Etoile de Besseges 2020 – összetett állása a 4. szakasz után

1 Benoît Cosnefroy (Fra) AG2R La Mondiale 14:24:17
2 Alexys Brunel (Fra) Groupama – FDJ 0:00:24
3 Alberto Bettiol (Ita) EF Pro Cycling 0:00:40
4 Lilian Calmejane (Fra) Total Direct Energie 0:00:43
5 Kévin Geniets (Lux) Groupama – FDJ 0:00:45
6 Edward Planckaert (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:01:12
7 Aurélien Paret-Peintre (Fra) AG2R La Mondiale 0:01:25
8 Laurens Huys (Bel) Wallonie Bruxelles 0:01:28
9 Damien Touzé (Fra) Cofidis 0:01:29
10 Daniel Alejandro Mendez Noreña (Col) Equipo Kern Pharma 0:01:33
11 Arthur Vichot (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:01:44
12 Scott Thwaites (GBr) Alpecin – Fenix 0:01:45
13 Valentin Madouas (Fra) Groupama – FDJ 0:01:49
14 Aimé De Gendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:01:51
15 Cyril Barthe (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:02:01
16 Jimmy Janssens (Bel) Alpecin – Fenix 0:02:04
17 Xandro Meurisse (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:02:06
18 Kenneth Van Rooy (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:02:09
19 Anthony Perez (Fra) Cofidis 0:02:15
20 Ibon Ruiz Sedano (Esp) Equipo Kern Pharma 0:02:20
21 Mathieu Burgaudeau (Fra) Total Direct Energie 0:02:23
22 Thibault Guernalec (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:02:23
23 Mauro Finetto (Ita) Nippo Delko Provence 0:02:25
24 Gijs Van Hoecke (Bel) CCC Team 0:02:42
25 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:02:45
26 Simon Clarke (Aus) EF Pro Cycling 0:02:45
27 Georg Zimmermann (GER) CCC Team 0:02:47
28 Sebastian Schönberger (AUT) B&B Hotels – Vital Concept 0:02:51
29 Alexander Krieger (GER) Alpecin – Fenix 0:03:05
30 Michael Valgren Hundahl (Den) NTT Pro Cycling Team 0:03:24
31 Biniam Girmay Hailu (Eri) Nippo Delko Provence 0:03:37
32 Michal Paluta (Pol) CCC Team 0:03:38
33 Kamil Malecki (Pol) CCC Team 0:03:39
34 Olivier Le Gac (Fra) Groupama – FDJ 0:03:49
35 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:04:11
36 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:18
37 Flavien Maurelet (Fra) St Michel – Auber 93 0:04:19
38 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:21
39 Romain Hardy (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:04:40
40 Roman Maikin (Rus) Cambodia Cycling Academy 0:04:42
41 Samuel Leroux (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:04:44
42 Quinn Simmons (USA) Trek – Segafredo 0:05:00
43 Magnus Cort Nielsen (Den) EF Pro Cycling 0:05:10
44 Lindsay De Vylder (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:06:01
45 Sean Bennett (USA) EF Pro Cycling 0:06:27
46 Julien Vermote (Bel) Cofidis 0:06:51
47 Maxime Cam (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:07:00
48 Nicolas Edet (Fra) Cofidis 0:07:16
49 Alessandro Fedeli (Ita) Nippo Delko Provence 0:07:35
50 Franklin Six (Bel) Wallonie Bruxelles 0:07:48
51 Morné Van Niekerk (RSA) St Michel – Auber 93 0:07:51
52 Arnaud Courteille (Fra) B&B Hotels – Vital Concept 0:08:39
53 Edvald Boasson Hagen (Nor) NTT Pro Cycling Team 0:09:00
54 Senne Leysen (Bel) Alpecin – Fenix 0:09:13
55 Roy Jans (Bel) Alpecin – Fenix 0:09:42
56 Romain Le Roux (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:10:39
57 Roger Adria Oliveras (Esp) Equipo Kern Pharma 0:11:01
58 Andreas Nielsen (Den) NTT Pro Cycling Team 0:11:05
59 Luc Wirtgen (Lux) Wallonie Bruxelles 0:11:42
60 Anthony Turgis (Fra) Total Direct Energie 0:11:57
61 Anthony Maldonado (Fra) St Michel – Auber 93 0:11:59
62 Diego Rosa (Ita) Team Arkéa – Samsic 0:13:10
63 Dimitri Claeys (Bel) Cofidis 0:13:44
64 Jonathan Hivert (Fra) Total Direct Energie 0:14:22
65 Tony Hurel (Fra) St Michel – Auber 93 0:14:56
66 Michael Gogl (AUT) NTT Pro Cycling Team 0:15:01
67 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:02
68 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:15:05
