Tour de France 2019 – Összetett állása a 19. szakasz után

1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 78:00:42
2 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:00:48
3 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:16
4 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:28
5 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:55
6 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:04:35
7 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:05:14
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:05:17
9 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:06:25
10 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:06:28
11 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:03
12 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:16:18
13 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:20:45
14 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:23:14
15 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:26:10
16 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:26
17 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:40:17
18 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:40:45
19 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:42:37
20 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:44:27
21 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:46:44
22 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:48:32
23 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:52:53
24 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:58:07
25 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 1:03:48
26 Tanel Kangert (Est) EF Education First 1:06:26
27 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 1:06:31
28 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 1:11:14
29 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 1:11:37
30 Wout Poels (Ned) Team Ineos 1:11:52
31 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 1:12:19
32 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 1:13:20
33 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 1:13:35
34 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 1:13:35
35 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 1:14:37
36 Michael Woods (Can) EF Education First 1:15:51
37 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 1:27:36
38 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 1:27:45
39 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 1:29:41
40 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 1:31:02
41 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 1:31:44
42 Marc Soler (Esp) Movistar Team 1:32:47
43 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 1:36:53
44 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 1:36:59
45 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 1:37:05
46 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 1:37:10
47 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 1:39:56
48 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 1:40:52
49 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 1:41:22
50 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 1:43:17
51 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 1:50:14
52 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 1:51:28
53 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1:51:31
54 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 1:51:32
55 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 1:52:54
56 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 1:53:40
57 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 1:55:07
58 Simon Clarke (Aus) EF Education First 1:55:46
59 Simon Geschke (GER) CCC Team 1:56:01
60 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 1:56:32
61 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 1:57:11
62 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:58:28
63 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 2:00:37
64 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 2:00:46
65 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 2:01:31
66 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 2:02:21
67 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 2:02:44
68 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 2:03:27
69 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 2:07:21
70 Michael Schär (SUI) CCC Team 2:08:57
71 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 2:10:42
72 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 2:15:26
73 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 2:16:25
74 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 2:17:23
75 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:17:26
76 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 2:21:18
77 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 2:21:59
78 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 2:22:07
79 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 2:23:11
80 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 2:24:05
81 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 2:26:13
82 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 2:28:49
83 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:30:43
84 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 2:32:32
85 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 2:32:52
86 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 2:33:28
87 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 2:36:23
88 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:38:16
89 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 2:38:47
90 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 2:42:02
91 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 2:42:12
92 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:42:47
93 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 2:43:07
94 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:44:06
95 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 2:46:21
96 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 2:47:33
97 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:48:27
98 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 2:48:55
99 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 2:50:34
100 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 2:51:41
101 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 2:53:25
102 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 2:55:56
103 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 2:59:07
104 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:59:36
105 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 3:01:06
106 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 3:03:47
107 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 3:04:19
108 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 3:05:30
109 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 3:06:17
110 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 3:07:12
111 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 3:07:15
112 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 3:07:40
113 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 3:08:36
114 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 3:08:40
115 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 3:09:02
116 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 3:09:22
117 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 3:12:29
118 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 3:13:33
119 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 3:15:55
120 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 3:16:57
121 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 3:19:40
122 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 3:25:19
123 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 3:25:32
124 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:25:52
125 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 3:26:33
126 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 3:26:40
127 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 3:27:05
128 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 3:31:12
129 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 3:33:57
130 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 3:34:04
131 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 3:35:25
132 Chad Haga (USA) Team Sunweb 3:36:05
133 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 3:36:23
134 Tom Scully (NZl) EF Education First 3:36:39
135 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 3:38:24
136 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:39:02
137 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 3:39:41
138 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 3:41:23
139 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 3:42:20
140 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 3:43:39
141 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 3:46:37
142 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 3:46:57
143 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 3:47:41
144 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 3:47:49
145 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 3:48:03
146 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:48:54
147 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 3:50:33
148 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 3:50:34
149 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 3:51:14
150 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 3:53:15
151 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 3:54:50
152 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 3:59:00
153 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 4:08:34
154 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 4:13:50
155 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 4:13:53

Kapcsolódó bejegyzések
Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 79:52:52 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
2019. július 27. szombat Albertville - Val Thorens (59 km) 1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain
FRISSÍTS 16.34 Alaphilippe is célba ért. 16.31 Nomes est omen, Vincenzo Nibali megnyerte a szakaszt.
20. szakasz 2019. július 27. szombat Albertville-Val Thorens (59 km)Rendhagyó szakasz, így rendhagyó programismertetés. Az