Giro d’Italia 2019 – pontverseny állása a 9. szakasz után

1 Pascal Ackermann (GER) Bora – Hansgrohe 150
2 Arnaud Démare (Fra) Groupama – FDJ 98
3 Caleb Ewan (Aus) Lotto Soudal 91

4 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 50
5 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 42
6 José Rojas (Esp) Movistar Team 32
7 Matteo Moschetti (Ita) Trek – Segafredo 32
8 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 29
9 Damiano Cima (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 28
10 Pello Bilbao Lopez De Armentia (Esp) Astana Pro Team 27
11 Marco Frapporti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 26
12 Fausto Masnada (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 25
13 Diego Ulissi (Ita) UAE Team Emirates 25
14 Davide Cimolai (Ita) Israel Cycling Academy 24
15 Simon Yates (GBr) Mitchelton – Scott 23
16 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 21
17 Tony Gallopin (Fra) AG2R La Mondiale 20
18 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 20
19 Vincenzo Nibali (Ita) Bahrain Merida 19
20 Florian Sénéchal (Fra) Deceuninck – Quick Step 19
21 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF 18
22 Giacomo Nizzolo (Ita) Team Dimension Data 16
23 Bauke Mollema (Ned) Trek – Segafredo 15
24 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 15
25 Enrico Barbin (Ita) Bardiani CSF 12
26 Sho Hatsuyama (Jpn) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 12
27 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 12
28 Ryan Gibbons (RSA) Team Dimension Data 12
29 Victor Campenaerts (Bel) Lotto Soudal 12
30 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 12
31 Giovanni Carboni (Ita) Bardiani CSF 10
32 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 10
33 Giovanni Lonardi (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 10
34 Paolo Simion (Ita) Bardiani CSF 10
35 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 9
36 Rüdiger Selig (GER) Bora – Hansgrohe 9
37 Jacopo Guarnieri (Ita) Groupama – FDJ 9
38 Nans Peters (Fra) AG2R La Mondiale 8
39 Sam Oomen (Ned) Team Sunweb 8
40 Jan Bakelants (Bel) Team Sunweb 8
41 Louis Vervaeke (Bel) Team Sunweb 8
42 Ruben Plaza (Esp) Israel Cycling Academy 8
43 Lucas Hamilton (Aus) Mitchelton – Scott 8
44 Fabio Sabatini (Ita) Deceuninck – Quick Step 8
45 Jenthe Biermans (Bel) Team Katusha Alpecin 8
46 Sean Bennett (USA) EF Education First 8
47 Mattia Cattaneo (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 7
48 Christian Knees (GER) Team Ineos 7
49 Tanel Kangert (Est) EF Education First 6
50 Krists Neilands (Lat) Israel Cycling Academy 6
51 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli Sidermec 6
52 Matteo Montaguti (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 5
53 Ivan Santaromita (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 5
54 Chad Haga (USA) Team Sunweb 5
55 Bob Jungels (Lux) Deceuninck – Quick Step 4
56 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 4
57 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 4
58 Lukasz Owsian (Pol) CCC Team 4
59 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 4
60 Michael Schwarzmann (GER) Bora – Hansgrohe 4
61 Ignatas Konovalovas (Ltu) Groupama – FDJ 4
62 Josef Cerný (Cze) CCC Team 4
63 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 4
64 Hugh Carthy (GBr) EF Education First 3
65 Giulio Ciccone (Ita) Trek – Segafredo 3
66 Marco Canola (Ita) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 3
67 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 3
68 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 3
69 Jasper De Buyst (Bel) Lotto Soudal 3
70 Ramon Sinkeldam (Ned) Groupama – FDJ 3
71 Andrey Amador (CRc) Movistar Team 2
72 Jay McCarthy (Aus) Bora – Hansgrohe 2
73 Kristian Sbaragli (Ita) Israel Cycling Academy 2
74 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 2
75 Paul Martens (GER) Team Jumbo – Visma 2
76 Nicola Conci (Ita) Trek – Segafredo 2
77 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 2
78 Juan José Lobato Del Valle (Esp) Nippo – Vini Fantini – Faizanè 2
79 Amaro Antunes (Por) CCC Team 1
80 Andrea Vendrame (Ita) Androni Giocattoli Sidermec 1
81 Damiano Caruso (Ita) Bahrain Merida 1
82 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 1
83 Jos Van Emden (Ned) Team Jumbo – Visma 1
84 Cesare Benedetti (Ita) Bora – Hansgrohe 1
85 William Clarke (Aus) Trek – Segafredo 1
86 Koen Bouwman (Ned) Team Jumbo – Visma -10
87 Elia Viviani (Ita) Deceuninck – Quick Step -14

Kapcsolódó bejegyzések
Peter Sagan   hetedszerre is? Vagy Dylan Groenewegen mindenkit helyretesz?  Nagyjából 7-8 szakasz lehet az idei
1 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team 58:35:34 2 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma
2019. május 25. szombat Saint-Vincent - Courmayeur (131,0 km) 1 Richard Carapaz (Ecu) Movistar Team
1 Pavel Sivakov (Rus) Team Ineos 54:36:12 2 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro
14. szakasz 2019. május 25. szombat San Vincent-Courmayeur (Skyway Monte Bianco) (131 km) Profil: Utolsó

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.