Paris-Nice 2020 – összetett állása az 5. szakasz után

1 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 18:49:00
2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:58
3 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:01
4 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:01:05
5 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:01:06
6 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:01:09
7 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:01:11
8 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:01:11
9 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:01:15
10 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:01:16
11 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:01:18
12 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:28
13 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:01:29
14 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:30
15 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:01:31
16 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:01:32
17 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:36
18 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:04
19 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:06
20 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:02:10
21 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:02:15
22 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:02:16
23 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:02:18
24 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:02:38
25 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:03:04
26 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:03:06
27 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:03:33
28 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:41
29 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:03:56
30 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:11
31 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:04:33
32 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:04:40
33 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:04:47
34 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:04:57
35 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:05:01
36 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:05:10
37 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:05:19
38 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:05:31
39 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:05:37
40 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:06:16
41 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:06:28
42 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:06:31
43 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:06:38
44 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:06:52
45 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:06:53
46 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:06:54
47 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:07:23
48 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:38
49 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:08:12
50 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:08:13
51 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:08:35
52 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:08:37
53 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:09:13
54 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:56
55 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:09:56
56 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:10:21
57 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:42
58 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:10:47
59 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:11:11
60 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:11:19
61 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:11:42
62 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:11:55
63 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:12:01
64 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:12:10
65 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:12:21
66 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:12:41
67 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:12:47
68 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:13:06
69 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:13:26
70 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:13:55
71 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:13:55
72 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:15:10
73 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:15:57
74 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:16:06
75 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:16:11
76 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:16:19
77 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:17:24
78 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:17:30
79 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:17:31
80 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:17:51
81 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:17:59
82 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:18:05
83 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:18:07
84 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:18:35
85 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:18:41
86 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:19:20
87 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:19:47
88 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:20:00
89 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:21:18
90 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:21:20
91 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:42
92 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:54
93 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:22:10
94 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:22:16
95 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:22:18
96 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:22:18
97 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:22:21
98 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:22:33
99 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:22:35
100 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:22:40
101 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:22:45
102 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:23:22
103 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:24:32
104 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:24:38
105 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:25:20
106 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:26:26
107 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:26:27
108 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:28:49
109 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:29:34
110 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:29:51
111 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:30:06
112 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:30:26
113 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:31:58
114 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:32:35
115 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:33:15
116 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:34:22
117 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:35:22
118 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:35:29
119 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:35:36
120 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:35:46
121 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:38:32
122 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:45:09

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 13:30:58 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.