Eredmények: Vuelta a San Juan 2020 – 7. szakasz

7. szakasz 
San Juan – San Juan
2020 február 2 vasárnap 
(141,3 km / 9x 15,7 km)

1 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 2:58:03
2 Peter Sagan (Svk) Bora – Hansgrohe 0:00:00
3 Alvaro José Hodeg Chagui (Col) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
4 Manuel Belletti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
5 Hugo Hofstetter (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
6 Rudy Barbier (Fra) Israel Start-Up Nation 0:00:00
7 Davide Appollonio (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
8 Sebastian Mora Vedri (Esp) Movistar Team 0:00:00
9 Nelson Soto Martinez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
10 Marco Benfatto (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
11 Piet Allegaert (Bel) Cofidis 0:00:00
12 Mikel Alonso Flores (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
13 Robinson Steven Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
14 César Martingil (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
15 Umberto Marengo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
16 Jonathan Milan (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
17 Lucas Manuel Gaday Orozco (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
18 Alaín Rossbel Quispe Colque (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
19 Nicolas Javier Naranjo Sanchez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
20 Bert Van Lerberghe (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
21 Alessandro Ferreira Guimarães (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
22 Roman Maikin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
23 Tomas Contte (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
24 Sergey Rostovtsev (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
25 Maris Bogdanovics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
26 Jokin Aranburu Arruti (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
27 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) UAE Team Emirates 0:00:00
28 Luca Wackermann (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
29 Mauro Abel Richeze (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
30 Daniel Oss (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
31 Mamyr Stash (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
32 Aleksandr Grigorev (Rus) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
33 Maximiliano Ezequiel Navarrete (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
34 Guillaume Martin (Fra) Cofidis 0:00:00
35 Remco Evenepoel (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
36 Alejandro Marque Porto (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
37 Fernando Barceló Aragon (Esp) Cofidis 0:00:00
38 Ricardo Escuela (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
39 Simone Ravanelli (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
40 Miguel Eduardo Florez Lopez (Col) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
41 Cesar Nicolas Paredes Avellaneda (Col) Team Medellin 0:00:00
42 Diego Andres Camargo Pineda (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
43 Leonardo Franco Rodriguez (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
44 Anderson Paredes (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
45 Oscar Bazan Claveles (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
46 Mattia Frapporti (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
47 Omar Alberto Mendoza Cardona (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
48 Royner Navarro Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
49 Oscar Gatto (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
50 Máximo Eliecer Rojas Romero (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
51 Vinicius Rangel Costa (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
52 German Nicolas Tivani Perez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
53 Rubén Ramos (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
54 Franklin Archibold Castillo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
55 Yeisson Ferney Casallas Rincon (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
56 Renzo Obando (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
57 Frederico Figueiredo (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
58 Alexander Evtushenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
59 Hugo Nestor Emiliano Ruiz Calle (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
60 Jose Martin Reyes (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
61 Simon Pellaud (SUI) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
62 Brandon McNulty (USA) UAE Team Emirates 0:00:00
63 Johan Jacobs (SUI) Movistar Team 0:00:00
64 Mattia Bais (Ita) Androni Giocattoli – Sidermec 0:00:00
65 Laureano Rosas (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
66 Clever Jose Martinez Moros (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
67 Randish Abdul Lorenzo (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
68 Jose Rujano Guillen (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
69 Iker Ballarin Manso (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
70 Unai Cuadrado Ruiz De Gauna (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
71 Juan Pablo Dotti (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
72 Oscar Miguel Sevilla Rivera (Esp) Team Medellin 0:00:00
73 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
74 Leonardo Basso (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
75 Juan Javier Melivillo (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
76 Alessandro Tonelli (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
77 Rúben Simão (Por) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
78 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:00
