Tour de France 2019 – Az összetett állása a 18. szakasz után

1 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 75:18:49
2 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 0:01:30
3 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos 0:01:35
4 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo – Visma 0:01:47
5 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:50
6 Emanuel Buchmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:02:14
7 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:03:54
8 Mikel Landa Meana (Esp) Movistar Team 0:04:54
9 Rigoberto Uran (Col) EF Education First 0:05:33
10 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:05:58
11 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:06:30
12 Warren Barguil (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:47
13 Guillaume Martin (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 0:15:11
14 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:16:21
15 Roman Kreuziger (Cze) Team Dimension Data 0:17:00
16 David Gaudu (Fra) Groupama – FDJ 0:18:37
17 Xandro Meurisse (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 0:22:43
18 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:39
19 Daniel Martin (Irl) UAE Team Emirates 0:34:23
20 Sébastien Reichenbach (SUI) Groupama – FDJ 0:35:52
21 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:36:13
22 Alexey Lutsenko (Kaz) Astana Pro Team 0:36:27
23 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 0:42:30
24 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:45:45
25 Greg Van Avermaet (Bel) CCC Team 0:47:13
26 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:48:18
27 Adam Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:49:35
28 Enric Mas Nicolau (Esp) Deceuninck – Quick Step 0:49:41
29 Tanel Kangert (Est) EF Education First 0:56:46
30 Laurens De Plus (Bel) Team Jumbo – Visma 0:58:26
31 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 1:03:23
32 Gregor Mühlberger (AUT) Bora – Hansgrohe 1:03:50
33 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 1:05:40
34 Julien Bernard (Fra) Trek – Segafredo 1:06:27
35 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 1:06:42
36 Michael Woods (Can) EF Education First 1:07:37
37 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 1:10:48
38 Wout Poels (Ned) Team Ineos 1:11:25
39 Jack Haig (Aus) Mitchelton – Scott 1:11:44
40 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 1:13:09
41 Marc Soler (Esp) Movistar Team 1:17:09
42 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 1:18:05
43 Alexis Vuillermoz (Fra) AG2R La Mondiale 1:18:46
44 Matteo Trentin (Ita) Mitchelton – Scott 1:21:27
45 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 1:21:56
46 Lennard Kämna (GER) Team Sunweb 1:23:52
47 Jonathan Castroviejo (Esp) Team Ineos 1:27:39
48 Tiesj Benoot (Bel) Soudal Lotto 1:29:39
49 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 1:31:12
50 Mathias Frank (SUI) AG2R La Mondiale 1:31:34
51 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 1:31:42
52 Simon Clarke (Aus) EF Education First 1:31:45
53 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 1:35:54
54 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 1:36:45
55 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 1:37:12
56 Simon Geschke (GER) CCC Team 1:40:23
57 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 1:40:34
58 Fabio Felline (Ita) Trek – Segafredo 1:40:54
59 Rein Taaramäe (Est) Total Direct Energie 1:43:20
60 Nils Politt (GER) Team Katusha Alpecin 1:43:30
61 Ilnur Zakarin (Rus) Team Katusha Alpecin 1:44:40
62 Pierre-Luc Périchon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 1:44:45
63 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 1:44:59
64 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 1:45:52
65 Alberto Bettiol (Ita) EF Education First 1:47:49
66 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 1:48:57
67 Thomas De Gendt (Bel) Soudal Lotto 1:48:57
68 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1:51:04
69 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 1:52:41
70 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 1:52:42
71 Michael Valgren Andersen (Den) Team Dimension Data 1:53:22
72 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 1:53:44
73 Serge Pauwels (Bel) CCC Team 1:56:03
74 Michal Kwiatkowski (Pol) Team Ineos 1:59:10
75 Michael Schär (SUI) CCC Team 2:00:43
76 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 2:00:47
77 Gianni Moscon (Ita) Team Ineos 2:02:12
78 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 2:06:21
79 Maxime Bouet (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:06:23
80 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 2:08:27
81 Romain Sicard (Fra) Total Direct Energie 2:08:31
82 Andrea Pasqualon (Ita) Wanty – Gobert Cycling Team 2:08:51
83 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 2:11:32
