Eredmények: Vuelta a Espana 2019 – 18. szakasz

Colmenar Viejo – Becerril de la Sierra
(177,5 km)

1 Sergio Andres Higuita Garcia (Col) EF Education First 4:33:09
2 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo – Visma 0:00:15
3 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team 0:00:15
4 Rafal Majka (Pol) Bora – Hansgrohe 0:00:15
5 Miguel Angel Lopez Moreno (Col) Astana Pro Team 0:00:17
6 Carl Fredrik Hagen (Nor) Lotto Soudal 0:01:16
7 Louis Meintjes (RSA) Team Dimension Data 0:01:16
8 Nairo Alexander Quintana Rojas (Col) Movistar Team 0:01:16
9 Tadej Pogacar (Slo) UAE Team Emirates 0:01:16
10 Oscar Rodriguez Garaicoechea (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:03:47
11 Hermann Pernsteiner (AUT) Bahrain Merida 0:03:47
12 Sepp Kuss (USA) Team Jumbo – Visma 0:03:47
13 Geoffrey Bouchard (Fra) AG2R La Mondiale 0:04:16
14 Tao Geoghegan Hart (GBr) Team Ineos 0:04:16
15 Marc Soler (Esp) Movistar Team 0:04:22
16 Wilco Kelderman (Ned) Team Sunweb 0:04:50
17 James Knox (GBr) Deceuninck – Quick Step 0:04:50
18 Mikel Nieve Iturralde (Esp) Mitchelton – Scott 0:04:50
19 Kilian Frankiny (SUI) Groupama – FDJ 0:04:50
20 Ruben Guerreiro (Por) Team Katusha Alpecin 0:04:50
21 Jakob Fuglsang (Den) Astana Pro Team 0:04:50
22 Neilson Powless (USA) Team Jumbo – Visma 0:04:50
23 Robert Gesink (Ned) Team Jumbo – Visma 0:04:50
24 Wout Poels (Ned) Team Ineos 0:04:50
25 Nicholas Schultz (Aus) Mitchelton – Scott 0:05:12
26 Tobias Ludvigsson (Swe) Groupama – FDJ 0:05:58
27 Jonas Koch (GER) CCC Team 0:10:39
28 Dylan Teuns (Bel) Bahrain Merida 0:11:46
29 Mikel Bizkarra Etxegibel (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:11:46
30 José Herrada (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:14:35
31 Benjamin King (USA) Team Dimension Data 0:14:35
32 Cristian Rodriguez Martin (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:14:35
33 Jorge Cubero Galvez (Esp) Burgos – BH 0:14:35
34 Michael Storer (Aus) Team Sunweb 0:14:35
35 Rob Power (Aus) Team Sunweb 0:14:35
36 Ben O’Connor (Aus) Team Dimension Data 0:14:35
37 Johan Esteban Chaves Rubio (Col) Mitchelton – Scott 0:14:35
38 Hector Saez Benito (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:14:35
39 Luis León Sanchez (Esp) Astana Pro Team 0:14:35
40 Sander Armée (Bel) Lotto Soudal 0:14:35
41 Steff Cras (Bel) Team Katusha Alpecin 0:14:35
42 Nicolas Edet (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:14:35
43 Nelson Oliveira (Por) Movistar Team 0:14:35
44 Clément Chevrier (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:35
45 Matteo Fabbro (Ita) Team Katusha Alpecin 0:14:35
46 Daniel Navarro Garcia (Esp) Team Katusha Alpecin 0:14:35
47 François Bidard (Fra) AG2R La Mondiale 0:14:35
48 Sebastian Henao Gomez (Col) Team Ineos 0:14:35
49 Sergio Luis Henao Montoya (Col) UAE Team Emirates 0:14:35
50 Valerio Conti (Ita) UAE Team Emirates 0:14:35
51 Antonio Pedrero (Esp) Movistar Team 0:14:35
52 Thomas De Gendt (Bel) Lotto Soudal 0:18:24
53 John Darwin Atapuma Hurtado (Col) Cofidis Solutions Crédits 0:18:24
54 Peter Stetina (USA) Trek – Segafredo 0:18:24
