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:47
38 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 0:07:04
39 David De La Cruz Melgarejo (Esp) UAE Team Emirates 0:07:06
40 Luca Covili (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:07:25
41 Willem Jakobus Smit (RSA) Burgos – BH 0:07:48
42 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:07:50
43 Stijn Vandenbergh (Bel) AG2R La Mondiale 0:08:06
44 Txomin Juaristi Arrieta (Esp) Fundación – Orbea 0:08:21
45 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:08:41
46 Urko Berrade Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:08:59
47 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:26
48 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:10:20
49 Reto Hollenstein (SUI) Israel Start-Up Nation 0:10:34
50 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:11:09
51 Davide Ballerini (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:11:39
52 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:11:40
53 Matthias Brändle (AUT) Israel Start-Up Nation 0:12:19
54 Michael Schär (SUI) CCC Team 0:12:22
55 Ivan Moreno Sanchez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:12:34
56 Francesco Romano (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:13:03
57 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:13:04
58 Robert Stannard (Aus) Mitchelton – Scott 0:13:29
59 Cristian Scaroni (Ita) Gazprom – RusVelo 0:13:33
60 Brent Van Moer (Bel) Lotto Soudal 0:14:16
61 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:28
62 Dario Cataldo (Ita) Movistar Team 0:14:39
63 Jose Felix Parra Cuerda (Esp) Equipo Kern Pharma 0:14:41
64 Evgeny Shalunov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:15:14
65 Simone Velasco (Ita) Gazprom – RusVelo 0:15:34
66 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:15:42
67 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 0:15:45
68 Stijn Steels (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:15:50
69 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:16:20
70 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:16:29
71 Christian Knees (GER) Team Ineos 0:16:53
72 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:17:12
73 Alvaro Cuadros Morata (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:17:30
74 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:17:31
75 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:17:35
76 Matteo Trentin (Ita) CCC Team 0:17:40
77 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:17:42
78 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:17:44
79 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:17:48
80 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:18:03
81 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:53
82 Alejandro Osorio Carvajal (Col) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:54
83 Romain Cardis (Fra) Total Direct Energie 0:19:26
84 Thomas Sprengers (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:19:30
85 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 0:19:35
86 Rémy Mertz (Bel) Lotto Soudal 0:20:19
87 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 0:20:20
88 Michael Albasini (SUI) Mitchelton – Scott 0:21:09
89 Antonio Jesus Soto Guirao (Esp) Fundación – Orbea 0:21:17
90 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:21:55
91 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:22:00
92 Callum Scotson (Aus) Mitchelton – Scott 0:22:37
93 Edward Ravasi (Ita) UAE Team Emirates 0:22:47
94 Guy Niv (Isr) Israel Start-Up Nation 0:22:48
95 Daniel Navarro Garcia (Esp) Israel Start-Up Nation 0:23:09
96 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:23:23
97 Jaume Sureda Morey (Esp) Burgos – BH 0:24:07
98 Davide Cimolai (Ita) Israel Start-Up Nation 0:24:13
99 Aaron Verwilst (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:24:14
100 Lawrence Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:24:22
101 Nikita Stalnov (Kaz) Astana Pro Team 0:24:59
102 Amaury Capiot (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:25:05
103 Umberto Orsini (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:25:05
104 Vincenzo Albanese (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:25:13
105 Enrique Sanz Unzue (Esp) Equipo Kern Pharma 0:25:39
106 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:26:00
107 Scott Davies (GBr) Bahrain – McLaren 0:27:10
108 Julien Duval (Fra) AG2R La Mondiale 0:27:25
109 Daniel Viegas (Por) Kometa – Xstra Cycling Team 0:27:29
110 Filippo Zana (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:27:36
111 Joseph Lloyd Dombrowski (USA) UAE Team Emirates 0:27:38
112 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Fundación – Orbea 0:27:57
113 Jonathan Castroviejo Nicolas (Esp) Team Ineos 0:27:59
114 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:28:00
115 Maarten Wynants (Bel) Team Jumbo – Visma 0:28:05
116 Christoph Pfingsten (GER) Team Jumbo – Visma 0:28:29
117 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:28:37
118 Simon Sellier (Fra) Total Direct Energie 0:28:42
119 Alessandro De Marchi (Ita) CCC Team 0:28:42
120 Cédric Beullens (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:28:56
121 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 0:29:23
122 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:29:36
123 Kevin Inkelaar (Ned) Bahrain – McLaren 0:31:00
124 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 0:31:04
125 Diego Pablo Sevilla Lopez (Esp) Kometa – Xstra Cycling Team 0:32:18
126 Isaac Canton Serrano (Esp) Burgos – BH 0:32:18
127 Jaime Castrillo Zapater (Esp) Equipo Kern Pharma 0:32:56
128 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:33:20
129 Hector Saez Benito (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:33:36
130 Julen Irizar Laskurain (Esp) Fundación – Orbea 0:34:37
131 Pascal Eenkhoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:34:51
132 Antonio Puppio (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:34:56
133 Jérémy Cabot (Fra) Total Direct Energie 0:35:14
134 Kenny De Ketele (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:35:20
135 Sergio Nestor Araiz Michel (Esp) Equipo Kern Pharma 0:36:04
136 Emiel Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:37:10
137 Giacomo Garavaglia (Ita) Kometa – Xstra Cycling Team 0:40:56

Kapcsolódó bejegyzések
Az UAE Emirates első számú embere a francia körversenyen Fabio Aru lesz.  Nagy év volt
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.