Tour de France 2019 – összetett állása a 11. szakasz után

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 47:18:41
2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:12
3 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:01:16
4 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:27
5 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:01:45
6 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:01:46
7 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:01:47
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:02:04
9 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:02:09
10 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:02:33
11 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:46
12 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:03:18
13 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:03:18
14 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:20
15 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:03:22
16 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:03:26
17 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:03:28
18 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:03:42
19 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:03:59
20 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:04:15
21 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:04:25
22 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:04:32
23 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:04:34
24 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:05:57
25 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:05:59
26 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:11:20
27 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:12:47
28 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:14:25
29 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 0:14:35
30 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:14:36
31 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 0:16:40
32 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:17:57
33 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 0:17:59
34 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:21:17
35 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:22:41
36 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 0:22:52
37 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:06
38 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 0:23:08
39 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:24:53
40 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:25:04
41 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:25:10
42 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 0:25:59
43 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 0:26:43
44 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:27:46
45 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:28:59
46 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:30:06
47 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 0:30:07
48 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:30:31
49 Michael Woods (Can) EF Education First 0:30:54
50 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 0:32:58
51 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:33:48
52 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 0:33:59
53 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:34:35
54 Wout Van Aert (Bel) Team Jumbo – Visma 0:34:52
55 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 0:34:59
56 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:37:34
57 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 0:38:04
58 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:38:13
59 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 0:38:49
60 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 0:39:06
61 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:39:07
62 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 0:39:54
63 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 0:40:37
64 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:40:47
65 Simon Clarke (Aus) EF Education First 0:41:28
66 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 0:42:11
67 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 0:44:51
68 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 0:44:58
69 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 0:45:05
70 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:45:31
71 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 0:45:49
72 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:46:30
73 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 0:46:32
74 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:47:29
75 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 0:47:51
76 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:48:03
77 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 0:49:18
78 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 0:50:59
79 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:51:20
80 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 0:53:08
81 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:56:47
82 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:57:51
83 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:59:09
84 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 0:59:46
85 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 1:02:26
86 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:02:47
87 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 1:03:30
88 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 1:04:03
89 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 1:04:18
90 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:05:12
91 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 1:05:19
92 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 1:05:29
93 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:06:33
94 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 1:06:51
95 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 1:07:05
96 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 1:08:07
97 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 1:08:19
98 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 1:08:20
99 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 1:09:34
100 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 1:10:10
101 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 1:10:14
102 Rohan Dennis (Aus) Bahrain Merida 1:10:46
103 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 1:11:04
104 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 1:11:45
105 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:11:50
106 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1:11:54
107 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 1:12:05
108 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 1:12:47
109 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:13:13
110 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 1:14:07
111 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:14:19
112 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 1:14:43
113 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:14:59
114 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:15:51
115 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 1:17:12
116 Michael Schär (SUI) CCC Team 1:17:36
117 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 1:19:00
118 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 1:19:11
119 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 1:20:02
120 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 1:20:13
121 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 1:20:49
122 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 1:21:53
123 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 1:22:12
124 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 1:22:31
125 Lukas Pöstlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 1:23:36
126 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 1:23:52
127 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 1:24:18
128 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 1:24:51
129 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 1:25:42
130 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 1:26:49
131 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 1:28:05
132 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 1:28:08
133 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 1:28:34
134 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 1:28:53
135 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 1:29:51
136 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 1:30:07
137 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 1:30:29
138 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 1:30:51
139 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 1:30:54
140 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 1:30:55
141 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:30:58
142 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 1:31:02
143 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 1:32:22
144 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 1:33:08
145 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 1:33:20
146 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 1:33:32
147 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 1:33:57
148 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 1:34:03
149 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 1:34:29
150 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 1:34:46
151 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 1:34:55
152 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 1:35:52
153 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 1:35:55
154 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:36:01
155 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:36:20
156 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:36:34
157 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 1:36:35
158 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 1:37:42
159 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 1:39:37
160 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 1:39:51
161 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 1:40:21
162 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 1:40:26
163 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 1:40:57
164 Tom Scully (NZl) EF Education First 1:43:05
165 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 1:43:26
166 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 1:45:07
167 Chad Haga (USA) Team Sunweb 1:46:55
168 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 1:48:32
169 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 2:05:12

Kapcsolódó bejegyzések
2019. július 24. szerda Pont du Gard – Gap  (200 km) 1 Matteo Trentin (Ita)
1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck-QuickStep 64:57:30 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35 3 Steven
2019. július 23. kedd Nîmes - Nîmes (177,0 km) 1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal
16. szakasz 2019. július 23. kedd Nîmes – Nîmes  (177 km) Térkép: Profil: Utolsó kilométerek: 
15. szakasz 2019. július 21. vasárnap Limoux – Foix  (185 km) Térkép: Profil: Mur de

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.