Eredmények: Vuelta a Espana 2019 – 19. szakasz

Ávila – Toledo
(165,2 km)

1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 3:43:34
2 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:00:05
3 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:00:05
4 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:00:05
5 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:05
6 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:00:05
7 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:00:05
8 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:00:05
9 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:05
10 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:05
11 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:05
12 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:00:05
13 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:00:05
14 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:05
15 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:05
16 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:00:05
17 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:05
18 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:00:05
19 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:00:05
20 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:00:05
21 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:00:05
22 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:05
23 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 0:00:05
24 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:00:05
25 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:05
26 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:00:05
27 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:00:05
28 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:00:05
29 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:00:05
30 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:00:05
31 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:00:05
32 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:00:05
33 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:05
34 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:00:05
35 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:00:05
36 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:05
37 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:00:27
38 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:27
39 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:00:27
40 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:00:27
41 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:00:30
42 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:00:33
43 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:00:37
44 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:00:41
45 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:00:41
46 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:00:41
47 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:00:44
48 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:00:44
49 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:00:47
50 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:00:47
51 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:00:47
52 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:01:02
53 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:01:02
54 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:01:02
55 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:01:17
56 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:01:21
57 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:01:25
58 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:01:25
59 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:01:31
60 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:01:39
61 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:01:39
62 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:01:43
63 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:01:47
64 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:01:52
65 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:01:58
66 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:01:58
67 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:02:17
68 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:02:31
69 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:02:31
70 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:02:36
71 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:02:47
72 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:03:17
73 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:03:17
74 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:03:20
75 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:03:33
76 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:04:15
77 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:04:31
78 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:04:38
79 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:05:14
80 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:05:33
81 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:05:33
82 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:05:40
83 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:05:40
84 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:05:40
85 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:05:40
86 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:05:40
87 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:05:40
88 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:05:43
89 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:05:43
90 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:05:43
91 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:05:43
92 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:05:52
93 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:52
94 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:05:52
95 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:05:52
96 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:05:52
97 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:05:52
98 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:05:52
99 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:05:52
100 Logan Owen (USA) EF Education First 0:05:52
101 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:05:52
102 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:06:06
103 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:06:12
104 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:06:32
105 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:06:40
106 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:06:50
107 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:07:56
108 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:08:17
109 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:08:44
110 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:08:54
111 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:08:54
112 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:08:56
113 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:08:58
114 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:09:40
115 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:09:45
116 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:14:55
117 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:15:06
118 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:15:06
119 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:15:06
120 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:15:06
121 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:15:06
122 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:15:06
123 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:15:06
124 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:15:06
125 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:15:06
126 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:06
127 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:15:06
128 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:06
129 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:06
130 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:15:06
131 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:15:06
132 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:15:06
133 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:15:06
134 William Barta (USA) CCC Team 0:15:06
135 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:15:06
136 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:06
137 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:15:06
138 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:15:06
139 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:15:26
140 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:15:26
141 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:15:26
142 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:15:26
143 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:15:26
144 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:15:26
145 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:15:26
146 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:15:26
147 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:15:29
148 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:15:29
149 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:15:32
150 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:15:32
151 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:15:32
152 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:15:32
153 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:15:46
154 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:15:46

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team