Végeredmény: Cadel Evans Great Ocean Road Race 2020

Geelong – Geelong
2020. február 2 vasárnap 
(171,7 km / 121,6 km + 3x 16,7 km)

1 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 4:05:49
2 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:00
3 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:04
4 Jens Keukeleire (Bel) EF Pro Cycling 0:00:04
5 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:04
6 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:04
7 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:00:25
8 Marco Haller (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:25
9 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:25
10 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:25
11 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:25
12 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:00:30
13 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:50
14 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:50
15 Kristoffer Halvorsen (Nor) EF Pro Cycling 0:00:50
16 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:00:50
17 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:00:50
18 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:50
19 Andrea Vendrame (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:50
20 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:00:50
21 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:50
22 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:00:50
23 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – McLaren 0:00:50
24 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:00:50
25 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:50
26 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:00:50
27 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:50
28 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:00:50
29 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:50
30 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:00:50
31 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:50
32 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:50
33 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:00:50
34 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:50
35 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation 0:00:50
36 Fabian Lienhard (SUI) Groupama – FDJ 0:00:50
37 Neilson Powless (USA) EF Pro Cycling 0:00:50
38 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:58
39 James Piccoli (Can) Israel Start-Up Nation 0:00:58
40 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:01:06
41 Mitchell Docker (Aus) EF Pro Cycling 0:01:19
42 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:01:33
43 André Greipel (GER) Israel Start-Up Nation 0:01:37
44 Max Kanter (GER) Team Sunweb 0:01:37
45 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:37
46 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:01:37
47 Ayden Toovey (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:01:37
48 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:37
49 Stefan De Bod (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:01:37
50 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:01:37
51 Ide Schelling (Ned) Bora – Hansgrohe 0:01:37
52 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:01:37
53 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick Step 0:01:37
54 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:02:36
55 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:02:36
56 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:03:10
57 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:03:20
58 Florian Stork (GER) Team Sunweb 0:03:20
59 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Trek – Segafredo 0:03:20
60 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:04:13
61 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:04:13
62 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:04:13
63 Rudy Porter (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:04:36
64 Jonas Rutsch (GER) EF Pro Cycling 0:05:43
65 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:05:43
66 Jonathan Dibben (GBr) Lotto Soudal 0:05:53
67 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:53
68 Danilo Wyss (SUI) NTT Pro Cycling Team 0:05:53
69 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:05:53
70 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:05:53
71 Carter Turnbull (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:06:55
72 Nicholas White (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:06:55
73 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:06:55
74 Mihkel Räim (Est) Israel Start-Up Nation 0:06:55
75 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:06:55
76 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:06:55
77 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:06:55
78 Michel Ries (Lux) Trek – Segafredo 0:06:55
79 Alexander Cataford (Can) Israel Start-Up Nation 0:06:55
80 Lachlan Morton (Aus) EF Pro Cycling 0:06:55
81 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:06:55
82 Dylan Sunderland (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:06:55
83 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:06:55
84 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:06:55
85 Rasmus Tiller (Nor) NTT Pro Cycling Team 0:10:03
86 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:10:03
87 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:11:55
88 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:12:03
89 Christopher Lawless (GBr) Team Ineos 0:12:03
90 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:03
91 Shane Archbold (NZl) Deceuninck – Quick Step 0:12:03
92 Martin Laas (Est) Bora – Hansgrohe 0:12:03
93 Conor Leahy (Aus) Nationalmannschaft Australien 0:12:03
94 Marco Mathis (GER) Cofidis 0:12:03
95 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis 0:12:03

Kapcsolódó bejegyzések
1 Jack Haig (Aus) Mitchelton - Scott 12:16:25 2 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
3. szakasz 2020. február 7 péntek Orihuela - Torrevieja (174,6 km) 1 Dylan Groenewegen (Ned)
2. szakasz Milhaud - Poulx 2020. február 6. csütörtök (156,1 km) 1 Magnus Cort Nielsen
1. szakasz Bellegarde - Bellegarde 2020. február 5. szerda (141,1 km / 51,9 km +
1. szakasz Castelló - Vila-Real 2020. február 5. szerda (180,0 km) 1 GROENEWEGEN Dylan (TEAM

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.