Végeredmény: Clasica San Sebastian 2019

2019. augusztus 3. szombat
Donostia – Donostia
(227,3 km)

1 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 5:44:27
2 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:00:38
3 Marc Hirschi (SUI) Team Sunweb 0:00:38
4 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:00:38
5 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:00:38
6 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:00:38
7 Jelle Vanendert (Bel) Lotto Soudal 0:00:38
8 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:00:38
9 Michael Woods (Can) EF Education First 0:00:38
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:38
11 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:00:38
12 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:00:38
13 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 0:00:41
14 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 0:00:46
15 Edward Dunbar (Irl) Team Ineos 0:00:56
16 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:07
17 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:01:07
18 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:01:15
19 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:01:15
20 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:01:15
21 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:01:15
22 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:22
23 Brent Bookwalter (USA) Mitchelton – Scott 0:01:22
24 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:23
25 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:01:26
26 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:43
27 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 0:01:46
28 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:01:46
29 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:01:46
30 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:01:46
31 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:01:46
32 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:02:24
33 Jonathan Caicedo (Ecu) EF Education First 0:02:24
34 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:03:57
35 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:26
36 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:59
37 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:59
38 Floris De Tier (Bel) Team Jumbo – Visma 0:05:59
39 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:59
40 Mikkel Frølich Honoré (Den) Deceuninck – Quick Step 0:05:59
41 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:59
42 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:05:59
43 Jens Keukeleire (Bel) Lotto Soudal 0:05:59
44 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 0:05:59
45 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:05:59
46 Jaakko Hanninen (Fin) AG2R La Mondiale 0:05:59
47 Davide Villella (Ita) Astana Pro Team 0:05:59
48 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:06:31
49 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:06:31
50 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:31
51 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:06:31
52 Kenny Elissonde (Fra) Team Ineos 0:06:31
53 Jan Polanc (Slo) UAE Team Emirates 0:06:31
54 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:06:31
55 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:06:53
56 Riccardo Zoidl (AUT) CCC Team 0:07:54
57 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:08:27
58 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:08:57
59 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:08:57
60 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:09:22
61 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:09:56
62 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:09:56
63 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:23
64 Victor De La Parte (Esp) CCC Team 0:10:23
65 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:10:23
66 Johannes Fröhlinger (GER) Team Sunweb 0:11:23
67 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:11:23
68 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:11:23
69 Fernando Barcelo Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:12:08
70 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:12:08
71 Aleksandr Riabushenko (Blr) UAE Team Emirates 0:12:46
72 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:14:13
73 Jonas Gregaard Wilsly (Den) Astana Pro Team 0:14:13
74 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:15:08
75 Markel Irizar Aramburu (Esp) Trek – Segafredo 0:15:11
76 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:15:17
77 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:15:17
78 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:16:29
79 Jacques Willem Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 0:16:58
80 Joel Nicolau Beltran (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:17:14
81 Nicolas Sessler (Bra) Burgos – BH 0:17:14

Kapcsolódó bejegyzések
2019. augusztus 3. szombat   Deceuninck - Quick Step 1 ALAPHILIPPE Julian 2 CAPECCHI Eros 3
La Planche des Belles Filles emelkedőjén (Tour de France, 6. szakasz) diadal arató belga versenyző
További részletek később!
További részletek később!