84 Toms Skujins (Lat) Trek – Segafredo 2:12:57
85 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 2:13:11
86 Sonny Colbrelli (Ita) Bahrain Merida 2:17:50
87 Jan Tratnik (Slo) Bahrain Merida 2:18:01
88 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 2:20:45
89 Elie Gesbert (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:20:55
90 Mike Teunissen (Ned) Team Jumbo – Visma 2:22:20
91 Tim Wellens (Bel) Soudal Lotto 2:23:00
92 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:24:26
93 Paul Ourselin (Fra) Total Direct Energie 2:24:54
94 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 2:24:58
95 Anthony Perez (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:26:10
96 Jens Keukeleire (Bel) Soudal Lotto 2:26:33
97 Amaël Moinard (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:28:28
98 Natnael Berhane (Eri) Cofidis Solutions Crédits 2:29:07
99 Anthony Roux (Fra) Groupama – FDJ 2:29:24
100 Anthony Delaplace (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:30:41
101 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 2:31:55
102 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 2:34:33
103 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 2:35:06
104 Kévin Ledanois (Fra) Team Arkéa – Samsic 2:35:35
105 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 2:37:05
106 Hugo Houle (Can) Astana Pro Team 2:37:53
107 Julien Simon (Fra) Cofidis Solutions Crédits 2:39:46
108 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain Merida 2:41:29
109 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 2:42:16
110 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 2:42:50
111 Odd Christian Eiking (Nor) Wanty – Gobert Cycling Team 2:44:35
112 Mads Würtz Schmidt (Den) Team Katusha Alpecin 2:45:01
113 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 2:45:21
114 Matej Mohoric (Slo) Bahrain Merida 2:48:28
115 Christopher Juul-Jensen (Den) Mitchelton – Scott 2:48:41
116 Jasper De Buyst (Bel) Soudal Lotto 2:49:32
117 Carlos Verona Quintanilla (Esp) Movistar Team 2:51:37
118 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 2:51:54
119 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 2:53:02
120 Fabien Grellier (Fra) Total Direct Energie 2:55:39
121 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 2:59:45
122 Florian Vachon (Fra) Team Arkéa – Samsic 3:01:18
123 Frederik Backaert (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:01:51
124 Reinardt Janse Van Rensburg (RSA) Team Dimension Data 3:02:32
125 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 3:03:04
126 Magnus Cort Nielsen (Den) Astana Pro Team 3:05:49
127 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 3:05:59
128 José Gonçalves (Por) Team Katusha Alpecin 3:07:11
129 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 3:09:14
130 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 3:09:54
131 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 3:09:56
132 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step 3:11:24
133 Chad Haga (USA) Team Sunweb 3:12:04
134 Caleb Ewan (Aus) Soudal Lotto 3:12:22
135 Tom Scully (NZl) EF Education First 3:12:38
136 Stephen Cummings (GBr) Team Dimension Data 3:14:23
137 Alexander Kristoff (Nor) UAE Team Emirates 3:15:40
138 Amund Grøndahl Jansen (Nor) Team Jumbo – Visma 3:17:22
139 Dylan Groenewegen (Ned) Team Jumbo – Visma 3:22:36
140 André Greipel (GER) Team Arkéa – Samsic 3:22:56
141 Marcus Burghardt (GER) Bora – Hansgrohe 3:23:07
142 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 3:23:12
143 Aimé De Gendt (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:23:24
144 Alex Dowsett (GBr) Team Katusha Alpecin 3:23:43
145 William Bonnet (Fra) Groupama – FDJ 3:23:48
146 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 3:24:02
147 Kevin Van Melsen (Bel) Wanty – Gobert Cycling Team 3:24:53
148 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 3:25:12
149 Roger Kluge (GER) Soudal Lotto 3:25:31
150 Lars Ytting Bak (Den) Team Dimension Data 3:26:24
151 Marco Haller (AUT) Team Katusha Alpecin 3:26:33
152 Maxime Monfort (Bel) Soudal Lotto 3:30:49
153 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 3:34:59
154 Jens Debusschere (Bel) Team Katusha Alpecin 3:35:41
155 Sebastian Langeveld (Ned) EF Education First 3:49:49
156 Yoann Offredo (Fra) Wanty – Gobert Cycling Team 3:49:52

Kapcsolódó bejegyzések
Jól hajrázott Sebastian Langeveld (Team EF1) az utolsó helyért folytatott küzdelemben,ugyanis a 20. szakasz végére
1 Egan Arley Bernal Gomez (Col) Team Ineos 79:52:52 2 Geraint Thomas (GBr) Team Ineos
2019. július 27. szombat Albertville - Val Thorens (59 km) 1 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain
FRISSÍTS 16.34 Alaphilippe is célba ért. 16.31 Nomes est omen, Vincenzo Nibali megnyerte a szakaszt.
20. szakasz 2019. július 27. szombat Albertville-Val Thorens (59 km)Rendhagyó szakasz, így rendhagyó programismertetés. Az