Eredmények: Vuelta a Espana 2019 – 20. szakasz

Arenas de San Pedro – Plataforma de Gredos
(190,4 km)


1 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 5:16:40
2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:01:32
3 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:01:32
4 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:01:32
5 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:01:41
6 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:01:49
7 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:01:49
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:56
9 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:01:59
10 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:01:59
11 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:02:12
12 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:02:32
13 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:02:37
14 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:02:42
15 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:02:45
16 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:02:59
17 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:03:32
18 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:04:26
19 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:04:27
20 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:04:27
21 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:07:13
22 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:08:18
23 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:10:45
24 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:10:47
25 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:10:55
26 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:10:57
27 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:11:06
28 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:11:08
29 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:11:08
30 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:11:08
31 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:11:08
32 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:11:08
33 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:11:08
34 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:11:08
35 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:11:13
36 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:11:13
37 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:11:16
38 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:11:28
39 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:12:07
40 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:12:34
41 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:12:40
42 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:12:51
43 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:12:51
44 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:12:51
45 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:12:51
46 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:12:51
47 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:12:51
48 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:12:51
49 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:13:06
50 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:14:22
51 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:14:22
52 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:14:24
53 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:15:29
54 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:16:46
55 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:16:46
56 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:18:12
57 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:18:43
58 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:18:43
59 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:19:01
60 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:19:01
61 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:19:01
62 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:19:05
63 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:26:28
64 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:26:28
65 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:26:32
66 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:26:32
67 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:26:32
68 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:26:32
69 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:26:32
70 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:26:32
71 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:31:00
72 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:33:00
73 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:34:40
74 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:34:40
75 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:34:40
76 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:34:40
77 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:34:40
78 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:34:40
79 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:34:40
80 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:34:40
81 Logan Owen (USA) EF Education First 0:34:40
82 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:34:40
83 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:34:40
84 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:34:40
85 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:34:40
86 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:34:40
87 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:34:40
88 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:34:40
89 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:34:40
90 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:34:40
91 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:34:40
92 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:34:40
93 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:34:40
94 William Barta (USA) CCC Team 0:34:40
95 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:34:40
96 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:34:40
97 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:34:56
98 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:35:05
99 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:36:01
100 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:38:44
101 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:38:44
102 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:38:44
103 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:38:44
104 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:38:44
105 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:38:44
106 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:38:44
107 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:38:44
108 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:38:44
109 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:38:44
110 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:38:44
111 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:38:44
112 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:38:44
113 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:38:44
114 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:38:44
115 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:38:44
116 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:38:44
117 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:38:44
118 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:38:44
119 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:38:44
120 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:38:44
121 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:38:44
122 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:38:44
123 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:38:44
124 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:38:44
125 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:38:44
126 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:38:44
127 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:38:44
128 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:38:44
129 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:38:44
130 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:38:44
131 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:38:44
132 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:38:44
133 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:38:44
134 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:38:44
135 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:38:44
136 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:38:44
137 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:38:44
138 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:38:44
139 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:38:44
140 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:38:44
141 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:38:44
142 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:38:44
143 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:38:56
144 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:38:56
145 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:38:56
146 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:38:56
147 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:39:31
148 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:40:08
149 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:40:08
150 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:40:08
151 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:41:25
152 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:41:25
153 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:41:25

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2