55 Manuele Boaro (Ita) Astana Pro Team 0:18:24
56 Luis Angel Maté Mardones (Esp) Cofidis Solutions Crédits 0:18:24
57 Diego Rubio Hernandez (Esp) Burgos – BH 0:18:24
58 José Joaquín Rojas Gil (Esp) Movistar Team 0:18:24
59 Niklas Eg (Den) Trek – Segafredo 0:18:24
60 Nikias Arndt (GER) Team Sunweb 0:18:24
61 Gorka Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:18:24
62 Ion Izagirre Insausti (Esp) Astana Pro Team 0:18:24
63 Omar Fraile Matarranz (Esp) Astana Pro Team 0:18:24
64 Pavel Kochetkov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:18:24
65 Martijn Tusveld (Ned) Team Sunweb 0:18:24
66 Damien Touzé (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:18:24
67 Sergio Pardilla Bellon (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:24
68 Felix Großschartner (AUT) Bora – Hansgrohe 0:18:24
69 Oscar Cabedo Carda (Esp) Burgos – BH 0:18:24
70 Imanol Erviti (Esp) Movistar Team 0:18:24
71 Gonzalo Serrano Rodriguez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:18:32
72 Jacopo Mosca (Ita) Trek – Segafredo 0:21:32
73 Viacheslav Kuznetsov (Rus) Team Katusha Alpecin 0:21:32
74 Dion Smith (NZl) Mitchelton – Scott 0:21:32
75 Tosh Van Der Sande (Bel) Lotto Soudal 0:21:32
76 Damien Howson (Aus) Mitchelton – Scott 0:21:32
77 Jonathan Lastra Martinez (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:21:32
78 Aritz Bagües Kalparsoro (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:21:32
79 Luka Pibernik (Slo) Bahrain Merida 0:21:32
80 Lennard Hofstede (Ned) Team Jumbo – Visma 0:21:32
81 Casper Phillip Pedersen (Den) Team Sunweb 0:21:32
82 Jorge Arcas (Esp) Movistar Team 0:21:32
83 Gianluca Brambilla (Ita) Trek – Segafredo 0:21:32
84 Philippe Gilbert (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:21:32
85 Dario Cataldo (Ita) Astana Pro Team 0:21:32
86 Pierre Latour (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:32
87 Mark Padun (Ukr) Bahrain Merida 0:21:32
88 Sergei Chernetskii (Rus) Caja Rural – Seguros RGA 0:21:32
89 Dorian Godon (Fra) AG2R La Mondiale 0:21:32
90 George Bennett (NZl) Team Jumbo – Visma 0:21:32
91 Marco Marcato (Ita) UAE Team Emirates 0:21:32
92 Tomasz Marczynski (Pol) Lotto Soudal 0:21:32
93 Owain Doull (GBr) Team Ineos 0:21:32
94 Steve Morabito (SUI) Groupama – FDJ 0:21:32
95 Enrico Battaglin (Ita) Team Katusha Alpecin 0:21:32
96 Domen Novak (Slo) Bahrain Merida 0:21:32
97 Francisco José Ventoso Alberdi (Esp) CCC Team 0:21:32
98 Salvatore Puccio (Ita) Team Ineos 0:21:32
99 Eros Capecchi (Ita) Deceuninck – Quick Step 0:21:32
100 Tsgabu Gebremaryam Grmay (Eth) Mitchelton – Scott 0:21:32
101 Tony Martin (GER) Team Jumbo – Visma 0:21:32
102 Jetse Bol (Ned) Burgos – BH 0:23:39
103 Silvan Dillier (SUI) AG2R La Mondiale 0:23:39
104 Nathan Van Hooydonck (Bel) CCC Team 0:23:39
105 Sam Bewley (NZl) Mitchelton – Scott 0:23:39
106 Mitchell Docker (Aus) EF Education First 0:23:39
107 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck – Quick Step 0:23:39
108 William Barta (USA) CCC Team 0:23:39
109 Pawel Poljanski (Pol) Bora – Hansgrohe 0:23:39
110 Logan Owen (USA) EF Education First 0:23:39
