Santos Tour Down Under 2020 – összetett állása a 2. szakasz után

1 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 6:56:15
2 Sam Bennett (Irl) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
3 Daryl Impey (RSA) Mitchelton – Scott 0:00:01
4 Jasper Philipsen (Bel) UAE Team Emirates 0:00:04
5 Nathan Haas (Aus) Cofidis 0:00:05
6 Jarrad Drizners (Aus) UniSA-Australia 0:00:07
7 Dylan Sunderland (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:00:08
8 Christopher Lawless (GBr) Team Ineos 0:00:08
9 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 0:00:08
10 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:00:09
11 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:00:09
12 Andrea Vendrame (Ita) AG2R La Mondiale 0:00:10
13 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 0:00:10
14 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:10
15 Fabio Felline (Ita) Astana Pro Team 0:00:10
16 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:00:10
17 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:10
18 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:00:10
19 Simon Geschke (GER) CCC Team 0:00:10
20 Gabriel Cullaigh (GBr) Movistar Team 0:00:10
21 Luis Guillermo Mas Bonet (Esp) Movistar Team 0:00:10
22 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:00:10
23 Kristoffer Halvorsen (Nor) EF Pro Cycling 0:00:10
24 Neilson Powless (USA) EF Pro Cycling 0:00:10
25 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:00:10
26 Dries Devenyns (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:10
27 Sven Erik Bystrøm (Nor) UAE Team Emirates 0:00:10
28 André Greipel (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:10
29 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain – McLaren 0:00:10
30 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:10
31 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:00:10
32 Cameron Meyer (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:10
33 Ben Gastauer (Lux) AG2R La Mondiale 0:00:10
34 James Piccoli (Can) Israel Start-Up Nation 0:00:10
35 Mattia Cattaneo (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:00:10
36 Timo Roosen (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:10
37 Lawrence Warbasse (USA) AG2R La Mondiale 0:00:10
38 Danilo Wyss (SUI) NTT Pro Cycling Team 0:00:10
39 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:00:10
40 Lukasz Wisniowski (Pol) CCC Team 0:00:10
41 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:00:10
42 Jens Keukeleire (Bel) EF Pro Cycling 0:00:10
43 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:10
44 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:00:10
45 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:00:10
46 Stefan De Bod (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:10
47 Jürgen Roelandts (Bel) Movistar Team 0:00:10
48 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:00:10
49 Eduard Prades Reverter (Esp) Movistar Team 0:00:10
50 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 0:00:10
51 Joseph Rosskopf (USA) CCC Team 0:00:10
52 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:00:10
53 Jai Hindley (Aus) Team Sunweb 0:00:10
54 Santiago Buitrago Sanchez (Col) Bahrain – McLaren 0:00:10
55 Simone Consonni (Ita) Cofidis 0:00:10
56 Juri Hollmann (GER) Movistar Team 0:00:10
57 Miles Scotson (Aus) Groupama – FDJ 0:00:10
58 Antwan Tolhoek (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:10
59 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:00:10
60 Luka Pibernik (Slo) Bahrain – McLaren 0:00:10
61 Chris Harper (Aus) Team Jumbo – Visma 0:00:10
62 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:00:10
63 Vegard Stake Laengen (Nor) UAE Team Emirates 0:00:10
64 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:10
65 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:00:10
66 Rohan Dennis (Aus) Team Ineos 0:00:10
67 Michael Hepburn (Aus) Mitchelton – Scott 0:00:10
68 Tyler Lindorff (Aus) UniSA-Australia 0:00:10
69 Josef Cerný (Cze) CCC Team 0:00:10
70 Fabian Lienhard (SUI) Groupama – FDJ 0:00:10
71 Florian Stork (GER) Team Sunweb 0:00:10
72 Rick Zabel (GER) Israel Start-Up Nation 0:00:10
73 Matthew Holmes (GBr) Lotto Soudal 0:00:10
