Végeredmény: Giro dell’Emilia 2019

Casalecchio di Reno – San Luca (207,4 km / 170,2 km + 4x 9,3 km)
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 5:08:08
2 Michael Woods (Can) EF Education First 0:00:14
3 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:00:14
4 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:16
5 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:16
6 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:20
7 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:23
8 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:00:23
9 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:00:27
10 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:31
11 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:34
12 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:44
13 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:45
14 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:45
15 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:00:49
16 Diego Rosa (Ita) Team Ineos 0:00:53
17 Nikolai Cherkasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:00:58
18 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:01:07
19 Ivan Ramiro Sosa Cuervo (Col) Team Ineos 0:01:24
20 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:01:31
21 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:01:41
22 Pierpaolo Ficara (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:02:21
23 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:02:25
24 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:36
25 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:02:36
26 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:02:36
27 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:02:39
28 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:42
29 Simone Velasco (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:02:42
30 Edoardo Zardini (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:02:46
31 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:02:49
32 Lorenzo Rota (Ita) Bardiani CSF 0:02:58
33 Francesco Manuel Bongiorno (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:03:07
34 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:04:04
35 Aleksandr Vlasov (Rus) Gazprom – RusVelo 0:04:12
36 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli Sidermec 0:04:46
37 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:04:51
38 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:05:02
39 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:05:02
40 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:02
41 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:02
42 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:05:02
43 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R La Mondiale 0:05:02
44 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:02
45 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:05:02
46 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:05:02
47 Andrea Garosio (Ita) Bahrain Merida 0:06:13
48 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:06:41
49 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:06:44
50 Nicola Bagioli (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:06:52
51 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:06:55
52 Filippo Zana (Ita) Sangemini – Trevigiani – MG.K vis 0:06:55
53 Ivan Rovny (Rus) Gazprom – RusVelo 0:06:55
54 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:55
55 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:07:09
56 Lorenzo Fortunato (Ita) Neri Sottoli – Selle Italia – KTM 0:07:09
57 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:07:14
58 Daniel Muñoz Giraldo (Col) Androni Giocattoli Sidermec 0:07:22
59 Hubert Dupont (Fra) AG2R La Mondiale 0:07:27
60 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:07:27
61 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:07:27
62 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:07:27
63 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 0:08:19
64 Filippo Zaccanti (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 0:08:32
65 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:13:41

Kapcsolódó bejegyzések
Pontosabban érdemes is azonnal pontosítani a címet: meglepő és/vagy mulatságos  jelenetek a szezonból.  Gianni Moscon
Az év végi visszatekintő sorozat egyik alrovata a legjobb többszakaszos versenyeket végigvevő összeállítás.  Az első
Nagy nevek, akiket ne keress a mezőnyben! (Helyenként átfedést a Giro-kedvencek, akiket ne keress a
Végignézted a Giro d'Italiát és a három hét alatt több kerékpárost is megkedveltél? Szeretnéd látni

Könyvajánló

Holler Box