69 Ben O’Connor (Aus) NTT Pro Cycling Team 0:15:10
70 José Gonçalves (Por) Nippo Delko Provence 0:15:29
71 Thomas Boudat (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:16:07
72 Massimo Orlandi (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:16:08
73 Jérémy Leveau (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:16:47
74 Julius Van Den Berg (Ned) EF Pro Cycling 0:16:55
75 Pierre Barbier (Fra) Nippo Delko Provence 0:17:47
76 Filippo Baroncini (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:17:57
77 Kamil Gradek (Pol) CCC Team 0:18:25
78 Clément Russo (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:18:43
79 Luca Mozzato (Ita) B&B Hotels – Vital Concept 0:19:00
80 Thomas Pesenti (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:19:02
81 Jakub Mareczko (Ita) CCC Team 0:19:07
82 Ryan Mullen (Irl) Trek – Segafredo 0:19:12
83 Boy Van Poppel (Ned) Circus – Wanty Gobert 0:19:31
84 Alexis Gougeard (Fra) AG2R La Mondiale 0:20:29
85 Samy Aurignac (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:20:32
86 Dries De Bondt (Bel) Alpecin – Fenix 0:20:39
87 Tom Dernies (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:21:26
88 Emmanuel Morin (Fra) Cofidis 0:21:39
89 Tom Devriendt (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:21:53
90 Jérôme Cousin (Fra) Total Direct Energie 0:23:37
91 Nicolò Parisini (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:24:00
92 Lorrenzo Manzin (Fra) Total Direct Energie 0:24:06
93 Ludovic Robeet (Bel) Wallonie Bruxelles 0:24:39
94 Alan Riou (Fra) Team Arkéa – Samsic 0:25:50
95 Bryan Alaphilippe (Fra) St Michel – Auber 93 0:26:16
96 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:26:57
97 Emiel Vermeulen (Bel) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:26:58
98 Florian Dumourier (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:27:11
99 Simon Guglielmi (Fra) Groupama – FDJ 0:27:23
100 Sasha Weemaes (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:27:29
101 Robbe Ghys (Bel) Sport Vlaanderen – Baloise 0:28:04
102 Baptiste Bleier (Fra) St Michel – Auber 93 0:28:42
103 Atsushi Oka (Jpn) Nippo Delko Provence 0:29:14
104 Francisco Galvan Fernandez (Esp) Equipo Kern Pharma 0:29:17
105 Julien Antomarchi (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:29:54
106 Alfdan De Decker (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:30:51
107 Emils Liepins (Lat) Trek – Segafredo 0:31:58
108 Kris Boeckmans (Bel) B&B Hotels – Vital Concept 0:32:33
109 Lionel Taminiaux (Bel) Wallonie Bruxelles 0:33:04
110 Marti Marquez Roman (Esp) Equipo Kern Pharma 0:33:05
111 Matúš Štocek (Svk) Beltrami TSA – Marchiol 0:33:07
112 Jay Robert Thomson (RSA) NTT Pro Cycling Team 0:33:36
113 Logan Owen (USA) EF Pro Cycling 0:34:53
114 Jasper De Plus (Bel) Circus – Wanty Gobert 0:35:12
115 Fumiyuki Beppu (Jpn) Nippo Delko Provence 0:39:15
116 Alexandar Richardson (GBr) Alpecin – Fenix 0:39:27
117 Martin Bouzas Rey (Esp) Equipo Kern Pharma 0:40:16
118 Christophe Masson (Fra) Natura4Ever – Roubaix – Lille Métropole 0:40:25
119 Charles Quarterman (GBr) Trek – Segafredo 0:40:54
120 Gregorio Ferri (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:41:11
121 Florian Hudry (Fra) Cambodia Cycling Academy 0:47:34
122 Marco Grendene (Ita) Beltrami TSA – Marchiol 0:48:24

Kapcsolódó bejegyzések
4. szakasz 2020. március 11. Saint-Amand-Montrond - Saint-Amand-Montrond (15,5 km / egyéni időfutam) 1 Søren
3. szakasz 2020. március 10. Chalette-sur-Loing - La Châtre (214,0 km) 1 Ivan Garcia Cortina
1 Maximilian Schachmann (GER) Bora - Hansgrohe 7:22:06 2 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT Pro Cycling
2. szakasz 202. március 9. Chevreuse - Chalette-sur-Loing (166,5 km) 1 Giacomo Nizzolo (Ita) NTT
1. szakasz 2020. március 8.  Plaisir - Plaisir (154,0 km) 1 Maximilian Schachmann (GER) Bora

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.