74 Dylan Van Baarle (Ned) Team Ineos 0:00:10
75 Adam Hansen (Aus) Lotto Soudal 0:00:10
76 Juan Pedro Lopez Perez (Esp) Trek – Segafredo 0:00:10
77 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 0:00:10
78 Rafael Valls Ferri (Esp) Bahrain – McLaren 0:00:10
79 Samuele Battistella (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:00:10
80 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:10
81 Max Kanter (GER) Team Sunweb 0:00:10
82 Ben Hermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:00:10
83 Bert-Jan Lindeman (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:10
84 Marco Haller (AUT) Bahrain – McLaren 0:00:10
85 Sergio Samitier Samitier (Esp) Movistar Team 0:00:32
86 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:00:36
87 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:43
88 Rasmus Tiller (Nor) NTT Pro Cycling Team 0:00:43
89 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:01:20
90 Mathias Le Turnier (Fra) Cofidis 0:01:40
91 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:33
92 Axel Domont (Fra) AG2R La Mondiale 0:02:33
93 Daniil Fominykh (Kaz) Astana Pro Team 0:03:22
94 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:03:32
95 Guillaume Boivin (Can) Israel Start-Up Nation 0:03:35
96 Luke Durbridge (Aus) Mitchelton – Scott 0:03:35
97 Dmitriy Gruzdev (Kaz) Astana Pro Team 0:04:26
98 Guillaume Van Keirsbulck (Bel) CCC Team 0:04:39
99 Michel Ries (Lux) Trek – Segafredo 0:04:39
100 Jonas Rutsch (GER) EF Pro Cycling 0:04:42
101 Samuel Jenner (Aus) UniSA-Australia 0:04:50
102 Sam Welsford (Aus) UniSA-Australia 0:04:52
103 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:04:52
104 Kelland O’Brien (Aus) UniSA-Australia 0:04:52
105 Lachlan Morton (Aus) EF Pro Cycling 0:05:00
106 Shane Archbold (NZl) Deceuninck – Quick Step 0:05:00
107 Alberto Dainese (Ita) Team Sunweb 0:05:16
108 Koen De Kort (Ned) Trek – Segafredo 0:05:24
109 João Almeida (Por) Deceuninck – Quick Step 0:05:31
110 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 0:05:38
111 Mikkel Bjerg (Den) UAE Team Emirates 0:05:45
112 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:06:08
113 Jonathan Dibben (GBr) Lotto Soudal 0:06:14
114 Jack Bauer (NZl) Mitchelton – Scott 0:06:18
115 Erik Baska (Svk) Bora – Hansgrohe 0:06:23
116 Taco Van Der Hoorn (Ned) Team Jumbo – Visma 0:06:27
117 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:06:27
118 Nicholas White (Aus) UniSA-Australia 0:06:27
119 Cameron Scott (Aus) UniSA-Australia 0:06:27
120 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:06:38
121 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:06:44
122 Asbjørn Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:06:50
123 Martin Laas (Est) Bora – Hansgrohe 0:06:56
124 Kenneth Vanbilsen (Bel) Cofidis 0:07:09
125 Marco Mathis (GER) Cofidis 0:07:39
126 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:07:39
127 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:07:41
128 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:07:44
129 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:07:59
130 Alex Dowsett (GBr) Israel Start-Up Nation 0:08:15
131 Ide Schelling (Ned) Bora – Hansgrohe 0:08:29
132 Luke Rowe (GBr) Team Ineos 0:08:50
133 Mitchell Docker (Aus) EF Pro Cycling 0:08:57
134 Laurens De Vreese (Bel) Astana Pro Team 0:11:01
135 Omer Goldstein (Isr) Israel Start-Up Nation 0:11:02
136 Iljo Keisse (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:02
137 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:12:25
138 Fabio Sabatini (Ita) Cofidis 0:13:57
139 Mickaël Delage (Fra) Groupama – FDJ 0:16:12

Kapcsolódó bejegyzések
A fokozatosan újrainduló olaszországi életben május 3. a legközelebbi fontos kerékpáros dátum.  Ez az a
Az ASO négy héttel tolná csak el a versenyt , a hírek szerint már a
1. szakasz Castelló - Vila-Real 2020. február 5. szerda (180,0 km) 1 GROENEWEGEN Dylan (TEAM
1 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 8:24:35 2 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain - McLaren
2- szakasz Sadus Castle - Al Bujairi 2020. február 5. szerda (187,0 km) 1 Niccolò

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.