Tour de France 2019 – összetett állása a 12. szakasz után

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 52:26:09
2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:12
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:01:16
4 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:27
5 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:45
6 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:46
7 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:47
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:04
9 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:02:09
10 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:02:33
11 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:46
12 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:03:18
13 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:03:18
14 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:20
15 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:22
16 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:26
17 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:03:28
18 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:42
19 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:03:59
20 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:04:15
21 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:04:25
22 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:04:32
23 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:04:34
24 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:05:57
25 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:59
26 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:06:18
27 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:09:50
28 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:11:20
29 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:12:47
30 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:14:35
31 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:14:36
32 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:14:45
33 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:17:59
34 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:19:39
35 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:21:17
36 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:22:00
37 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:22:41
38 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:06
39 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:23:08
40 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:24:53
41 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:25:10
42 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:25:15
43 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:25:59
44 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:26:03
45 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:26:28
46 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:26:43
47 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:28:59
48 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:29:27
49 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:29:57
50 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:30:06
51 Michael Woods (Can) EF Education First 0:30:54
52 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:31:47
53 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:32:58
54 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:33:21
55 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:33:59
56 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:34:04
57 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:36:06
58 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:36:25
59 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:37:24
60 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:38:13
61 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:39:07
62 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:39:54
63 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:40:37
64 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:43:11
65 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:43:29
66 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:45:05
67 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:45:06
68 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:46:30
69 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:48:03
70 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:48:29
71 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:49:18
72 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:50:21
73 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:50:53
74 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:50:59
75 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:51:20
76 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:51:51
77 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:54:14
78 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:54:46
79 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:55:55
80 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:56:47
81 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:56:52
82 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 0:57:12
83 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:58:25
84 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:58:26
85 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:59:09
86 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 1:04:40
87 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 1:05:41
88 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 1:07:14
89 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 1:10:13
90 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 1:10:14
91 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:11:50
92 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1:11:54
93 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:13:13
94 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 1:13:26
95 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 1:14:07
96 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:14:19
97 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:14:35
98 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 1:14:38
99 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 1:14:51
100 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 1:14:52
101 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:14:59
102 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:15:51
103 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:15:56
104 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 1:16:14
105 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 1:16:28
106 Michael Schär (SUI) CCC Team 1:17:36
107 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 1:19:25
108 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 1:19:33
109 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 1:19:41
110 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 1:20:13
111 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 1:20:27
112 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 1:20:55
113 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 1:21:28
114 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 1:22:12
115 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 1:23:06
116 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 1:24:51
117 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 1:25:06
118 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 1:26:35
119 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:30:58
120 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 1:31:54
121 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 1:33:15
122 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 1:33:41
123 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 1:35:08
124 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:36:01
125 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 1:36:35
126 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 1:37:01
127 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 1:37:28
128 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 1:37:31
129 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 1:37:48
130 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 1:37:57
131 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 1:38:10
132 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:38:52
133 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 1:39:14
134 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:39:30
135 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 1:39:33
136 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 1:40:18
137 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 1:40:24
138 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 1:41:39
139 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:42:12
140 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 1:43:20
141 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 1:43:59
142 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 1:44:18
143 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 1:44:29
144 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 1:47:13
145 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 1:47:28
146 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 1:47:53
147 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:47:55
148 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 1:48:01
149 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:49:00
150 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 1:49:21
151 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 1:49:21
152 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 1:49:44
153 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:49:49
154 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 1:50:00
155 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 1:50:19
156 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 1:50:31
157 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 1:50:43
158 Tom Scully (NZl) EF Education First 1:52:28
159 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 1:52:54
160 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:53:19
161 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 1:54:41
162 Chad Haga (USA) Team Sunweb 1:56:18
163 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 1:56:50
164 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 1:57:56
165 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 2:02:06
166 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 2:14:35

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.