79 Eduin Becerra (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
80 Jose Tito Hernandez Jaramillo (Col) Team Medellin 0:00:00
81 Walter Alejandro Vargas Alzate (Col) Team Medellin 0:00:00
82 Brayan Stiven Sanchez Vergara (Col) Team Medellin 0:00:00
83 Garikoitz Bravo Oiarbide (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
84 Matteo Fabbro (Ita) Bora – Hansgrohe 0:00:00
85 Viesturs Luksevics (Lat) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
86 Iñigo Elosegui Momeñe (Esp) Movistar Team 0:00:00
87 Filippo Ganna (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
88 Michele Scartezzini (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
89 José Alarcon (Ven) Nationalmannschaft Venezuela 0:00:00
90 Andy Limaylla Zevallos (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
91 Leandro Messineo (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
92 Marco Tizza (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
93 Kevin Castro Carbajal (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
94 Andrea Garosio (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
95 Norman Vahtra (Est) Israel Start-Up Nation 0:00:00
96 Andrea Di Renzo (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
97 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
98 Carlos Betancur (Col) Movistar Team 0:00:00
99 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis 0:00:00
100 Alvaro Trueba Diego (Esp) Atum General – Tavira – Maria Nova Hotel 0:00:00
101 Leonardo Henrique Finkler (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
102 Carlos Samudio Carrera (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
103 Gabriel Nicolas Juarez Veron (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
104 Jorge Castel Blanco Morales (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
105 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:00:00
106 Oscar Alfredo Gomez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
107 Matvey Mamykin (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
108 Gavin Mannion (USA) Rally Cycling 0:00:00
109 Matteo Busato (Ita) Vini Zabù – KTM 0:00:00
110 Andre Eduardo Gohr (Bra) Nationalmannschaft Brasilien 0:00:00
111 Sergio Javier Aguirre Maldonado (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
112 Vladimir Ilchenko (Rus) Nationalmannschaft Russland 0:00:00
113 Peio Goikoetxea Goiogana (Esp) Fundación – Orbea 0:00:00
114 Cyril Lemoine (Fra) Cofidis 0:00:00
115 Riccardo Marchesini (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
116 Alejandro Quilci (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
117 Patrick Schelling (SUI) Israel Start-Up Nation 0:00:00
118 Colin Joyce (USA) Rally Cycling 0:00:00
119 Nicolas Dalla Valle (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
120 Travis McCabe (USA) Israel Start-Up Nation 0:00:00
121 Alejandro Antonio Duran (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
122 Daniel Diaz (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
123 Antonio Zullo (Ita) Amore & Vita – Prodir 0:00:00
124 Maciej Bodnar (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:00
125 Eduardo Sepulveda (Arg) Movistar Team 0:00:00
126 Matias Maggiora (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
127 William David Muñoz Perez (Col) Colombia Tierra de Atletas – GW Bicicletas 0:00:00
128 Efrain Enrique Toloza (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
129 Emiliano Ibarra (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
130 Itamar Einhorn (Isr) Israel Start-Up Nation 0:00:00
131 Hector Maximiliano Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
132 Mirco Maestri (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
133 Gerardo Matias Tivani (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
134 Sebastián Cianci (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
135 Agustín Fraysse (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
136 Higiño Lucero (Arg) Municipalidad de Rawson 0:00:00
137 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:00:00
138 Emiliano Contreras (Arg) Transporte Puertas de Cuyo 0:00:00
139 Robert Britton (Can) Rally Cycling 0:00:00
140 Leandro Javier Velardez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
141 Daniel Omar Juárez (Arg) Agrupación Virgen de Fatima – Saddledrunk 0:00:00
142 Magno Nazaret (Bra) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
143 Robin Carpenter (USA) Rally Cycling 0:00:00
144 Kyle Murphy (USA) Rally Cycling 0:00:00
145 Leonardo Franco Cobarrubia Lucero (Arg) Sindicato de Empleados Publicos de San Juan 0:00:00
146 Gerardo Exequiel Atencio (Arg) Equipo Continental Municipalidad de Pocito 0:00:00
147 Francisco Cesar Monte (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
148 Nathan Brown (USA) Rally Cycling 0:00:00
149 Pieter Serry (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:00
150 Francesco Lamon (Ita) Nationalmannschaft Italien 0:00:00
151 Iuri Filosi (Ita) Bardiani CSF Faizanè 0:00:00
152 Juan Ignacio Curuchet (Arg) Nationalmannschaft Argentinien 0:00:00
153 Bolivar Espinosa Serrano (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00
154 César Enrique Gárate Guarníz (Per) Nationalmannschaft Peru 0:00:00
155 Christofer Jurado Lopez (Pan) Nationalmannschaft Panama 0:00:00

Kapcsolódó bejegyzések
1. szakasz Bellegarde - Bellegarde 2020. február 5. szerda (141,1 km / 51,9 km +
1. szakasz Castelló - Vila-Real 2020. február 5. szerda (180,0 km) 1 GROENEWEGEN Dylan (TEAM
1 Rui Costa (Por) UAE Team Emirates 8:24:35 2 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain - McLaren
2- szakasz Sadus Castle - Al Bujairi 2020. február 5. szerda (187,0 km) 1 Niccolò
1. szakasz Nagambie - Shepparton 2020. február 5. szerda (121,9 km) 1 Alberto Dainese (Ita)

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.