111 Nicholas Dlamini (RSA) Team Dimension Data 0:23:39
112 Tim Declercq (Bel) Deceuninck – Quick Step 0:23:39
113 Pawel Bernas (Pol) CCC Team 0:23:39
114 David De La Cruz Melgarejo (Esp) Team Ineos 0:23:39
115 Harm Vanhoucke (Bel) Lotto Soudal 0:23:39
116 Daniel Felipe Martinez Poveda (Col) EF Education First 0:23:39
117 Lawson Craddock (USA) EF Education First 0:23:39
118 Romain Seigle (Fra) Groupama – FDJ 0:23:39
119 Jon Aberasturi Izaga (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:23:39
120 Alexander Aranburu Deba (Esp) Caja Rural – Seguros RGA 0:23:39
121 Zdenek Štybar (Cze) Deceuninck – Quick Step 0:23:39
122 Ian Stannard (GBr) Team Ineos 0:23:39
123 Cyril Barthe (Fra) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:39
124 Stéphane Rossetto (Fra) Cofidis Solutions Crédits 0:23:39
125 Rasmus Fossum Tiller (Nor) Team Dimension Data 0:23:39
126 Edvald Boasson Hagen (Nor) Team Dimension Data 0:23:39
127 Sergio Samitier Samitier (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:39
128 Jaco Venter (RSA) Team Dimension Data 0:23:39
129 Mikel Iturria Segurola (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:23:39
130 Quentin Jauregui (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:39
131 Clément Venturini (Fra) AG2R La Mondiale 0:23:39
132 Bruno Armirail (Fra) Groupama – FDJ 0:23:39
133 Angel Madrazo Ruiz (Esp) Burgos – BH 0:27:20
134 Maximilian Walscheid (GER) Team Sunweb 0:27:20
135 John Degenkolb (GER) Trek – Segafredo 0:27:20
136 Jean-Pierre Drucker (Lux) Bora – Hansgrohe 0:27:20
137 Jesus Ezquerra Muela (Esp) Burgos – BH 0:27:20
138 Ricardo Vilela (Por) Burgos – BH 0:27:20
139 Marc Sarreau (Fra) Groupama – FDJ 0:27:27
140 Kiel Reijnen (USA) Trek – Segafredo 0:27:35
141 Fernando Gaviria Rendon (Col) UAE Team Emirates 0:27:37
142 Ariel Maximiliano Richeze (Arg) Deceuninck – Quick Step 0:27:37
143 Juan Sebastian Molano Benavides (Col) UAE Team Emirates 0:27:37
144 Oliviero Troia (Ita) UAE Team Emirates 0:27:37
145 Heinrich Haussler (Aus) Bahrain Merida 0:27:37
146 Fabio Jakobsen (Ned) Deceuninck – Quick Step 0:27:37
147 Alex Kirsch (Lux) Trek – Segafredo 0:27:37
148 Szymon Sajnok (Pol) CCC Team 0:27:37
149 Yukiya Arashiro (Jpn) Bahrain Merida 0:27:37
150 Nuno Bico (Por) Burgos – BH 0:27:37
151 Edward Theuns (Bel) Trek – Segafredo 0:27:37
152 Sam Bennett (Irl) Bora – Hansgrohe 0:27:37
153 Shane Archbold (NZl) Bora – Hansgrohe 0:27:37
154 Jelle Wallays (Bel) Lotto Soudal 0:27:37
155 Willem Jakobus Smit (RSA) Team Katusha Alpecin 0:27:37
156 Fernando Barceló Aragon (Esp) Euskadi Basque Country – Murias 0:28:55

Kapcsolódó bejegyzések
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 80:18:54 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Arenas de San Pedro - Plataforma de Gredos (190,4 km) 1 Tadej Pogacar (Slo) UAE
Cél Pogacar megnyeri a 3. szakaszát is ezen a Vueltán. Roglic pedig  megnyeri a Vuelta
1 Primož Roglic (Slo) Team Jumbo - Visma 75:00:33 2 Alejandro Valverde (Esp) Movistar Team
Ávila - Toledo (165,2 km) 1 Rémi Cavagna (Fra) Deceuninck - Quick Step 3:43:34 2