Eredmények: Vuelta a Espana 2019 – 6. szakasz

Mora de Rubielos – Puerto de Ares
(198,9 km)

1 Jesús Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 4:43:55
2 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:07
3 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:21
4 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:00:21
5 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:00:37
6 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:39
7 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:00:45
8 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:47
9 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:00:50
10 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:02:35
11 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:05:42
12 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:44
13 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:05:44
14 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:05:44
15 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:05:44
16 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:05:44
17 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:05:44
18 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:05:44
19 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:05:44
20 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:05:44
21 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:05:44
22 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates 0:05:44
23 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:05:44
24 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:05:44
25 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:05:50
26 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:05:50
27 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:05:50
28 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:05:50
29 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:50
30 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:05:55
31 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:05:59
32 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:06:00
33 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:06:00
34 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:06:00
35 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:06:00
36 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:06:00
37 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:06:00
38 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:06:00
39 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:06:04
40 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:06:05
41 Amanuel Ghebreigzabhier (Eri) Team Dimension Data 0:06:14
42 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:21
43 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:06:28
44 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:06:38
45 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:06:38
46 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:06:38
47 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:06:38
48 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:06:38
49 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:06:38
50 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:06:38
51 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:07:14
52 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:07:24
53 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:08:20
54 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:30
55 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:08:45
56 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:09:18
57 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:09:29
58 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:09:29
59 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:09:29
60 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:09:29
61 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:09:29
62 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:09:29
63 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:09:29
64 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:09:29
65 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:09:29
66 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:09:29
67 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:10:22
68 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:11:31
69 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:11:31
70 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:11:31
71 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:11:31
72 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:11:31
73 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:11:31
74 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:11:31
75 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:11:31
76 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:12:15
77 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:12:15
78 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:12:15
79 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:15
80 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:15
81 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:15
82 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:12:15
83 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:12:15
84 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:12:15
85 Patrick Bevin (NZl) CCC Team 0:12:15
86 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:12:15
87 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:12:15
88 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:12:15
89 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:12:15
90 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:12:15
91 Jesper Hansen (Den) Cofidis Solutions Crédits 0:12:15
92 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:15
93 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:12:15
94 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:12:15
95 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:12:15
96 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:12:30
97 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:12:48
98 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:12:48
99 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:12:48
100 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:12:48
101 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:12:48
102 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:12:48
103 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:12:48
104 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:12:48
105 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:12:48
106 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:12:48
107 Vasil Kiryienka (Blr) Team Ineos 0:13:05
108 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:13:20
109 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:13:25
110 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:13:25
111 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:13:39
112 Benjamin Thomas (Fra) Groupama – FDJ 0:13:51
113 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:14:32
114 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:14:32
115 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:14:32
116 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:14:32
117 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:14:32
118 William Barta (USA) CCC Team 0:14:32
119 Brian Van Goethem (Ned) Lotto Soudal 0:14:32
120 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:14:32
121 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:34
122 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:16:05
123 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:16:05
124 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:16:05
125 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:16:05
126 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:16:05
127 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:16:05
128 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton – Scott 0:16:05
129 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:16:05
130 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:16:05
131 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:16:05
132 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:16:05
133 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:16:12
134 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:16:55
135 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:16:55
136 Davide Formolo (Ita) Bora – Hansgrohe 0:18:08
137 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:18:50
138 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:18:52
139 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:20:00
140 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:21:45
141 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:21:45
142 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:21:45
143 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:21:45
144 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:21:45
145 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:21:45
146 Domingos Gonçalves (Por) Caja Rural – Seguros RGA 0:21:45
147 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:21:45
148 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:21:45
149 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:21:45
150 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:21:45
151 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:21:45
152 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:21:45
153 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:22:52
154 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:22:52
155 Logan Owen (USA) EF Education First 0:22:52
156 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:22:52
157 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:22:52
158 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:22:52
159 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:22:52
160 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:22:52
161 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:22:52
162 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:22:52
163 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:22:52
164 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:22:52
165 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:22:52
166 Phil Bauhaus (GER) Bahrain Merida 0:23:15
167 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:23:44
168 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:23:44
169 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First 0:24:45

Kapcsolódó bejegyzések
2019. október 6. vasárnap Monteveglio - Monteveglio (199,3 km / 66,3 km + 10x 13,3
Casalecchio di Reno - San Luca (207,4 km / 170,2 km + 4x 9,3 km)
2019. október 5. szombat Casalecchio di Reno - San Luca (207,4 km / 170,2 km
1 PEDERSEN Mads DEN 6:27:28 (40,370 km/h) 2 TRENTIN Matteo ITA + 0:00 3 KUNG
Bradford - Harrogate (149,4 km / 107,9 km + 3x 13,83 km) 1 van VLEUTEN

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.