Eredmények: Vuelta a Espana 2019 – 2. szakasz

1 Nairo Quintana (Col) Movistar Team 5:11:17
2 Nicolas Roche (Irl) Team Sunweb 0:00:05
3 Primoz Roglic (Slo) Team Jumbo-Visma
4 Rigoberto Uran (Col) EF Education First
5 Fabio Aru (Ita) UAE Team Emirates
6 Mikel Nieve (Spa) Mitchelton-Scott 0:00:08
7 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) Equipo Euskadi 0:00:37
8 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates
9 Alexander Aranburu Deba (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
10 Alejandro Valverde (Spa) Movistar Team
11 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale
12 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb
13 Esteban Chaves (Col) Mitchelton-Scott
14 George Bennett (NZl) Team Jumbo-Visma
15 Miguel Angel Lopez (Col) Astana Pro Team
16 Davide Formolo (Ita) Bora-Hansgrohe
17 Victor De La Parte (Spa) CCC Team
18 Rafal Majka (Pol) Bora-Hansgrohe
19 Jesus Herrada (Spa) Cofidis Solutions Credits
20 Zdenek Stybar (Cze) Deceuninck-QuickStep 0:01:36
21 Nikias Arndt (Ger) Team Sunweb 0:01:43
22 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale
23 Ruben Guerreiro (Por) Katusha-Alpecin
24 Edvald Boasson Hagen (Nor) Dimension Data
25 Jacopo Mosca (Ita) Trek-Segafredo
26 Sergei Chernetski (Rus) Caja Rural-Seguros RGA
27 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal
28 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale
29 Jesus Ezquerra Muela (Spa) Burgos-BH
30 Luka Mezgec (Slo) Mitchelton-Scott
31 Logan Owen (USA) EF Education First
32 José Rojas (Spa) Movistar Team
33 Louis Meintjes (RSA) Dimension Data
34 Bruno Armirail (Fra) Groupama-FDJ
35 Dylan Teuns (Bel) Bahrain-Merida
36 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
37 David de la Cruz (Spa) Team Ineos
38 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck-QuickStep
39 James Knox (GBr) Deceuninck-QuickStep
40 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos
41 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Credits
42 Clement Venturini (Fra) AG2R La Mondiale
43 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal
44 Peter Stetina (USA) Trek-Segafredo
45 Kilian Frankiny (Swi) Groupama-FDJ
46 Matteo Fabbro (Ita) Katusha-Alpecin
47 Niklas Eg (Den) Trek-Segafredo
48 Hermann Pernsteiner (Aut) Bahrain-Merida
49 Mark Padun (Ukr) Bahrain-Merida
50 Daniel Navarro Garcia (Spa) Katusha-Alpecin
51 Gianluca Brambilla (Ita) Trek-Segafredo
52 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo-Visma
53 Sergio Pardilla Bellon (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
54 Steven Kruijswijk (Ned) Team Jumbo-Visma
55 Neilson Powless (USA) Team Jumbo-Visma
56 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale
57 Tsgabu Grmay (Eth) Mitchelton-Scott
58 Nicholas Dlamini (RSA) Dimension Data
59 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale
60 Cristian Rodriguez Martin (Spa) Caja Rural-Seguros RGA
61 Luis León Sanchez (Spa) Astana Pro Team
62 Jesper Hansen (Den) Cofidis Solutions Credits
63 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates
64 Tejay Van Garderen (USA) EF Education First
65 Mikel Iturria Segurola (Spa) Euskadi Basque Country-Murias
66 Daniel Martinez (Col) EF Education First
67 Hugh John Carthy (GBr) EF Education First
68 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team
69 Lawson Craddock (USA) EF Education First
70 Ion Izagirre Insausti (Spa) Astana Pro Team
71 Antonio Pedrero (Spa) Movistar Team 0:01:54

 

teljes lista később!

Kapcsolódó bejegyzések
Magenta - Torino/Basilica di Superga (179,0 km) 1 Michael Woods (Can) EF Education First 4:03:48
Saronno - Varese (197,82 km / 81,54 km + 5x 12,80 km + 2x 26,14
2019. október 6. vasárnap Monteveglio - Monteveglio (199,3 km / 66,3 km + 10x 13,3
Casalecchio di Reno - San Luca (207,4 km / 170,2 km + 4x 9,3 km)
2019. október 5. szombat Casalecchio di Reno - San Luca (207,4 km / 170,2 km

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.