Paris-Nice 2020 – összetett állása a 4. szakasz után

1 Maximilian Schachmann (GER) Bora – Hansgrohe 13:30:58
2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb 0:00:58
3 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:01:01
4 Nils Politt (GER) Israel Start-Up Nation 0:01:05
5 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Pro Cycling 0:01:06
6 Dylan Teuns (Bel) Bahrain – McLaren 0:01:10
7 Tiesj Benoot (Bel) Team Sunweb 0:01:11
8 Mads Würtz Schmidt (Den) Israel Start-Up Nation 0:01:11
9 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling Team 0:01:15
10 Michael Matthews (Aus) Team Sunweb 0:01:16
11 Vincenzo Nibali (Ita) Trek – Segafredo 0:01:18
12 Jasper Stuyven (Bel) Trek – Segafredo 0:01:28
13 Rudy Molard (Fra) Groupama – FDJ 0:01:29
14 Thibaut Pinot (Fra) Groupama – FDJ 0:01:30
15 Tanel Kangert (Est) EF Pro Cycling 0:01:31
16 Krists Neilands (Lat) Israel Start-Up Nation 0:01:32
17 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:01:40
18 Oliver Naesen (Bel) AG2R La Mondiale 0:01:59
19 Julian Alaphilippe (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:02:04
20 Patrick Konrad (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:06
21 Philippe Gilbert (Bel) Lotto Soudal 0:02:10
22 Fabien Doubey (Fra) Circus – Wanty Gobert 0:02:15
23 Kasper Asgreen (Den) Deceuninck – Quick Step 0:02:16
24 John Degenkolb (GER) Lotto Soudal 0:02:18
25 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:02:38
26 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:03:04
27 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:03:06
28 Stefan Küng (SUI) Groupama – FDJ 0:03:33
29 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Bahrain – McLaren 0:03:41
30 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:03:41
31 Romain Bardet (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:11
32 Victor Campenaerts (Bel) NTT Pro Cycling Team 0:04:18
33 Cees Bol (Ned) Team Sunweb 0:04:33
34 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 0:04:40
35 Ivan Garcia Cortina (Esp) Bahrain – McLaren 0:04:53
36 Evaldas Siskevicius (Ltu) Nippo Delko Provence 0:04:57
37 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 0:05:01
38 Yves Lampaert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:05:04
39 Connor Swift (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:05:10
40 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:05:19
41 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:05:31
42 Andrea Pasqualon (Ita) Circus – Wanty Gobert 0:05:37
43 Matthieu Ladagnous (Fra) Groupama – FDJ 0:05:39
44 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain – McLaren 0:06:08
45 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:06:16
46 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:06:31
47 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:06:38
48 Antoine Duchesne (Can) Groupama – FDJ 0:06:53
49 Ryan Gibbons (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:06:54
50 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:07:19
51 Michael Mørkøv (Den) Deceuninck – Quick Step 0:07:23
52 Nacer Bouhanni (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:07:38
53 Roman Kreuziger (Cze) NTT Pro Cycling Team 0:08:12
54 Michael Woods (Can) EF Pro Cycling 0:08:12
55 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:08:17
56 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:08:35
57 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:09:33
58 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:09:51
59 Mikaël Cherel (Fra) AG2R La Mondiale 0:09:56
60 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain – McLaren 0:09:56
61 Frederik Frison (Bel) Lotto Soudal 0:09:56
62 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:10:16
63 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:10:32
64 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:42
65 Damiano Caruso (Ita) Bahrain – McLaren 0:10:47
66 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:10:51
67 Julien Trarieux (Fra) Nippo Delko Provence 0:11:19
68 Tejay Van Garderen (USA) EF Pro Cycling 0:11:25
69 Nils Eekhoff (Ned) Team Sunweb 0:11:50
70 Dušan Rajovic (Srb) Nippo Delko Provence 0:11:55
71 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:11:57
72 Elia Viviani (Ita) Cofidis 0:12:01
73 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:12:02
74 Lawson Craddock (USA) EF Pro Cycling 0:12:42
75 Richie Porte (Aus) Trek – Segafredo 0:12:47
76 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:13:06
77 Winner Andrew Anacona (Col) Team Arkéa – Samsic 0:13:26
78 Tom Van Asbroeck (Bel) Israel Start-Up Nation 0:13:55
79 Frederik Backaert (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:13:55
80 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:13:55
81 Dries Van Gestel (Bel) Total Direct Energie 0:14:15
82 Quentin Pacher (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:14:16
83 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:14:32
84 Niki Terpstra (Ned) Total Direct Energie 0:14:32
85 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:14:52
86 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:15:36
87 Pieter Vanspeybrouck (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:15:51
88 Jose Manuel Diaz Gallego (Esp) Nippo Delko Provence 0:16:00
89 Niccolò Bonifazio (Ita) Total Direct Energie 0:16:07
90 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:16:20
91 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:16:27
92 Nico Denz (GER) Team Sunweb 0:16:29
93 Tom Scully (NZl) EF Pro Cycling 0:16:37
94 Cyril Gautier (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:17:09
95 Sep Vanmarcke (Bel) EF Pro Cycling 0:17:10
96 Juraj Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:17:22
97 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 0:17:24
98 Dayer Uberney Quintana Rojas (Col) Team Arkéa – Samsic 0:18:07
99 Jan Tratnik (Slo) Bahrain – McLaren 0:18:10
100 Roger Kluge (GER) Lotto Soudal 0:19:22
101 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:20:16
102 Mads Pedersen (Den) Trek – Segafredo 0:20:54
103 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:21:19
104 Bryan Coquard (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:21:20
105 Jens Debusschere (Bel) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:21:21
106 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:42
107 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:47
108 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:21:51
109 Jenthe Biermans (Bel) Israel Start-Up Nation 0:21:53
110 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:54
111 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 0:22:00
112 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 0:22:10
113 Romain Combaud (Fra) Nippo Delko Provence 0:22:21
114 Christopher Hamilton (Aus) Team Sunweb 0:22:23
115 Ramunas Navardauskas (Ltu) Nippo Delko Provence 0:23:00
116 Kenny Elissonde (Fra) Trek – Segafredo 0:23:02
117 Domen Novak (Slo) Bahrain – McLaren 0:23:07
118 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 0:24:31
119 Adrien Petit (Fra) Total Direct Energie 0:25:10
120 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:25:25
121 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:25:58
122 Julien Simon (Fra) Total Direct Energie 0:26:03
123 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:26:06
124 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:26:27
125 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:27:19
126 Julien El Farès (Fra) Nippo Delko Provence 0:28:03
127 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:28:26
128 Kévin Réza (Fra) B&B Hotels – Vital Concept p/b KTM 0:30:13
129 Daniel McLay (GBr) Team Arkéa – Samsic 0:34:52
130 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:41:00

Kapcsolódó bejegyzések
Nem tekeri végig a mezőny a nyolc szakaszt, a vasárnapi etapot lemondták.  Ennek értelmében a
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 18:49:00 2 Søren Kragh Andersen (Den) Team Sunweb
5. szakasz 2020. március 12. Gannat - La Côte-Saint-André (227,0 km)  1 Niccolò Bonifazio (Ita)
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.